www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







KARATECY Z JASTRZĘBIA ZDOMINOWALI ZAWODY W ŻORACH 02/05/2016


Ekipa Jastrzębskiego Klubu Karate Kyokushin Kumite wywalczyła pierwsze miejsce w klasyfikacji medalowej drugiej edycji turnieju karate kyokushin 'Sari Cup', który odbył się w minioną sobotę w Żorach.
W pokonanym polu jastrzębscy karatecy pozostawili ponad dwadzieścia innych polskich klubów, a także Czechów i Ukraińców!
 
W gronie zwycięzców zawodów znaleźli się: Konstancja Piórkowska (kata seniorek i juniorek), Julia Piasecka (semi-contact młodziczek - pow. 55 kg), Łukasz Janczukowicz (kumite full-contact seniorów - pow. 80 kg), Arkadiusz Włodziński (kumite full-contact, masters +35 lat) oraz Jakub Porębski (kumite semi-contact juniorów, do 75 kg).


Lista medalistów z JKKK Jastrzębie

1 miejsce - Konstancja Piórkowska (kata seniorek)
1 miejsce - Julia Piasecka (semi-contact młodziczek - kategoria pow. 55 kg)
1 miejsce - Łukasz Janczukowicz (full-contact seniorów - kategoria pow. 80 kg)
1 miejsce - Jakub Porębski (semi-contact juniorów - kategoria do 75 kg)
1 miejsce - Arkadiusz Włodziński (full-contact weteranów)

2 miejsce - Dawid Dziergas (kata chłopców 10-11 lat)
2 miejsce - Amadeusz Siedlecki (kata młodzików)

3 miejsce - Katarzyna Szkudlarek (full-contact seniorek)
3 miejsce - Paulina Wojtalik (kata dziewcząt 10-11 lat)
3 miejsce - Paulina Wojtalik (light-contact dziewcząt 10-11 lat)
3 miejsce - Julia Smelich (light-contact dziewcząt do lat 9)
3 miejsce - Tomasz Kasperczak (full-contact seniorów - kategoria do 80 kg)
3 miejsce - Remigiusz Goik (full-contact seniorów - kategoria pow. 80 kg)
3 miejsce - Dawid Zatora (full-contact seniorów - kategoria pow. 80 kg)
3 miejsce - Jakub Rodacki (semi-contact juniorów - kategoria do 65 kg)
3 miejsce - Jarosław Herman (semi-contact juniorów - kategoria do 75 kg)
3 miejsce - Oskar Kozieł (kata młodzików)
3 miejsce - Oskar Kozieł (semi-conctact młodzików - kategoria do 60 kg)
3 miejsce - Dawid Czułyt (light-contact kadetów - kategoria pow. 50 kg)
3 miejsce - Dawid Dziergas (light-contact chłopców 10-11 lat - kategoria do 40 kg)



Lista medalistów z Cieszyńskiej Szkoły Karate Kyokushin

2 miejsce - Mieczysław Szczotka (full-conctact weteranów)
2 miejsce - Igor Wojacki (semi-contact młodzików - kategoria pow. 60 kg)

3 miejsce - Ewa Kocyan (full-contact seniorek)
3 miejsce - Zuzanna Pasterny (semi-contact młodziczek - kategoria do 55 kg)
3 miejsce - Jakub Huppert (light-contact chłopców 10-11 lat - kategoria pow. 40 kg)




Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2021 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności