www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







TRZY MEDALE JASTRZĘBSKICH KARATEKÓW NA MP 13/10/2019


Trzy medale wywalczyli zawodnicy Jastrzębskiego Klubu Karate Kyokushin Kumite na XX Mistrzostwach Polski Seniorów, Oldbojów i Juniorów Młodszych w karate kyokushin, które odbyły się wczoraj w Szczecinie.
Ten z najcenniejszego kruszcu zdobył Łukasz Janczukowicz w kumite oldbojów powyżej 85 kilogramów.

Z kolei Justyna Brzuska i Marta Nalewajek wrócili do domu z brązowymi krążkami, wywalczone odpowiednio w kata juniorek mlodszych i kumite juniorek młodszych powyżej 55 kilogramów.


Wyniki:


Kata seniorów

1. Konrad Kozłowski (OKKK Opole)
2. Filip Szeller (OKKK Opole)
3. Kamil Stankiewicz (OKKK Opole)
4. Michał Karpowicz (SKKK Suwałki)
...
5-6. Robert Dąbrowski (JKKKK Jastrzębie)



Kumite oldbojów - kategoria do 85 kg

1. Marcin Żuk (KKK Zielona Góra)
2. Dariusz Cymmerman (BKKK Kanku Białystok)
3-4. Zbigniew Stepniewski (LKKK Lublin)
3-4. Łukasz Moczydłowski (Masters Doyo WASW Warszawa)
...
5-6. Tomasz Kasperczak (JKKKK Jastrzębie)



Kumite oldbojów - kategoria pow. 85 kg

1. Łukasz Janczukowicz (JKKKK Jastrzębie)
2. Wołodymyr Saienko (Champion KKK Opole)
3-4. Tomasz Gibowski (UKS KKS Chojno)
3-4. Marcin Florczak (UKS KK Moryń)




Mistrzostwa Polski Kyokushin Karte Kumite Juniorów Młodszych



Kata dziewcząt

1. Oliwia Wojtas (LKKK Leżajsk)
2. Wiktoria Bilska (KKKK Krosno)
3. Justyna Brzuska (JKKKK Jastrzębie)
4. Marta Nalewajek (JKKKK Jastrzębie)




Kata chłopców

1. Aleks Łączak (KKKK Krosno)
2. Mateusz Podstawek (WKKK Sypień Wrocław)
3. Filip Lenkiewicz (MKS KK Radzymin(
4. Tomasz Kluczyński (SKKK Suwałki)
...
6. Jakub Gurgul (JKKKK Jastrzębie)



Kumite dziewcząt - kategoria do 50 kg

1. Aleksandra Mincewicz (BKKK Biała Podlaska)
2. Anna Stankiewicz (KSWK Zielonka)
3-4. Martyna Rasicka (RKKK Rawa Mazowiecka)
3-4. Zuzanna Mroczka (SKK Yokozuna Nowy Targ)
...
9-16. Dominika Filipek (JKKKK Jastrzębie)
17-24. Justyna Brzuska (JKKKK Jastrzębie)




Kumite dziewcząt - kategoria pow. 55 kg

1. Oliwia Małecka (KKKK Końskie)
2. Zofia Perzan (BKKK Brok)
3-4. Marta Nalewajek (JKKKK Jastrzębie)
3-4. Dominika Pogłód (OKKK Olsztyn)



Kumite chłopców - kategoria do 50 kg

1. Aleks Łączak (KKKK Krosno)
2. Aleksander Olszewski (WKKK Sypień Wrocław)
3-4. Adrian Bugieda (SKKK Suwałki)
3-4. Artem Ohii (KKKK Kielce)
...
9-14. Jakub Gurgul (JKKKK Jastrzębie)



Kumite chłopców - kategoria do 60 kg

1. Paweł Konieczny (BKKK Biała Podlaska)
2. Bartosz Sobiepanek (KKK Ippon Konstancin-Jeziorna)
3-4. Aleksander Chmura (KKK Ippon Konstancin-Jeziorna)
3-4. Mateusz Sztybel (BKKW Bydgoszcz)
...
9-15. Paweł Oślizło (JKKKK Jastrzębie)



Kumite chłopców - kategoria do 65 kg

1. Filip Lenkiewicz (MKS KK Radzymin(
2. Jakub Owczarek (KKKK Końskie)
3-4. Szymon Pstrong (IKK Inowrocław)
3-4. Miłosz Ropiński (IKK Inowrocław)
...
9-14. Jakub Satława (JKKK Jastrzębie)




Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2021 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności