www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







V GRAND PRIX BESKIDÓW W KARATE 28/10/2019


Bardzo dobry występ zanotowali nasi zawodnicy w piątej edycji Międzynarodowego Grand Prix Beskidów w karate kyokushin, które odbyły się w minioną sobotę w Wilkowicach.

Reprezentanci Jastrzębskiego Klubu Katete Kyokushin Kumite dwunastokrotnie wskakiwali na podium z czego, aż pięć razy na jego najwyższy stopień.

Z kolei członkom Cieszyńskiego Klubu Karate Kyokushin przypadło siedem krążków, w tym dwa złote.

Ponadto na podium stanęli <B>Wojciech Zaniewski</b> z Mazańcowic (BKKK Bielsko-Biała) - triumfator zmagań w kata młodzików (12-13 lat) oraz drugi w kumite (kat. do 45 kg) oraz jego brat <B>Maciej</B> - drugi w kumite kadetów (10-11 lat / kat. do 35 kg)


Wyniki zawodników JKKKK Jastrzębie

1 miejsce - Justyna Brzuska (kata juniorek młodszych / 14-15 lat)
1 miejsce - Nadia Kamińska (kumite kadetek młodszych / 8-9 lat - do 30 kg)
1 miejsce - Filip Osóbka (kumite juniorów / 16-17 lat - pow. 80 kg)
1 miejsce - Paweł Oślizło (kata juniorów młodszych / 14-15 lat)
1 miejsce - Kacper Pająk (kumite kadetów młodszych / 8-9 lat - pow. 35 kg)

2 miejsce - Paweł Oślizło (kumite juniorów młodszych / 14-15 lat - do 62 kg)
2 miejsce - Patryk Osóbka (kumite kadetów / 10-11 lat - do 34 kg)
2 miejsce - Kacper Niemirowski (kumite kadetów młodszych / 8-9 lat - do 35 kg)

3 miejsce - Nikola Tysz (kumite juniorek młodszych / 14-15 lat - pow. 55 kg)
3 miejsce - Justyna Brzuska (kumite juniorek młodszych / 14-15 lat - do 45 kg) 
3 miejsce - Dominika Filipek (kumite juniorek młodszych / 14-15 lat - do 50 kg)
3 miejsce - Wiktoria Pelc (kumite młodziczek / 12-13 lat - pow. 50 kg)



Wyniki zawodników CKKK Cieszyn

1 miejsce - Aniela Robosz (kumite kadetek / 10-11 lat - kat. do 35 kg)
1 miejsce - Norbert Wałach (kumite kadetów / 10-11 lat - kat. do 50 kg)

2 miejsce - Ewelina Jordan (kumite kadetek / 10-11 lat - kat. do 35 kg)
2 miejsce - Adam Szydłowski (kumite chłopców / 6-7 lat - kat. pow. 25 kg)

3 miejsce - Igor Wojacki (kumite juniorów / 16-17 lat - kat. do 70 kg)
3 miejsce - Pola Robosz (kumite kadetek / 10-11 lat - kat. do 35 kg)
3 miejsce - Cezary Loska (kumite kadetów / 10-11 lat - kat. do 30 kg)

I runda - Paweł Wojacki (kumite młodzików / 12-13 lat - kat. do 60 kg)




Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2021 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności