www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







CZTERNAŚCIE MEDALI KARATEKÓW 02/03/2006


Czternaście medali wywalczyli karatecy z KS Shindo Cieszyn podczas V Grand Prix Mittal Steel Cup, który odbył się w minioną sobotę w Ostrawie.
W zawodach wzięło udział 202 zawodników z 28 klubów z Polski, Czech i Słowacji.

Podopieczni Piotra Szymali dziewięć krążków w tym 1 złoty, 2 srebrne i 6 brązowych wywalczyli w kata, natomiast w kumite zdobyli 1 srebrny i 5 brązowych.

Wyniki:


Kata

Dziewczęta - 6-11 lat

1Patricie KlapalováKarate VSK VŠB-TUO Ostrava
2Tereza KutrováKarate VSK VŠB-TUO Ostrava
3Patrycja KądziałkaKS Shindo Cieszyn
3Lucie VenclíkováKarate VSK VŠB-TUO Ostrava


Chłopcy - 6-11 lat

1Roland Prokeš Ronald Sport Club Flair Praha
2Rudolf SladkovskýKarate klub Zvolen
3Libor VlčekLaugaricio Trenčín
3Samuel GałuszkaKS Shindo Cieszyn


Dziewczęta - 12-13 lat

1Kristýna PučanováTJ Jeseník
2Sara HeczkoKS Shindo Cieszyn
3Karolina KarolakKS Shindo Cieszyn
3Karolina ŚcieszkaAtemi Bielsko-Biała


Chłopcy - 12-13 lat

1Filip SaidlKarate Tygr Shotokan Ostrava
2Michał ZabiegałaLZS Polonia-Torakan Biała
3Damian PółtorzeckiAtemi Bielsko-Biała
3Sebastiań ZawilińskiKS Shindo Cieszyn


Dziewczęta - 14-15 lat

1Denisa NovákováSport Club Flair Praha
2Lucie BeitelováKarate Tygr Shotokan
3Markéta RozenskáTJ Jeseník
3Alexandra ZáhumenskáSK Budo Havířov


Chłopcy - 14-15 lat

1Jakub DebrecenyiKarate VSK VŠB-TUO Ostrava
2Michal VighKarate Tygr Shotokan Ostrava
3Maciej WilczekKS Shindo Cieszyn
3Martin NáhlovskýSport Club Flair Praha


Dziewczęta - 16-17 lat

1Alžběta ChovancováTJ Jeseník
2Martyna TschukKS Shindo Cieszyn
3Aneta ZabiegałaLZS Polonia-Torakan Biała


Chłopcy - 16-17 lat

1Marek AberlSVČ Domeček Brno St. Lískovec
2Marek KostkaSK Shotokan karate klub Attfis Ostrava
3Jakub KałużkaLZS Polonia-Torakan Biała
3Łukasz KuźnikLZS Polonia-Torakan Biała


Kobiety (18 lat i starsze)

1Marta SzymczakBudokan Wroclaw
2Sabina SzymczynaLZS Polonia-Torakan Biała
3Simona PivodováSK Orlová
3Zuzana CmielováKarate VSK VŠB-TUO Ostrava


Meżczyźni (18 lat i starsze)

1Piotr SzymalaKS Shindo Cieszyn
2Michal BalčíkSK Orlová
3Tomasz StoszekKS Shindo Cieszyn
3Michal PolovkaUniverzita Banská Bystrica



KUMITE

Chłopcy - 7-11 lat (do 35 kg)

1Libor VlčekLugaricio Trenčín
2Martin NavrátilSK Shotokan karate klub Attfis Ostrava
3Martin DobiášTJ Jeseník
3Michal KoběrskýSK Budo Havířov


Chłopcy - 7-11 lat (pow. 35 kg)

1Juraj KvočekKarate klub Shisei Trnava
2Jakub LoučnýSK Shotokan karate klub Attfis Ostrava
3Rudolf SladkovskýKarate klub Zvolen
3Matěj NekudaSVČ Bomeček Brno St. Lískovec


Chłopcy - 12-13 lat (do 40 kg)

1Filip DolíškaTJ Baník Havířov
2Tomasz CynarBudokan Wroclaw
3Sebastian ZawilińskiKS Shindo Cieszyn
3Jan KišaKarate VSK VŠB-TUO Ostrava


Chłopcy - 12-13 lat (do 50 kg)

1Tomáš ŠkorpíkSK Budo Havířov
2Denis DuškevičKarate VSK VŠB-TUO Ostrava
3Jiří FelixSK Shotokan karate klub ATTFIS Ostrava
3Richard HajdonyCMK Banská Bystrice


Chłopcy - 12-13 lat (pow. 50 kg)

1Adrian Greguš Karate klub Zvolen
2Michal SikoraTJ Baník 1. máj Karviná
3Robert Svoboda TJ Baník 1. máj Karviná
3Denis DudášTJ Baník Havířov


Dziewczęta - 12-13 lat (do 40 kg)

1Jitka ProcházkováTJ Jeseník
2Karolina ŚcieszkaATEMI Bielsko-Biała
3Nicol BelákováLugaricio Trenčín
3Kateřina KoubováTJ Auto Škoda Mladá Boleslav


Dziewczęta - 12-13 lat (do 50 kg)

1Martina ŠtokováSK Budo Havířov
2Kristýna MaláSK Budo Havířov
3Mikola ŠuškováSK Budo Havířov


Dziewczęta - 12-13 lat (pow. 50 kg)

1Petra PavelkováTJ Jeseník
2Karolina KarolakKS Shindo Cieszyn


Chłopcy - 14-15 lat (do 50 kg)

1Petr MüllerTJ Jeseník
2Martin KotzurKarate Tygr Shotokan Ostrava
3Maciej WilczekKS Shindo Cieszyn
3Jozef DodulíkTJ Baník Havířov


Chłopcy - 14-15 lat (do 60 kg)

1Jan GorlińskiTJ Baník Havířov
2Jakub NemčekKarate klub Zvolen
3Jakub DebrecenyiKarate VSK VŠB-TUO
3Marek KulíkLugaricio Trenčín


Chłopcy - 14-15 lat (pow. 60 kg)

1Viliam KrižanLugaricio Trenčín
2Drahoslav KoštialikKarate klub Zvolen
3Erik GregušKarate klub Zvolen
3Jakub MarheimLugaricio Trenčín


Dziewczęta - 14-15 lat (do 55 kg)

1Markéta RozenskáTJ Jeseník
2Magdalena NowakowskaBudokan Wroclaw
3Aneta KarpaBudokan Wroclaw
3Sara HeczkoKS Shindo Cieszyn


Dziewczęta - 14-15 lat (pow. 55 kg)

1Alexandra ZáhumenskáSK Budo Havířov
2Teraza ŽůrováSK Nippon Ludgeřovice
3Michaela MoravcováKarate VSK VŠB-TUO Ostrava


Chłopcy - 16-17 lat (do 65 kg)

1Adam HorváthTJ Baník Havířov
2Oleg KuzmaKarate klub Zvolen
3Ladislav MarešTJ Auto Škoda Mladá Boleslav
3Jakub HruboňSK Nippon Ludgeřovice


Chłopcy - 16-17 lat (do 75 kg)

1Tomáš RiskaCMK Banská Bystrice
2Ľuboš GoffaRapid Bratislava
3Juraj LušňákZZO Čadca
3Lukáš MuladiMSKA VUT Brno


Chłopcy - 16-17 lat (pow. 75 kg)

1Artur RoztropińskiBudokan Wroclaw
2Martin BeitelKarate Tygr Shotokan Ostrava
3Marek KostkaSK Shotokan karate klub ATTFIS Ostrava
3Petr BuchmannSK Nippon Ludgeřovice


Dziewczęta - 16-17 lat

1Ivana DučováCMK Banská bystrice
2Klaudia MikodaAtemi Bielsko-Biała
3Martyna TschukKS Shindo Cieszyn
3Monika LatzelováTJ Jeseník


Meżczyźni - pow. 18 lat (do 70 kg)

1Pavol TulejaRapid Bratislava
2Adam SládečekTJ Baník Havířov
3Ján PutzRapid Bratislava
3Paweł PinisBudokan Wroclaw


Meżczyźni - pow. 18 lat (do 80 kg)

1Andrzej StudzińskiBudokan Wroclaw
2Adam HrnčířTJ Baník Havířov
3Damian SołtysiakBudokan Wroclaw
3Václav MachaňTJ Jeseník


Meżczyźni - pow. 18 lat (pow. 80 kg)

1Bartłomiej SołtysiakBudokan Wroclaw
2Jaroslav MarťákZZO Čadca
3Dawid WnętowskiLZS Polonia-Torakan Biała
3Piotr GrzelakBudokan Wroclaw


Meżczyźni - pow. 18 lat (Open)

1Václav MacháňTJ Jeseník
2Václav HavlůTJ Baník 1. máj Karviná
3Jiří Hájek Karate klub Odry
3Adam HrnčířTJ Baník Havířov


Kobiety - pow. 18 lat (do 58 kg)

1Lenka SigmundováTJ Jeseník
2Marta SzymczakBudokan Wroclaw
3Sabina SzymczynaLZS Polonia-Torakan Biała


Kobiety - pow. 18 lat (pow. 58 kg)

1Agnieszka SzumlańskaBudokan Wroclaw
2Zuzana KodajkováSVČ Domeček Brno St. Lískovec




Autor: Informacja SRiWR "OLZA"


  Design & Copyright © 2005 - 2021 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności