www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







CZWARTY RZUT LIGI TALENTÓW W ORŁOWEJ 12/04/2006


Dwa zwycięstwa odnieśli młodzi zawodnicy KS Shindo Cieszyn w czwartej rundzie Półnomorawskiej Ligi Talentów w Karate, która odbyła się w minioną sobotę w Orłowej.
Na najwyższym stopniu podium stanęli Martyna Tshuk oraz Aleksander Gorzelany w konkurencji kata. Ponadto Olek wywalczył trzecie miejsce w kihon, czyli w pokazach technik podstawowych.


Wyniki:

KATA (walka z cieniem)

Kategoria dzieci do lat 7 (do 8 kyu)
1. Martina Salvová (TJ Jeseník)
2. Daniel Dziergas (Atemi Bielsko-Biała)
3. Tomáš Hazucha (TJ Jeseník)
3. Wojciech Paleczny (Atemi Bielsko-Biała)

Kategoria dzieci 8-9 lat (8 kyu)
1. Aleksander Gorzelany (KS Shindo Cieszyn)
2. Małgorzata Duda (KS Ronin Dąbrowa Górnicza)
3. Blanka Mikesková (TJ Jeseník)
3. Jakub Jaworski (Atemi Bielsko-Biała)

Kategoria dzieci 8-9 lat (7 kyu)
1. Tereza Kutrová (Karate VSK VŠB-TUO Ostrava)
2. Viktor Vašátko (Karate klub Vítkov)
3. Tomáš Mušálek (Karate VSK VŠB-TUO Ostrava)
3. Michaela Černá (Karate VSK VŠB-TUO Ostrava)

Kategoria dzieci 8-9 lat (5 i 6 kyu)
1. Pavel Šumbera (TJ Jeseník)
2. Dawid Zorn (Atemi Bielsko-Biała)
3. Jakub Michálek (TJ Jeseník)
3. Mateusz Tomiczek (Atemi Bielsko-Biała)

Kategoria dzieci 10-11 lat (do 8 kyu)
1. Dawid Pietrzak (Atemi Bielsko-Biała)
2. Viktorie Kaszubová (Karate VSK VŠB-TUO Ostrava)
3. Sandra Suralová (Klub Karate-Dó Bruntál)
3. Mirek Finkrál (SK Orlová)

Kategoria dzieci 12-14 lat (8 kyu)
1. David Volek (Karate klub Vítkov)
2. Jan Šebík (SK Orlová)
3. Michaela Solařová (Karate klub Vítkov)
3. Michal Barcál (SK Orlová)

Kategoria dzieci 12-14 lat (7 kyu)
1. Mateusz Słomczyński (KS Ronin Dąbrowa Górnicza)
2. Silvie Cmielová (Karate VSK VŠB-TUO Ostrava)
3. Medard Jančík (Karate VSK VŠB-TUO Ostrava)
3. Adam Stodolny (KS Ronin Dąbrowa Górnicza)

Kategoria dzieci 12-14 lat (5 i 6 kyu)
1. Karolina Ścieszka (Atemi Bielsko-Biała)
2. Martin Navrátil (Karate tygr shotokan Ostrava)
3. Daniel Červeňanský (SK Budo Havířov)
3. Denis Duškevič (Karate VSK VŠB-TUO Ostrava)

Kategoria dzieci 15 lat i więcej (8 kyu)
1. Jan Matěj (Karate tygr shotokan Ostrava)
2. Petra Pavlicová (SK Orlová)
3. Martina Fúziková (SK Skotokan karate klub Attfis Ostrava)
3. Renata Jarecká (Karate VSK VŠB-TUO Ostrava)

Kategoria dzieci 15 lat i więcej (7 kyu)
1. Zuzana Cmielová (Karate VSK VŠB-TUO Ostrava)
2. Vitězlav Hovorka (DDM Bystřice nad Olší)
3. Martin Týč (SK Budo Havířov)
3. Patrik Popek (ŠSK Karviná Darkov)

Kategoria dzieci 15 lat i więcej (5 i 6 kyu)
1. Martyna Tshuk (KS Shindo Cieszyn)
2. Magdalena Michałek (Atemi Bielsko-Biała)
3. Michał Misiarek (KS Ronin Dąbrowa Górnicza)
3. Petr Zažirej (Karate klub Odry)


KIHON (techniki podstawowe)

Kategoria dzieci do lat 7 (do 8 kyu)
1. Daniel Adamovič (Karate tygr shotokan Ostrava)
2. Kamil Zakout (Karate tygr shotokan Ostrava)
3. Daniel Dziergas (Atemi Bielsko-Biała)
3. Kasper Ciupek (Atemi Bielsko-Biała)

Kategoria dzieci 8-9 lat (9 kyu)
1. Patrik Gál (SK Slávia Orlová)
2. Tomasz Kantor (DDM Bystřice nad Olší)
3. Aleksander Gorzelany (KS Shindo Cieszyn)
3. Blanka Mikesková (TJ Jeseník)

Kategoria dzieci 8-11 lat (7 kyu)
1. Tereza Kutrová (Karate VSK VŠB-TUO Ostrava)
2. Michaela Černá (Karate VSK VŠB-TUO Ostrava)
3. Tomáš Mušálek (Karate VSK VŠB-TUO Ostrava)
3. Dominik Szalay SK Skotokan karate klub Attfis Ostrava)

Kategoria dzieci 12-14 lat (8 kyu)
1. Jan Šebík (SK Orlová)
2. Adrian Strawa (KS Ronin Dąbrowa Górnicza)
3. Lukáš Mik (Karate TJ Fulnek)
3. Michal Barcál (SK Orlová)

Kategoria dzieci 12-14 lat (7 kyu)
1. Adam Stodolny (KS Ronin Dąbrowa Górnicza)
2. Jakub Barvík (Karate TJ Fulnek)
3. Medard Jančík (Karate VSK VŠB-TUO Ostrava)
3. Silvie Cmielová (Karate VSK VŠB-TUO Ostrava)

Kategoria dzieci 15 lat i więcej (do 8 kyu)
1. Jan Matěj (Karate tygr shotokan Ostrava)
2. Martin Nevřela (Karate tygr shotokan Ostrava)
3. Renata Jarecká (Karate VSK VŠB-TUO Ostrava)
3. Stanislav Vismek (ŠSK Karviná Darkov)

Kategoria dzieci 15 lat i więcej (7 kyu)
1. Zuzana Cmielová (Karate VSK VŠB-TUO Ostrava)
2. David Mikulský (DDM Bystřice nad Olší)
3. Bartosz Błaszkiewicz (KS Ronin Dąbrowa Górnicza)
3. Patrik Popek (ŠSK Karviná Darkov)




Autor: Informacja SRiWR "OLZA"


  Design & Copyright © 2005 - 2021 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności