www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







TURNIEJ KARATE W CIESZYNIE 31/05/2006


W minioną sobotę w hali MOSiR-u w Cieszynie odbył I Międzynarodowy Turniej Karate, który zorganizował cieszyński klub karate 'KS Shindo'.
W zawodach obok zawodników miejscowego klubu (i jego filii w Ustroniu, Strumieniu i Skoczowie) wzięli udział młodzi karatecy z Bielska-Białej oraz zaprzyjaźnionych klubów z Czech.

Wyniki:


Kumite

Dziewczęta (rocznik 1988-89)
1. Zuzana Gattnarová (Karate Klub Odry)
2. Magdalena Pietroszek (KS Shindo Cieszyn)
3. Agnieszka Szczygieł (KS Shindo Cieszyn)

Chłopcy (rocznik 1988-89)
1. Lukáš Maludi (Karate Klub Odry)
2. Jakub Gazik (KS Shindo Cieszyn)
3. Adam Głuchowski (KS Shindo Cieszyn)

Dziewczęta (rocznik 1990-93)
1. Sara Heczko (KS Shindo Cieszyn)
2. Karolina Karolak (KS Shindo Cieszyn)
3. Karolina Ścieszko (Atemi Bielsko-Biała)

Chłopcy - kat. pow. 50 kg (rocznik 1990-91)
1. Michal Vigh (Karate Tygr Shotokan Ostrava)
2. Jakub Debrecenyi (Karate VSK VŠB-TUO Ostrava)
3. Martin Kotzur (Karate Tygr Shotokan Ostrava)
3. Ondrej Hájek (Karate Klub Odry)

Chłopcy - kat. do 45 kg (rocznik 1992-93)
1. Sebastian Zawiliński (KS Shindo Cieszyn)
2. Maciej Wilczek (KS Shindo Cieszyn)
3. Filip Saidl (Karate Tygr Shotokan Ostrava)
3. Rafał Waluś (Atemi Bielsko-Biała)

Chłopcy - kat. pow. 45 kg (rocznik 1992-93)
1. Damian Półtorzecki (Atemi Bielsko-Biała)
2. Adam Harmáček (Karate VSK VŠB-TUO Ostrava)
3. Mateusz Pysz (Atemi Bielsko-Biała)


Kata

Dziewczęta (rocznik 1988-89)
1. Magdalena Pietroszek (KS Shindo Cieszyn)
2. Adrianna Krehut (Atemi Bielsko-Biała)
3. Dorota Gajdzik (Atemi Bielsko-Biała)

Dziewczęta (rocznik 1992-93)
1. Karolina Ścieszko (Atemi Bielsko-Biała)
2. Karolina Karolak (KS Shindo Cieszyn)
3. Sara Heczko (KS Shindo Cieszyn)
3. Sonia Klin (KS Shindo Cieszyn)

Dziewczęta (rocznik 1994-95)
1. Agata Kupczak (KS Shindo Cieszyn)
2. Radka Kozelková (KU SEN GO Nový Jičín)
3. Martyna Kłoda (KS Shindo Cieszyn)
3. Wiktoria Klin (KS Shindo Cieszyn)

Dziewczęta (rocznik 1996-97)
1. Patricie Klapalová (Karate VSK VŠB-TUO Ostrava)
2. Tereza Kutrová (Karate VSK VŠB-TUO Ostrava)
3. Michaela Černá (Karate VSK VŠB-TUO Ostrava)
3. Julia Niżnikiewicz (KS Shindo Cieszyn)

Dziewczęta (rocznik 1998 i młodsze)
1. Patrycja Kądziałka (KS Shindo Cieszyn)
2. Julia Kawecka (KS Shindo Cieszyn)
3. Nadia Górecka
3. Lenka Vevrová

Chłopcy (rocznik 1990-91)
1. Michał Vigh (Karate Tygr Shotokan Ostrava)
2. Damian Błotko (KS Bushi Bielsko-Biała)
3. Martin Kotzur (Karate Tygr Shotokan Ostrava)
3. Jakub Debrecenyi (Karate VSK VŠB-TUO Ostrava)

Chłopcy (rocznik 1992-93)
1. Filip Saidl (Karate Tygr Shotokan Ostrava)
2. Rafał Waluś (Atemi Bielsko-Biała)
3. Mateusz Adamiecki (Atemi Bielsko-Biała)
3. Maciej Wilczek (KS Shindo Cieszyn)

Chłopcy (rocznik 1994-95)
1. Samuel Gałuszka (KS Shido Cieszyn)
2. Jakub Weber (KS Shindo Cieszyn)
3. Wojciech Dorywała (KS Shindo Cieszyn)
3. Denis Wojtyla (Karate tygr shotokan Ostrava)

Chłopcy (rocznik 1996-97)
1. Mateusz Tomiczek (Atemi Bielsko-Biała)
2. Dawid Zorn (Atemi Bielsko-Biała)
3. Dawid Pietrzak (Atemi Bielsko-Biała)
3. Petr Vevra

Chłopcy (rocznik 1998 i młodsi)
1. Aleksander Gorzelany (KS Shindo Cieszyn)
2. Jakub Wajner (KS Shindo Cieszyn)
3. Marcin Chrapek (KS Shindo Cieszyn)
3. Szymon Gibała (KS Shindo Cieszyn)


Kata do muzyki

Dziewczęta (rocznik 1995 i młodsze)
1. Patrycja Kądziałka (KS Shindo Cieszyn)
2. Agata Kupczak (KS Shindo Cieszyn)
3. Julia Niżnikiewicz (KS Shindo Cieszyn)
3. Julia Kawecka (KS Shindo Cieszyn)

Chłopcy (rocznik 1992-94)
1. Maciej Wilczek (KS Shindo Cieszyn)
2. Jakub Weber (KS Shindo Cieszyn)
3. Michał Baron (KS Shindo Cieszyn)
3. Tomasz Gawlas (KS Shindo Cieszyn)

Chłopcy (rocznik 1995 i młodsi)
1. Aleksander Gorzelany (KS Shindo Cieszyn)
2. Patryk Kałuża (KS Shindo Cieszyn)
3. Jakub Wajner (KS Shindo Cieszyn)
3. Wojciech Dorywała (KS Shindo Cieszyn)




Autor: Informacja SRiWR "OLZA"


  Design & Copyright © 2005 - 2021 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności