www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







NIEZŁY START KARTINGOWCÓW W SŁOMCZYNIE 23/07/2018


Wczoraj w Słomczynie odbyła się IV runda zawodów kartingowych z cyklu 'Rotax Max Challenge Poland'.
Zawodach nieźle zaprezentowali się zawodnicy stajni 'Ernst Racing', a najlepiej jej nowy nabytek Jan Jóźwiak, który zajął drugie miejsce w klasie Micro Max.


Wyniki:


Klasa Senior Max (Półfinał + Finał)

1 Adam Szydłowski JR Racing 85 pkt. 1 i 1 m
2 Sebastian Janczewski Smart Racing Team 67 pkt. 3 i 2 m
3 Piotr Świeżaczyński AK Rzemieślnik 61 pkt. 2 i 3 m
. ... ... ... ...
8 Tymoteusz Ksiądz Ernst Racing 17 pkt. 4 m i DNF


Klasa Micro Max (Półfinał + Finał)

1 Gustaw Wiśniewski Jastrzębski Racing 78 pkt. 2 + 1 m
2 Jan Jóźwiak Ernst Racing 67 pkt. 1 + 3 m
3 Maksymilian Obst Bambini Racing 50 pkt. 6 + 2 m
. ... ... ... ...
14 Piotr Borowczyk Ernst Racing 17 pkt. 9 + 19 m


Klasa DD2 Masters (Półfinał + Finał)

1 Sławomir Murański Wyrzykowski-Motosport 85 pkt. 1 + 1 m
2 Kyrylo Biryuk 46 Team 69 pkt. 2 + 2 m
3 Zbigniew Marek 46 Team 55 pkt. 3 + 3 m
4 Łukasz Siwik Ernst Racing 43 pkt. 5 + 4 m
. ... ... ... ...
6 Szymon Pikuła Ernst Racing 35 pkt. 6 + 6 m




Klasyfikacja generalna (po czterech rundach)


Klasa Senior Max 

1 Adam Szydłowski JR Racing 244 pkt.
2 Sebastian Janczewski Wyrzykowski-Motorsport 238 pkt.
3 Jakub Kolasa A. Wschodni Lublin 234 pkt.
. ... ... ...
8 Tymoteusz Ksiądz Ernst Racing 90 pkt.


Klasa Micro Max 

1 Jan Jóźwiak Ernst Racing 298 pkt.
2 Maksymilian Obst Bambini Racing 235 pkt.
3 Gustaw Wiśniewski Jastrzębski Racing 216 pkt.
. ... ... ...
15 Piotr Borowczyk Ernst Racing 55 pkt.


Klasa DD2 Max 

1 Kacper Bielecki Biłgoraj 46 Team 282 pkt.
2 Piotr Wiśnicki Wyrzykowski-Motosport 260 pkt.
3 Karol Jurmanowicz Wyrzykowski-Motosport 209 pkt.
. ... ... ...
11 Łukasz Siwik Ernst Racing 78 pkt.
12 Szymon Pikuła Ernst Racing 73 pkt.
16 Jan Paluch Ernst Racing 17 pkt.


Klasa DD2 Masters 

1 Sławomir Murański Wyrzykowski-Motosport 340 pkt.
2 Kyrylo Biryuk 46 Team 273 pkt.
3 Zbigniew Marek 46 Team 221 pkt.
. ... ... ...
5 Łukasz Siwik Ernst Racing 151 pkt.
6 Szymon Pikula Ernst Racing 140 pkt.





Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2021 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności