www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







MEDALOWE ŻNIWO KICKBOKSERÓW 17/05/2011


Świetny występ odnotowali zawodnicy Stowarzyszenia Kick-Boxingu Beskid-Dragon, zrzeszającego zawodników z Bielska-Białej i Jaworza na Mistrzostwach Polski Kadetów w Kick-Boxingu w formułach Semi-Contact, Light-Contact oraz Kick-Light, które odbyły się w miniony weekend w Bielsku-Białej.
Podopieczni Piotra Turchana wywalczyli łącznie 28 medali: 12 złotych, 9 srebrnych i 7 brązowych.


Wyniki:


Semi Contact


Kadetki starsze

Kategoria do 50 kg
1. Sandra Paszek (Beskid Dragon)
2. Kamila Szymańska (LKSW Dan Świdnik)
3. Izabela Maciejewska (Barbakan Kraków)
3. Patrycja Kuternoga (Barbakan Kraków)

Kategoria do 55 kg
1. Sylwia Woźniak (KTT Łódź)
2. Oliwia Lóźniewska (Champion Lubawka)
3. Patrycja Leś (Beskid Dragon)
3. Karolina Paleta (Alien Kick Łódź)

Kategoria do 60 kg
1. Sylwia Szymala (Beskid Dragon)
2. Aleksandra Wójtowicz (Łukplast Łuków)
3. Anna Kuśnierz (Diament Pstrągowa)

Kategoria do 65 kg
1. Klaudia Dobies (Beskid Dragon)
2. Natalia Turchan (Beskid Dragon)
3. Karolina Lewalska (Zamek Kurzętnik)
3. Patrycja Maślanka (Lux Jas-Pol Krynica Zdrój)

Kategoria pow. 65 kg
1. Agnieszka Zawada (LKSW Dan Świdnik)
2. Joanna Strzelec (Kick-Sport Radom)
3. Karolina Konieczny (Beskid Dragon)


Kadeci starsi

Kategoria do 42 kg
1. Karol Dudek (LKSW Dan Świdnik)
2. Ernest Grześkowiak (Polonia Leszno)
3. Kacper Kufel (Beskid Dragon)
3. Dawid Kotarski (Start Częstochowa)

Kategoria do 57 kg
1. Michał Czerwiński (Alien Kick Łódź)
2. Juliusz Szatan (Beskid Dragon)
3. Kamil Daniel (LKSW Dan Świdnik)
3. Patryk Piekarz (Diament Pstrągowa)

Kategoria pow. 69 kg
1. Piotr Kołakowski (Zamek Kurzętnik)
2. Aleksander Stawirej (BKB Brzeziny)
3. Paweł Stanek (RKSW Rzeszów)
3. Jan Kubica (Beskid Dragon)


Kadetki

Kategoria do 32 kg
1. Julia Setla (Beskid Dragon)
2. Nikola Kaleta (Beskid Dragon)

Kategoria pow. 47 kg
1. Karolina Konieczny (Beskid Dragon)
2. Magdalena Walewska (Beskid Dragon)
3. Aleksandra Goławska (Lukplast Łuków)
3. Oliwia Dobies (Beskid Dragon)


Kadeci

Kategoria do 42 kg
1. Mikołaj Pietrzyk (Beskid Dragon)
2. Oskar Zawiślak (Alien Kick Łódź)
3. Łukasz Murat (Centrum Tang Soo Do Puławy)
3. Jonatan Celer (BKB Brzeziny)

Kategoria do 47 kg
1. Mateusz Krzempek (Beskid Dragon)
2. Artur Gaszek (Beskid Dragon)
3. Mateusz Rus (Beskid Dragon)
3. Szymon Przybyła (KS Evan Nowy Sącz)


Light Contact


Kadetki

Kategoria do 50 kg
1. Sandra Paszek (Beskid Dragon)
2. Karolina Nowak (KCT Kraków)
3. Sylwia Czernik (KSW Sekret Gorzów Wielkopolski)
3. Izabela Maciejewska (Barbakan Kraków)

Kategoria do 60 kg
1. Sylwia Szymala (Beskid Dragon)
2. Dominika Gleisner (SKF Boksing Zielona Góra)
3. Aleksandra Wójtowicz (Łukplast Łuków)
3. Klaudia Strus (MKS Wicher Kobyłka)

Kategoria do 65 kg
1. Jagoda Zasadzińska (Polonia Leszno)
2. Klaudia Dobies (Beskid Dragon)
3. Karolina Lewalska (Zamek Kurzętnik)
3. Natalia Turchan (Beskid Dragon)


Kadeci

Kategoria do 57 kg
1. Michał Czerwiński (Alien Kick Łódź)
2. Juliusz Szatan (Beskid Dragon)
3. Patryk Sowa (ASW Zielona Góra)
3. Kamil Pazgan (KS Evan Nowy Sącz)


Knick Light


Kadetki Starsze

Kategoria do 50 kg
1. Sandra Paszek (Beskid Dragon)
2. Patrycja Kuternoga (Barbakan Kraków)
3. Sylwia Czernik (KSW Sekret Gorzów Wielkopolski)
3. Karolina Nowak (KCT Kraków)

Kategoria do 60 kg
1. Sylwia Szymala (Beskid Dragon)
2. Juliana Musiał (Gladiator Siedlce)
3. Aleksandra Wojtowicz (Łukplast Łuków)
3. Dominika Gleisner (SKF Boksing Zielona Góra)

Kategoria do 65 kg
1. Klaudia Dobies (Beskid Dragon)
2. Natalia Turchan (Beskid Dragon)


Kadeci Starsi

Kategoria do 57 kg
1. Michał Czerwiński (Alien Kick Łódź)
2. Juliusz Szatan (Beskid Dragon)
3. Filip Goszczyński (Dragon Starachowice)
3. Jakub Woźny (Skorpion Krępice)




Autor: Informacja SRiWR "OLZA"


  Design & Copyright © 2005 - 2022 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności