www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







DWANAŚCIE MEDALI KICKBOKSERÓW NA MP KADETÓW 01/04/2014


Dwanaście medali (jeden złoty, osiem srebrnych i trzy brązowe) wywalczyli zawodnicy Stowarzyszenia Sportowego Kick-Boxingu Beskid Dragon na Mistrzostwach Polski Kadetów w Kickboxingu formułach Light contact i Point fighting, które odbyły się w ostatni weekend marca w Lubawie.
W gronie mistrzów kraju znalazła się Julia Setla.


Wyniki:


Light contact


Kadetki starsze - kategoria do 46 kg
1. Sara Spyrka (UKS Fenix Krzyżówka)
2. Julia Setla (Beskid Dragon)
3. Anna Witek (KSW Police)
3. Martyna Stefaniak (KS Czerwony Smok Poznań)


Kadeci starsi - kategoria do 42 kg
1. Kacper Dwórznik (KS Start Działdowo)
2. Jakub Lipski (KS X-Fight Piaseczno)
3. Martin Konecki (Beskid Dragon)
3. Krystian Biś (KSW Police)

Kadeci starsi - kategoria do 69 kg
1. Tomasz Jabłkowski (KS Polonia Leszno 1912)
2. Mikołaj Pietrzyk (Beskid Dragon)
3. Norbert Wiśniewski (Zamek Kurzętnik)
3. Szymon Jaszczak (Semiramida Pułtusk)




Point fighting


Kadetki starsze - kategoria do 42 kg
1. Paulina Turulska (CSW Champion Lubawa)
2. Oliwia Maryniak (Beskid Dragon)

Kadetki starsze - kategoria do 46 kg
1. Julia Setla (Beskid Dragon)
2. Zuzanna Wesołowska (Dan Świdnik)
3. Anna Witek (KSW Police)
3. Paulina Rosłon (KS Nadstal Krzaki Czaplinkowskie)

Kadetki starsze - kategoria do 50 kg
1. Justyna Roslon (KS Nadstal Krzaki Czaplinkowskie)
2. Małgorzata Ciesielska (Dan Świdnik
3. Justyna Tadros (KS X-Fight Piaseczno)
3. Magdalena Piekarska (Beskid Dragon)


Kadeci starsi - kategoria do 42 kg
1. Jakub Lipski (KS X-Fight Piaseczno)
2. Martin Konecki (Beskid Dragon)
3. Oskar Kondraciuk (KS X-Fight Piaseczno)
3. Kacper Dwórznik (KS Start Działdowo)

Kadeci starsi - kategoria do 52 kg
1. Oskar Zawiślak (KTT Łódź)
2. Damian Gadulski (CSW Champion Lubawa)
3. Michał Król (Beskid Dragon)
3. Alex Chojnacki (ASWiR Alex Kutno)

Kadeci starsi - kategoria do 69 kg
1. Damian Poliszuk (Dan Świdnik)
2. Mikołaj Pietrzyk (Beskid Dragon)
3. Szymon Jaszczak (Semiramida Pułtusk)
3. Eryk Oracz (KS Cholew Sport Police)


Kadetki młodsze - kategoria do 32 kg
1. Martyna Moczulska (KSW Police)
2. Emila Zajdel (Beskid Dragon)
3. Marta Pawlikowska (PTS Łuków)
3. Klaudia Jakielska (Zamek Kurzętnik)

Kadetki młodsze - kategoria pow. 47 kg
1. Klara Piętak (KS Beniaminek 03 Starogard Gdański)
2. Zuzanna Buzderewicz (Beskid Dragon)
3. Kinga Nowińska (KS Champion Lubawa)
3. Martyna Czerepińska (PTS Łuków)


Kadeci młodsi - kategoria do 32 kg
1. Krystian Dolny (CSW Champion Lubawa)
2. Julian Graboś (Beskid Dragon)
3. Paweł Dąbrowski (Dan Świdnik)
3. Remigiusz Czeponis (KSW Sekret Gorzów Wlkp)




Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2022 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności