www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







ŚLĄSKA LIGA KICKBOXINGU 10/10/2017


W minioną niedzielę w Katowicach odbył sie Turniej Pierwszego Kroku w Kickboxingu pod nazwą 'Śląska Liga Kickboxingu'. 
W zawodach najliczniejszą grupę zawodników wystawiło Stowarzyszenie Kick-Boxingu Beskid Dragon i to reprezentanci tego klubu wywalczyli najwięcej medalowych miejsc.


Wyniki zawodników SKB Beskid Dragon


Point Fighting

1 miejsce - Julia Setla (juniorki - kat. do 60 kg)
1 miejsce - Wiktoria Czader (kadetki młodsze - kat. do 32 kg)
1 miejsce - Oliwia Czader (kadetki młodsze - kat. do 37 kg)



Light - Contact

1 miejsce - Aleksandra Ciężka (seniorki - kat. do 70 kg)
1 miejsce - Marta Skuza (kadetki starsze - kat. do 46 kg)
1 miejsce - Anna Legień (kadetki starsze - kat. do 55 kg)
1 miejsce - Oliwia Czader (kadetki młodsze - kat. do 37 kg)
1 miejsce - Kinga Szostak (kadetki młodsze - kat. pow. 57 kg)
1 miejsce - Bartosz Ciesielczyk (seniorzy - kat. do 74 kg)
1 miejsce - Dominik Marek (seniorzy - kat. do 94 kg)
1 miejsce - Wojciech Legień (kadeci młodsi - kat do. 42 kg)
1 miejsce - Julian Graboś (kadeci starsi - kat. do 52 kg)
1 miejsce - Patryk Bodzek (kadeci starsi - kat. do 57 kg)

2 miejsce - Klaudia Pudełko (kadetki starsze - kat. do 55 kg)
2 miejsce - Wojciech Gryzełko (kadeci młodsi - kat. do 42 kg)
2 miejsce - Daniel Zeman (kadeci młodsi - kat. do 47 kg)

3 miejsce - Łukasz Morżoł (seniorzy - kat. do 94 kg)



Kick-Light

1 miejsce - Aleksandra Ciężka (seniorki - kat. do 65 kg)
1 miejsce  - Marta Skuza (kadetki starsze - kat. do 46 kg)
1 miejsce - Oliwia Czader (kadetki młodsze - kat. do 37 kg)
1 miejsce - Dominik Marek (seniorzy - kat. do 94 kg)
1 miejsce - Patryk Drewnicki (juniorzy - kat. do 57 kg)
1 miejsce - Patryk Bodzek (kadeci starsi - kat. do 52 kg)

2 miejsce - Klaudia Pudełko (kadetki starsze - kat. do 50 kg)
2 miejsce - Michał Nowak (juniorzy - kat. do 69 kg)
2 miejsce - Julian Graboś (kadeci starsi - kat. do 52 kg)
2 miejsce - Mateusz Pochopień (kadeci starsi - kat. pow. 69 kg)

3 miejsce - Robert Drozdek (kadeci starsi - kat. do 57 kg)

4 miejsce - Daniel Bukowski (kadeci starsi - kat. do 57 kg)




Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2021 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności