www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







PIĘĆDZIESIĄT MEDALI KICKBOKSERÓW 21/02/2022


Pięćdziesiąt medali zdobyli zawodnicy Stowarzyszenia Sportowego Kick-Boxingu 'Beskid Dragon' na II Otwartych Mistrzostwach Śląska w Kickboxingu, które odbyły się w miniony weekend w Katowicach.
Na tą zdobycz złożyły się dwadzieścia trzy złote krążki, piętnaście srebrnych oraz dwanaście brązowych.


Wyniki:

Formuła Kick-Light

1 miejsce - Aleksandra Ciężka (seniorki / kat. do 70 kg)
1 miejsce - Oliwia Czader (juniorki / kat. do 55 kg)
1 miejsce - Martyna Wiśniewska (kadetki starsze / kat. do 50 kg)
1 miejsce - Szymon Salachna (seniorzy / kat. do 74 kg)
1 miejsce - Dominik Marek (seniorzy / kat. do 89 kg)
1 miejsce - Patryk Bodzek (juniorzy / kat .do 57 kg)
1 miejsce - Julian Graboś (juniorzy / kat. do 69 kg)
1 miejsce - Julian Graboś (juniorzy / kat. do 74 kg)
1 miejsce - Gracjan Herman (kadeci starsi / kat. do 52 kg)
1 miejsce - Tymon Szczypka (kadeci młodsi / kat. do 37 kg)

2 miejsce - Samanta Szczypka (kadetki starsze / kat. do 50 kg)
2 miejsce - Arkadiusz Cieślar (seniorzy / kat. do 94 kg)
2 miejsce - Michał Borgieł (kadeci starsi / kat. do 37 kg)
2 miejsce - Konrad Wiśniewski (kadeci starsi / kat. do 42 kg)
2 miejsce - Franciszek Sporek (kadeci młodsi / kat. do 28 kg)
2 miejsce - Jan Martyniewicz (kadeci młodsi / kat. do 32 kg)

3 miejsce - Maria Zyznarska (kadetki starsze / kat. do 55 kg)
3 miejsce - Wiktoria Kręcichwost (kadetki starsze / kat. do 55 kg)
3 miejsce - Szymon Waliczek (seniorzy / kat. do 69 kg)
3 miejsce - Jan Kubica (seniorzy / kat. pow. 94 kg)
3 miejsce - Tymoteusz Żoczek (juniorzy / kat. do 57 kg)
3 miejsce - Jakub Borgieł (juniorzy / kat. do 57 kg)
3 miejsce - Jakub Wikło (juniorzy / kat. do 74 kg)
3 miejsce - Miłosz Holli (kadeci łlodsi / kat. do 32 kg)
3 miejsce - Wiktor Miszczak (kadeci młodsi / kat. do 42 kg)

5 miejsce - Amelia Lodek (kadetki starsze / kat. do 55 kg)



Formuła - Light Contact

1 miejsce - Aleksandra Ciężka (seniorki / kat. do 70 kg)
1 miejsce - Oliwia Czader (juniorki / kat. do 55 kg)
1 miejsce - Martyna Wiśniewska (kadetki starsze / kat. do 50 kg)
1 miejsce - Marta Zyznarska (kadetki starsze / kat. do 55 kg)
1 miejsce - Szymon Salachna (seniorzy / kat. do 74 kg)
1 miejsce - Dominik Marek (seniorzy / kat. do 89 kg)
1 miejsce - Patryk Bodzek (juniorzy / kat. do 57 kg)
1 miejsce - Julian Graboś (juniorzy / kat. do 69 kg)
1 miejsce - Julian Graboś (juniorzy / kat. do 74 kg)
1 miejsce - Konrad Wiśniewski (kadeci starsi / kat. do 42 kg)
1 miejsce - Gracjan Herman (kadeci starsi / kat. do 52 kg)
1 miejsce - Wiktor Mieszczak (kadeci młodsi / kat. do 42 kg)

2 miejsce - Samanta Szczypka (kadetki starsze / kat. do 50 kg)
2 miejsce - Amelia Lodek (kadetki starsze / kat. do 55 kg)
2 miejsce - Łukasz Waliczek (seniorzy / kat. do 69 kg)
2 miejsce - Arkadiusz Cieślar (seniorzy / kat. do 94 kg)
2 miejsce - Jan Kubica (seniorzy / kat. pow. 94 kg)
2 miejsce - Jakub Borgieł (juniorzy / kat. do 57 kg)
2 miejsce - Franciszek Sporek (kadeci młodsi / kat. do 28 kg)

3 miejsce - Jakub Wikło (juniorzy / kat. do 74 kg)
3 miejsce - Michał Borgieł (kadeci starsi / kat. do 37 kg)
3 miejsce - Jan Martyniewicz (kadeci młodsi / kat. do 32 kg)

5 miejsce - Tymoteusz Żoczek (juniorzy / kat. do 57 kg)
5 miejsce - Miłosz Holli (kadeci młodsi / kat. do 52 kg)
6 miejsce - Tymon Szczypka (kadeci młodsi / kat. do 37 kg)



Formuła Point Fighting

1 miejsce - Samanta Szczypka (kadetki starsze / kat. do 50 kg)

2 miejsce - Martyna Wiśniewska (kadetki starsze / kat. do 50 kg)
2 miejsce - Dominik Marek (seniorzy / kat. do 89 kg)




Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2022 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności