www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







MIO FUJIFILM BIKE MARATON ZAKOŃCZONY 18/09/2007


W minioną sobotę w Polanicy Zdroju odbyły się ostatnie zawody IX edycji cyklu Mio Fujifilm BikeMarton 2007.
Nasi zawodnicy na trudnej trasie walczyli dzielnie, ale podobnie jak w Poznaniu żadnemu z nich nie udało się wskoczyć na 'pudło'.
Za to w klasyfikacji generalnej duży sukces odnotowała Sylwia Sokół z Cieszyna zajmując trzecie miejsce w kategorii kobiet powyżej 40 roku życia na dystansie Mega Maratonu.
W czołowej dziesiątce 'generalki' znaleźli się również Ilona Cieślar z Wisły, Nikodem Sokół z Cieszyna, Sławomir Wiewióra z Jastrzębia Zdroju, Tomasz Nowak z Dębowca, Jacek Żerebiec z Goleszowa i Paweł Halama z Ustronia.
W rywalizacji rodzinnej dziewiąta lokata przypadła ekipie Sokół Team.

Wyniki:


Giga Maraton - dystans 74 km

Klasyfikacja generalna

1Mariusz KowalPolanica Zdrój3:06.37,22
2Paweł UrbańczykTarnowskie Góry3:10.52,97
3Paweł WiendlochaGliwice3:10.53,42
4Łukasz MłodyniaBrzeg3:17.47,60
5Krzysztof DobrzyckiBytom3:18.00,93
6Kamil MazurekLublin3:22.48,33
7Krzysztof TyszeckiEska Team3:23.36,90
8Marcin PiecuchRzeszów3:23.58,48
9Przemysław SzczuckiZłotoryja3:25.14,57
10Radek TecławBydgoszcz3:25.51,67



Mega Maraton - dystans 51 km

Klasyfikacja generalna

1Mateusz ZońŻywiec2:04.09,50
2Krzysztof MaciejowskiWrześnia2:06.44,08
3Damian BlachnikWałbrzych2:07.41,40
4Bogdan CzarnotaŻywiec2:09.32,56
5Marek KonwaWilkanowo2:09.32,69
6Szymon CebulaRybnik2:09.57,17
7Rafał HebiszWrocław2:10.19,93
8Roman PietruszkaMielec2:10.35,57
9Łukasz PihulakŻary2:12.34,21
10Piotr FormickiKostrzyca2:12.34,28
..........
71Sławomir WiewióraJastrzębie Zdrój2:37.51,70
75Nikodem SokółCieszyn2:38.20,70
87Arkadiusz NaruszewiczJastrzębie Zdrój2:39.33,19
127Marcin BrodaSkoczów2:49.20,73
152Andrzej PilchUstroń2:52.30,53
324Marek RogalaJastrzębie Zdrój3:24.28,68
367Andrzej MagieraJastrzębie Zdrój3:30.24,01
436Jerzy GreńStrumień3:49.13,99
477Krzysztof KaszturaCieszyn4:05.10,49


Kategoria M-1 (do 18 lat)

1Marek KonwaWilkanowo2:09.32,69
2Łukasz PihulakŻary2:12.34,21
3Łukasz MilewskiTurośl2:24.53,00
..........
11Nikodem SokółCieszyn2:38.20,70


Kategoria M-3 (31-40 lat)

1Bogdan CzarnotaŻywiec2:09.32,56
2Daniel PeplaWieruchów2:14.13,29
3Adam OstrowskiUrsus2:14.53,61
..........
11Sławomir WiewióraJastrzębie Zdrój2:37.51,70
16Arkadiusz NaruszewiczJastrzębie Zdrój2:39.33,19
27Marcin BrodaSkoczów2:49.20,73
37Andrzej PilchUstroń2:52.30,53
98Marek RogalaJastrzębie Zdrój3:24.28,68


Kategoria M-4 (41-50 lat)

1Lesław PodoleckiKraków2:18.57,97
2Armand SurwiłoTychy2:19.11,16
3Zbigniew OrłowskiKielce2:19.56,31
..........
50Andrzej MagieraJastrzębie Zdrój3:30.24,01
64Jerzy GreńStrumień3:49.13,99
75Krzysztof KaszturaCieszyn4:05.10,49



Mini Maraton - dystans 25 km

Klasyfikacja generalna

1Dariusz PorośWrocław1:01.12,83
2Ernest CichyJelenia Góra1:03.37,16
3Jakub DanielskiJeżów Sudecki1:04.07,05
4Radosław WaszczukNysa1:04.08,67
5Marek AlchimowiczZłoty Stok1:04.28,64
6Wojciech BaranowskiPoznań1:04.32,44
7Michał KucewiczBytom1:04.44,10
8Mateusz HanczynZłotoryja1:05.13,08
9Krzysztof BełchPiechowice1:05.17,12
10Marcin BaszakMirsk1:05.47,03
..........
74Bogusław SokółCieszyn1:15.53,22
84Bartłomiej SobikSkoczów1:28.51,11
95Andrzej NowińskiUstroń1:35.38,62
187Tomasz NowakDębowiec1:56.50,59


Kategoria M-3 (31-40 lat)

1Dariusz KiełtykaKraków1:14.59,36
2Radosław JaskulskiGniezno1:18.03,23
3Filip KoralewskiKowary1:20.33,28
..........
13Bartłomiej SobikSkoczów1:28.51,11
38Tomasz NowakDębowiec1:56.50,59


Kategoria M-4 (41 lat i starsi)

1Wojciech BartolewskiCzęstochowa1:12.06,60
2Grzegorz LiszkaTychy1:20.25,36
3Dariusz PalaBielawa1:20.28,01
..........
9Bogusław SokółCieszyn1:28.51,11
15Andrzej NowińskiUstroń1:35.38,62



Klasyfikacja generalna (miejsca naszych zawodników w pierwszej dziesiątce)

GIGA MARATON

Kategoria K-2 (19-30 lat)

1Justyna FrączekKraków3499 pkt.
2Magdalena HałajczakKoczała3467 pkt.
3Aleksandra BorowiczKraków3088 pkt.
..........
6Ilona CieślarWisła1961 pkt.



MEGA MARATON

Kategoria K-4 (41 lat i starsze)

1Anna MazgajAleksandrów Łódzki2500 pkt.
2Marzanna DurlikStrzegom2438 pkt.
3Sylwia SokółCieszyn2240 pkt.


Kateregoria M-1 (do 18 lat)

1Łukasz PihulakŻary2422 pkt.
2Jerzy StrękPoznań2402 pkt.
3Tomasz WaszewskiLubin2279 pkt.
..........
8Nikodem SokółCieszyn2113 pkt.


Kateregoria M-3 (31-40 lat)

1Daniel PeplaWieruchów2490 pkt.
2Dominik OględzińskiKraków2444 pkt.
3Bogusław FabianPyskowice2381 pkt.
..........
7Sławomir WiewióraJastrzębie Zdrój2250 pkt.



MINI MARATON

Kateregoria M-3 (31-40 lat)

1Dariusz KiełtykaKraków1500 pkt.
2Dariusz KucharskiBytom1371 pkt.
3Grzegorz PaluszkiewiczJelenia Góra1337 pkt.
..........
6Tomasz NowakDębowiec1325 pkt.
8Jacek ŻerebiecGoleszów1278 pkt.


Kateregoria M-4 (41 lat i starsi)

1Jacek KamińskiPiechowice1494 pkt.
2Grzegorz LiszkaTychy1483 pkt.
3Mirosław KucharskiBytom1431 pkt.
..........
10Paweł HalamaUstroń1158 pkt.



Klasyfikacja rodzinna

1Głodkiewicz TeamPoznań9251 pkt.
2PiękośTychy7743 pkt.
3KatrzyWrocław7569 pkt.
....
9Sokół TeamCieszyn6132 pkt.




Autor: Informacja SRiWR "OLZA"


  Design & Copyright © 2005 - 2023 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności