www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







II OTWARTE MISTRZOSTWA USTRONIA MTB 02/10/2007


Dariusz Biel z Zatora triumfował w II Otwartych Mistrzostwach Ustronia MTB w indywidualnej jeździe na czas na Równicę, które odbyły się w minioną sobotę w Ustroniu.
Na drugiej pozycji uplasował się zeszłoroczny zwycięzca Szymon Biel z Żywca, żaś na trzecim miejscu na metę dojechał Tomasz Cieślar z Wisły.
Zwycięzca trasę o długości 5,6 km i przewyższeniu 430 m pokonał w czasie 14 minut, 26 sekund i 86 setnych sekundy.

Wśród kobiet bezapelacyjnie najlepsza okazała się Ilona Cieślar z Wisły.


Wyniki:

Klasyfikacja generalna

1Dariusz BatekZator14.26,86
2Szymon BielŻywiec15.45,77
3Tomasz CieślarWisła16.07,83
4Tomasz PrzybyłaSzczyrk16.15,38
5Michał DrabekSiemianowice Śl.16.33,92
6Jarosław MiodońskiŻywiec16.41,34
7Potr StolarzDąbrowa Górnicza16.49,40
8Sławomir ŚliżGoleszów16.57,70
9Łukasz MrowiecBielsko-Biała17.30,17
10Bogusław FabianPyskowice17.38,65
11Norbert MosiołPawłowice17.46,64
12Grzegorz KonderlaSkoczów18.00,92
13Bartłomiej WawakKozy18.22,90
14Marcin KotowiczUstroń18.27,33
15Paweł BaronZabrze18.39,57
16Jan GrzempaBielsko-Biała18.40,96
17Piotr BuczekMysłowice18.44,31
18Krzysztof GórnyKatowice19.07,20
19Wiesław LegierskiIstebna19.13,19
20Michał BajerskiBielsko-Biała19.15,59
21Mariusz KrólikJasienica19.16,25
22Kornel RakusKisielów19.18,93
23Adam PenkałaSkoczów19.22,73
24Arkadiusz NaruszewiczJastrzębie Zdrój19.36,79
25Sebastian PiechaCzechowice-Dziedzice19.44,63
26Zbigniew DomżalskiRuda Śląska19.59,79
27Zbigniew OlejakBestwina20.08,56
28Daniel PipieńCieszyn20.10,06
29Janusz LewandowskiKoniaków20.11,89
30Łukasz JonikGiedlarowa20.12,51
31Euzebiusz WiśniewskiPogórze20.28,42
32Ilona CieślarWisła20.36,47
33Paweł MichalakSiemianowice Śl.20.41,98
34Dominik GustynBielsko-Biała21.00,37
35Nikodem SokółCieszyn21.02,02
36Tomasz DrygałaDąbrowa Górnicza21.06,61
37Andrzej PilchUstroń21.07,09
38Grzegorz GrzempaBielsko-Biała21.29,49
39Tomasz LegierskiUstroń21.35,49
40Jerzy ŚwidaChorzów21.42,15
41Witold WichaKatowice21.45,66
42Czesław HubaCieszyn21.53,48
43Jan PolusZabrze21.57,30
44Dariusz GoławskiChorzów22.02,20
45Wojciech OcylokChorzów22.21,81
46Mariusz KudłaBielsko-Biała22.23,83
47Adam KielarBielsko-Biała22.26,99
48Szymon Borczyk.22.40,07
49Andrzej KandziałaRuda Śląska22.44,34
50Jerzy KlimczakUstroń22.46,72
51Elżbieta FiguraCięcina22.48,42
52Dariusz TiffertChorzów22.48,97
53Mariusz BubikCieszyn22.50,97
54Piotr DamekMeszna22.53,09
55Anna TkoczRadlin23.02,77
56Wiktor StumpfKatowice23.22,15
57Andrzej NowińskiUstroń23.23,22
58Grzegorz MońkaIstebna23.27,16
59Jan TurońWisła23.27,52
60Maciej MichalakKatowice23.29,41
61Dominik BlachnikUstroń23.33,40
62Mateusz SkalikKatowice23.48,45
63Łukasz KamieniorzUstroń23.57,30
64Henryk MuchaDąborowa Górnicza24.00,46
65Arkadiusz AdamiecUstroń24.11,25
66Jan MaciejiczekCieszyn24.22,78
67Piotr StępieńGliwice24.33,02
68Józef SaleckiGoleszów24.45,20
69Piotr SerafinowskiSkoczów25.12,72
70Bartomiej PilchUstroń25.18,57
71Bogusław SokółCieszyn25.42,46
72Jacek TomczykCieszyn25.49,32
73Adam LorensGliwice25.50,13
74Krzysztof OsetCzeladź25.51,34
75Ignacy PałyskaŁaskarzew25.57,30
76Bronisław PenkałaSkoczów26.03,67
77Jan WyduchMikołów26.14,74
78Michał FilipDąbrowa Górnicza26.17,82
79Piotr AntoszGliwice26.19,49
80Jarosław ŁomnickiWarszawa26.20,37
81Leszek StabrawaBochnia26.49,90
82Andrzej MędrekUstroń26.54,91
83Ewa NowińskaUstroń27.00,93
84Bożena CichopekKatowice27.01,80
85Katarzyna MichalakChorzów27.05,72
86Rafał GalińskiParkoszowice27.09,30
87Sylwia GórnaKatowice27.21,23
88Bogdan WiśniewskiCieszyn28.10,86
89Tomasz SłowioczekUstroń28.11,93
90Zbigniew DrózdWisła28.13,40
91Beata SzymanderaUstroń28.19,82
92Adolf GarncarzUstroń29.32,99
93Dariusz HerzykUstroń29.33,65
94Marek Bieniek.30.25,50
95Izabela GluzaUstroń30.34,28
96Marek NiemiecUstroń30.41,73
97Antoni WojciechowskiZabrze30.54,68
98Andrzej KsiążekKraków31.09,96
99Ireneusz Nowak.31.10,90
100Michał GałaszekUstroń31.19,36
101Magdalena MędrekUstroń31.27,32
102Paweł KłosowskiRuda Śląska31.53,10
103Andrzej SłomkaMikołów31.55,30
104Korneliusz KapołkaUstroń32.20,88
105Rafał SkalikKatowice32.56,26
106Michał SkudlikKatowice33.19,22
107Witold SzczecińskiGliwice33.41,23
108Monika StabrawaBochnia33.56,61
109Jan PawłowskiSosnowiec34.42,19
110Edward WojciechowskiZabrze35.18,62
111Michalina OcelikCzempin36.05,49
112Daria GoławskaChorzów37.32,72
113Franciszek PasternyUstroń37.51,24
114Tobiasz SłowioczekCieszyn44.06,35



Klasyfikacja generalna kobiet

1Ilona CieślarWisła20.36,47
2Elżbieta FiguraCięcina22.48,42
3Anna TkoczRadlin23.02,77
4Ewa NowińskaUstroń27.00,93
5Bożena CichopekKatowice27.01,80
6Katarzyna MichalakChorzów27.05,72
7Sylwia GórnaKatowice27.21,23
8Beata SzymanderaUstroń28.19,82
9Izabela GluzaUstroń30.34,28
10Magdalena MędrekUstroń31.27,32
11Monika StabrawaBochnia33.56,61
12Michalina OcelikCzempin36.05,49
13Daria GoławskaChorzów37.32,72



Kategoria Juniorki (do lat 16)

1Elżbieta FiguraCięcina22.48,42
2Sylwia GórnaKatowice27.21,23
3Daria GoławskaChorzów37.32,72


Kategoria K-1 (17-29 lat)

1Ilona CieślarWisła20.36,47
2Katarzyna MichalakChorzów27.05,72
3Beata SzymanderaUstroń28.19,82
4Izabela GluzaUstroń30.34,28
5Magdalena MędrekUstroń31.27,32
6Michalina OcelikCzempin36.05,49


Kategoria K-2 (30-39 lat)

1Anna TkoczRadlin23.02,77
2Monika StabrawaBochnia33.56,61


Kategoria K-3 (40-49 lat)

1Bożena CichopekKatowice27.01,80


Kategoria K-4 (50 lat i starsze)

1Ewa NowińskaUstroń27.00,93



Kategoria Junior (do lat 16)

1Michał DrabekSiemianowice Śl.16.33,92
2Łukasz MrowiecBielsko-Biała17.30,17
3Bartłomiej WawakKozy18.22,90
4Michał BajerskiBielsko-Biała19.15,59
5Adam PenkałaSkoczów19.22,73
6Euzebiusz WiśniewskiPogórze20.28,42
7Dominik GustynBielsko-Biała21.00,37
8Nikodem SokółCieszyn21.02,02
9Maciej MichalakKatowice23.29,41
10Mateusz SkalikKatowice23.48,45
11Piotr StępieńGliwice24.33,02
12Bartomiej PilchUstroń25.18,57
13Michał FilipDąbrowa Górnicza26.17,82
14Paweł KłosowskiRuda Śląska31.53,10
15Jan PawłowskiSosnowiec34.42,19
16Tobiasz SłowioczekCieszyn44.06,35


Kategoria M-1 (17-29 lat)

1Dariusz BatekZator14.26,86
2Szymon BielŻywiec15.45,77
3Tomasz CieślarWisła16.07,83
4Tomasz PrzybyłaSzczyrk16.15,38
5Potr StolarzDąbrowa Górnicza16.49,40
6Norbert MosiołPawłowice17.46,64
7Grzegorz KonderlaSkoczów18.00,92
8Marcin KotowiczUstroń18.27,33
9Paweł BaronZabrze18.39,57
10Jan GrzempaBielsko-Biała18.40,96
11Piotr BuczekMysłowice18.44,31
12Krzysztof GórnyKatowice19.07,20
13Wiesław LegierskiIstebna19.13,19
14Sebastian PiechaCzechowice-Dziedzice19.44,63
15Daniel PipieńCieszyn20.10,06
16Łukasz JonikGiedlarowa20.12,51
17Paweł MichalakSiemianowice Śl.20.41,98
18Tomasz LegierskiUstroń21.35,49
19Wojciech OcylokChorzów22.21,81
20Szymon Borczyk.22.40,07
21Wiktor StumpfKatowice23.22,15
22Dominik BlachnikUstroń23.33,40
23Łukasz KamieniorzUstroń23.57,30
24Michał SkudlikKatowice33.19,22


Kategoria M-2 (30-39 lat)

1Jarosław MiodońskiŻywiec16.41,34
2Sławomir ŚliżGoleszów16.57,70
3Bogusław FabianPyskowice17.38,65
4Mariusz KrólikJasienica19.16,25
5Kornel RakusKisielów19.18,93
6Arkadiusz NaruszewiczJastrzębie Zdrój19.36,79
7Tomasz DrygałaDąbrowa Górnicza21.06,61
8Andrzej PilchUstroń21.07,09
9Dariusz GoławskiChorzów22.02,20
10Dariusz TiffertChorzów22.48,97
11Mariusz BubikCieszyn22.50,97
12Arkadiusz AdamiecUstroń24.11,25
13Krzysztof OsetCzeladź25.51,34
14Leszek StabrawaBochnia26.49,90
15Rafał GalińskiParkoszowice27.09,30
16Tomasz SłowioczekUstroń28.11,93
17Ireneusz Nowak.31.10,90


Kategoria M-3 (40-49 lat)

1Zbigniew DomżalskiRuda Śląska19.59,79
2Zbigniew OlejakBestwina20.08,56
3Jerzy ŚwidaChorzów21.42,15
4Jan PolusZabrze21.57,30
5Mariusz KudłaBielsko-Biała22.23,83
6Adam KielarBielsko-Biała22.26,99
7Jerzy KlimczakUstroń22.46,72
8Piotr DamekMeszna22.53,09
9Grzegorz MońkaIstebna23.27,16
10Jan TurońWisła23.27,52
11Piotr SerafinowskiSkoczów25.12,72
12Bogusław SokółCieszyn25.42,46
13Jacek TomczykCieszyn25.49,32
14Adam LorensGliwice25.50,13
15Piotr AntoszGliwice26.19,49
16Jarosław ŁomnickiWarszawa26.20,37
17Adolf GarncarzUstroń29.32,99
18Dariusz HerzykUstroń29.33,65
19Marek Bieniek.30.25,50
20Marek NiemiecUstroń30.41,73
21Antoni WojciechowskiZabrze30.54,68
22Andrzej KsiążekKraków31.09,96
23Andrzej SłomkaMikołów31.55,30
24Rafał SkalikKatowice32.56,26
25Witold SzczecińskiGliwice33.41,23
26Edward WojciechowskiZabrze35.18,62


Kategoria M-4 (50-59 lat)

1Janusz LewandowskiKoniaków20.11,89
2Witold WichaKatowice21.45,66
3Czesław HubaCieszyn21.53,48
4Andrzej KandziałaRuda Śląska22.44,34
5Andrzej NowińskiUstroń23.23,22
6Henryk MuchaDąborowa Górnicza24.00,46
7Ignacy PałyskaŁaskarzew25.57,30
8Bronisław PenkałaSkoczów26.03,67
9Jan WyduchMikołów26.14,74
10Bogdan WiśniewskiCieszyn28.10,86
11Zbigniew DrózdWisła28.13,40
12Michał GałaszekUstroń31.19,36
13Korneliusz KapołkaUstroń32.20,88


Kategoria M-5 (60 lat i starsi)

1Grzegorz GrzempaBielsko-Biała21.29,49
2Jan MaciejiczekCieszyn24.22,78
3Józef SaleckiGoleszów24.45,20
4Andrzej MędrekUstroń26.54,91
5Franciszek PasternyUstroń37.51,24




Autor: Informacja SRiWR "OLZA"


  Design & Copyright © 2005 - 2023 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności