www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







LEKARSKIE MISTRZOSTWA POLSKI W ISTEBNEJ 10/09/2008


W pierwszą sobotę września w Istebnej odbyły się XI Mistrzostwa Lekarzy w Kolarstwie MTB.
Tradycyjnie już, medalowy występ odnotował współorganizator imprezy Janusz Lewandowski z Koniakowa, który zajął trzecie miejsce w kategorii mężczyzn 46-55 lat.
W tej samej grupie wiekowej, tylko w gronie kobiet złoty medal wywalczyła żona pana Janusza, Danuta Lewandowska.

Wyniki:

Klasyfikacja generalna (2 okrążenia)

1Daniel MazurKraków1:07.51
2Tomasz KaczmarekWieleń1:08.13
3Tomasz JakubowskiBielsko-Biała1:08.14
4Wojciech SzczotkaSól1:10.50
5 (PK)Wiesław LegierskiIstebna1:11.18
6Marek PaściakBytom1:11.19
..........
13Janusz LewandowskiKoniaków1:25.04
29Bartosz TochowiczUstroń1:45.25


Klasyfikacja generalna (1 okrążenie)

1Magdalena WitkowskaWitów0:44.18
2Katarzyna JurkiewiczDąbrowa Górnicza0:46.00
3Anna JurkiewiczDąbrowa Górnicza0:46.01
4Agnieszka BolestaWarszawa0:46.01
5Joanna BojarskaWałbrzych0:47.40
6Leon FerfeckiAndrychów0:49.50
..........
12Danuta LewandowskaKoniaków1:14.02



Kategoria K-1 (rocznik 1973 i młodsze) - 1 okrążenie

1Katarzyna JurkiewiczDąbrowa Górnicza0:46.00
2Anna JurkiewiczDąbrowa Górnicza0:46.01
3Agnieszka BolestaWarszawa0:46.01


Kategoria K-2 (rocznik 1963-72) - 1 okrążenie

1Joanna BojarskaWałbrzych0:47.40


Kategoria K-3 (rocznik 1953-62) - 1 okrążenie

1Danuta LewandowskaKoniaków1:14.02
2Teresa ZajuszAndrychów1:22.27
3Mirosław PrzyłuskaSzczecin0:43.17


Kategoria M-1 (rocznik 1973 i młodsi) - 2 okrążenia

1Daniel MazurKraków1:07.51
2Wojciech SzczotkaSól1:10.50
3Tomasz MikulskiJózefów1:11.20


Kategoria M-2 (rocznik 1963-72) - 2 okrążenia

1Piotr FaronKraków1:17.12
2Maciej WitkowskiWitów1:17.20
3Mateusz BojarskiWałbrzych1:17.56
..........
19Bartosz TochowiczUstroń1:45.25


Kategoria M-3 (rocznik 1952-63) - 2 okrążenia

1Tomasz KaczmarekWieleń1:08.13
2Marek PaściakWieleń1:11.19
3Janusz LewandowskiKoniaków1:25.04


Kategoria M-4 (rocznik 1952 i starsi) - dystans: 1 okrążenie

1Leon FerfeckiAndrychów0:49.50
2Roman PawlasBielsko-Biała0:51.27
3Jan WydroKraków1:09.28




Autor: Informacja SRiWR "OLZA"


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności