www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







ESKA BIKE MARATON 2011 - KIELCE 09/10/2011


Wczoraj w Kielcach odbyły się finałowe zawody w maratonie rowerowym z cyklu Eska Bike Maraton 2011.
Tym razem z naszych zawodników na podium stanął tylko Mateusz Dziadek z Brennej – drugi w kategorii juniorów na najdłuższym dystansie Giga.

Wyniki:


Giga Maraton - dystans 61 km / przewyższenie 1200 m

Klasyfikacja generalna

1Marek GalińskiJBG-2 Professional MTB Team2:34.32
2Bartosz JanowskiKraków2:42.04
3Andrzej KaiserBytów2:42.06
4Robert BanachGdańsk2:46.02
5Dariusz PorośWrocław2:46.29
6Radosław RękawekGarwolin2:46.29
.
50Mateusz DziadekBrenna3:30.17

* Ukończyło 155 zawodników

Kategoria M-1 (17-18 lat)

1Jakub BuczekKaczory3:24.00
2Mateusz DziadekBrenna3:30.17
3Maciej BernatNysa3:32.45



Mega Maraton - dystans: 48 km / przewyższenie 680 m

Klasyfikacja generalna

1Bogdan CzarnotaŻywiec1:55.55
2Mariusz KozakGliwice1:58.23
3Rafał ChmielStrzelce Krajeńskie1:59.32
4Radosław LonkaWrześnia2:00.45
5Dominik GrządzielWęgrzce2:01.14
6Andrzej UlmanPrzeworsk2:04.05
.
28Krzysztof GrudzieńUstroń2:12.37
122Paweł GomolaBrenna2:34.33
130Tomasz NowakDębowiec2:37.31
266Henryk GomolaSkoczów3:12.30

* Ukończyło 343 zawodników

Kategoria M-3 (31-40 lat)

1Bogdan CzarnotaŻywiec1:55.55
2Rafał ChmielStrzelce Krajeńskie1:59.32
3Radosław LonkaWrześnia2:00.45
.
9Krzysztof GrudzieńUstroń2:12.37
35Tomasz NowakDębowiec2:37.31


Kategoria M-4 (41-50 lat)

1Tadeusz KorzeniewskiWałcz2:04.06
2Roman KołodziejczykChodzież2:12.37
3Roman GrzemskiBarlinek2:15.04
.
20Paweł GomolaBrenna2:34.33


Kategoria M-6 (55 lat i starsi)

1Jerzy KaźmierczakBGŻ Eska Team2:14.16
2Krzysztof FilipiakKarpacz2:20.27
3Witold WichaKatowice2:28.29
.
16Henryk GomolaSkoczów3:12.30



Mini Maraton - dystans 21 km / przewyższenie 180 m

Klasyfikacja generalna

1Bartosz BejmKoło0:39.10
2Paweł ZioberWrocław0:39.11
3Michał GórniakPiła0:39.15
4Przemysław MikołajczykKonin0:39.38
5Michał CąpałaGliwice0:39.42
6Szymon BielŻywiec0:39.46
.
49Andrzej PilchUstroń0:45.34
76Janusz LewandowskiKoniaków0:47.07
174Adam CieślarCieszyn0:56.24
231Wacław PliszCieszyn1:01.03
235Paweł HalamaUstroń1:01.22
252Leszek SzlauerGoleszów1:04.24
259Henryk Gomola JrSkoczów1:05.42
284Krzysztof KaszturaCieszyn1:09.17

* Ukończyło 311 zawodników

Kategoria MM (do 14 lat)

1Patryk MuśkoGrabówka0:43.03
2Marcin ZimnochBiałystok0:45.08
3Krzysztof KadłubowskiBiałystok0:45.18
.
15Henryk Gomola JrSkoczów1:05.42


Kategoria M-4 (41-50 lat)

1Ireneusz KorfiniKonin1:26.07
2Wojciech ŚcierskiTychy1:29.45
3Dariusz PalaBielawa1:30.05
.
8Andrzej PilchUstroń0:45.34
33Wacław PliszCieszyn1:01.03
42Krzysztof KaszturaCieszyn1:09.17


Kategoria M-5 (51-54 lata)

1Józef SzpakowskiKluczbork0:40.51
2Bogdan PszenicaPraszka0:45.58
3Przemysław NiedbalskiPiechowice0:47.32
.
12Adam CieślarCieszyn0:56.24
18Paweł HalamaUstroń1:01.22
19Leszek SzlauerGoleszów1:04.24


Kategoria M-6 (55 lat i starsi)

1Marian KłosZbąszynek0:44.24
2Adam MulardyRuda Śląska0:45.34
3Józef LeppichKędzierzyn-Koźle0:47.06
4Janusz LewandowskiKoniaków0:47.07




Autor: Informacja SRiWR "OLZA"


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności