www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







BIKEMARATON 2012 - WROCŁAW 18/04/2012


W minioną niedzielę we Wrocławiu odbyły się pierwsze w tym sezonie zawody kolarskie z cyklu 'Bikemaraton 2012'.
Nasi zawodnicy nieźle spisali się na najkrótszym dystansie Mini. Jedenaste miejsce w klasyfikacji generalnej zajął Grzegorz Kubaczka ze Skoczowa, natomiast Janusz Lewandowski z Koniakowa był drugi w grupie pięćdziesięciolatków.


Wyniki:

Mega - dystans: 57 km (ukończyło 673 zawodników)


Klasyfikacja generalna

1 Michał Kowalczyk Poznań 2:05.30
2 Mikołaj Jurkowlaniec Wrocław 2:10.18
3 Michał Cąpała Gliwice 2:11.29
4 Łukasz Ryż Bolesławiec 2:13.09
5 Adam Galman Gliwice 2:15.44
6 Dariusz Zasada Jelania Góra 2:16.20
.
53 Tomasz Parchański Kończyce Małe 2:36.09
60 Krzysztof Grudzień Ustroń 2:37.14
147 Marcin Cholewa Ustroń 3:01.56
153 Marcin Pilch Ustroń 3:03.23
170 Tomasz Cieślar Cieszyn 3:06.09
235 Damian Gamża Skrzyszów 3:18.06
391 Piotr Czerwiński Skrzyszów 3:45.54
464 Łukasz Broda Górki Wielkie 4:01.33
660 Wacław Plisz Cieszyn 5:41.02
663 Krzysztof Kasztura Cieszyn 5:42.33


Kategoria M-2 (19-30 lat)

1 Michał Kowalczyk Poznań 2:05.30
2 Mikołaj Jurkowlaniec Wrocław 2:10.18
3 Michał Cąpała Gliwice 2:11.29
.
19 Tomasz Parchański Kończyce Małe 2:36.09
56 Tomasz Cieślar Cieszyn 3:06.09
74 Damian Gamża Skrzyszów 3:18.06
124 Łukasz Broda Górki Wielkie 4:01.33


Kategoria M-3 (31-40 lat)

1 Łukasz Ryż Bolesławiec 2:13.09
2 Adam Galman Gliwice 2:15.44
3 Paweł Ziober Wrocław 2:18.08
.
23 Krzysztof Grudzień Ustroń 2:37.14
47 Marcin Cholewa Ustroń 3:01.56
130 Piotr Czerwiński Skrzyszów 3:45.54


Kategoria M-40 (41-50 lat)

1 Remigiusz Kuźmicki Szczecin 2:21.16
2 Bogusław Fabian Pyskowice 2:24.05
3 Piotr Zellner Poznań 2:26.12
.
22 Andrzej Pilch Ustroń 3:03.23
105 Wacław Plisz Cieszyn 5:41.02
107 Krzysztof Kajsztura Cieszyn 5:42.23




Mini - dystans: 28 km (ukończyło 799 zawodników)


Klasyfikacja generalna

1 Paweł Kawalec Wrocław 1:06.14
2 Marcin Wróbel Wrocław 1:08.01
3 Paweł Wojczal Piechowice 1:08.54
4 Aleksander Marek Żywiec 1:09.03
5 Artur Pawlaczek Bielawa 1:09.12
6 Piotr Szpakowski Kępno 1:11.16
.
11 Grzegorz Kubaczka Skoczów 1:13.53
44 Janusz Lewandowski Koniaków 1:21.21
62 Piotr Serafinowski Skoczów 1:24.10
150 Tomasz Nowak Ustroń 1:36.28
197 Wojciech Oświęcimski Ustroń 1:41.10
341 Adam Cieślar Cieszyn 1:54.20
427 Bartłomiej Serafinowski Skoczów 2:01.55
451 Leszek Szlauer Goleszów 2:09.46
535 Dorota Serafinowska Skoczów 2:14.59
610 Paweł Halama Ustroń 2:24.18


Kategoria K-4 (41-50 lat)

1 Ilona Piekielniak Pyskowice 1:41.02
2 Henryka Nocek Ruda Śląska 1:53.49
3 Joanna Bagińska Bielawa 1:55.10
.
9 Dorota Serafinowska Skoczów 2:14.59


Kategoria MM (do 14 lat)

1 Jan Pawłowski Sosnowiec 1:29.58
2 Maciej Ścierski Tychy 1:35.39
3 Kacper Mehlich Krapkowice 1:36.54
.
6 Bartłomiej Serafinowski Skoczów 2:01.55


Kategoria M-1 (17-18 lat)

1 Paweł Kawalec Wrocław 1:06.14
2 Aleksander Marek Żywiec 1:09.03
3 Artur Pawlaczek Bielawa 1:09.12
.
17 Wojciech Oświęcimski Ustroń 1:41.10


Kategoria M-3 (31-40 lat)

1 Marcin Wróbel Wrocław 1:08.01
2 Piotr Szpakowski Kępno 1:11.16
3 Piotr Karmelita Jelenia Góra 1:12.20
.
5 Grzegorz Kubaczka Skoczów 1:13.53
43 Tomasz Nowak Ustroń 1:36.28


Kategoria M-4 (41-50 lat)

1 Wojciech Mzyk Racibórz 1:15.46
2 Krzysztof Waszkiewicz Dąbrowa Górnicza 1:16.39
3 Jarosław Zawadzki Świebodzice 1:20.01
.
11 Piotr Serafinowski Skoczów 1:24.10


Kategoria M-5 (51-60 lat)

1 Józef Szpakowski Kluczbork 1:18.54
2 Janusz Lewandowski Koniaków 1:21.21
3 Zbigniew Domżalski Ruda Śląska 1:21.24
.
30 Adam Cieślar Cieszyn 1:54.20
40 Leszek Szlauer Goleszów 2:09.46
53 Paweł Halama Ustroń 2:24.18




Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności