www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







BESKIDIA DOWNHILL - TRZECIE ZAWODY ZA NAMI 16/07/2012


Wczoraj stoku Stożka odbyły się trzecie zawody w zjeździe rowerowym 'Beskidia Downhill'.
W poszczególnych kategoriach wiekowych triumfowali Anna Domagała z Sosnowca, Tomasz Gagat z Bielska-Białej, Artur Miśkiewicz ze Zgierza, Marek Tlałka z Rajczy, Radosław Greń z Brennej, Piotr Roszkowski z Sosnowca oraz Piotr Reclik z Gołkowic.



Wyniki:


Kategoria - Kobiety Open

1 Anna Domagała Sosnowiec 2.52,18
2 Katarzyna Darska Zawiercie 2.58,12


Kategoria - Pro

1 Tomasz Gagat Bielsko-Biała 1.47,12
2 Rafał Kumorowski Stryszów 1.48,47
3 Marcin Tarkowski Łódź 1.49,15
4 Szymon Molek Cieszyn 1.52,21
5 Maciej Klimek Łódź 1.53,43


Kategoria - Masters

1 Artur Miśkiewicz Zgierz 1.54,69
2 Jakub Frontczak Łódź 1.58,67
3 Szymon Sikora Ustroń 2.03,30
4 Piotr Siulczyński Częstochowa 2.03,63
5 Rafał Sobiesiak Warszawa 2.09,69
6 Łukasz Skrzypczak Ustroń 2.15,48


Kategoria - Hobby Full

1 Marek Tlałka Rajcza 1.50,83
2 Rafał Wyroślak Łódź 1.50,96
3 Mateusz Ogłoza Łódź 1.51,58
4 Michał Makowski Szklarska Poręba 1.54,37
5 Maciej Zdeb Sosnowiec 1.55,61
6 Amadeusz Kuczera Brenna 1.56,47
7 Paweł Heller Skoczów 1.56,90
8 Adam Oślizło Jastrzębie Zdrój 1.58,76
. ... ... ...
15 Grzegorz Klaus Cieszyn 2.04,03
18 Mateusz Mrowiec Brenna 2.05,95
24 Jerzy Mendrek Ustroń 2.12,07
28 Dominik Węglorz Cieszyn 2.22,02


Kategoria - Hobby Hardtail

1 Radosław Greń Brenna 2.01,99
2 Mateusz Stabla Godów 2.02,24
3 Dawid Harat Bulowice 2.13,43
4 Michał Szczerbowski Czechowice-Dziedzice 2.14,05
5 Paweł Zaręba Bielsko-Biała 2.17,75
6 Jakub Grzybowski Lewin Brzeski 2.22,27
7 Ryszard Holeksa Brenna 2.23,55


Kategoria - Hobby Junior

1 Piotr Roszkowski Sosnowiec 1.53,50
2 Łukasz Wojtas Bielsko-Biała 1.53,61
3 Wojciech Czermak Kalwaria Zebrzydowska 1.54,68
4 Michał Tarkowski Łódź 1.57,87
5 Dominik Król Strzelce Opolskie 2.00,06
6 Krystian Górniak Goleszów 2.02,92
. ... ... ...
13 Łukasz Martynek Cieszyn 2.08,80


Kategoria - Pierwszy Start

1 Piotr Reclik Gołkowice 2.03,62
2 Szymon Antonów Szczecin 2.03,88
3 Tomasz Oślizło Jastrzębie Zdrój 2.07,82
4 Ondřej Macek Czechy 2.12,25
5 Marcin Dutkowski Płock 2.12,91
6 Michał Moczarny Gliwice 2.13,15
. ... ... ...
13 Kamil Mądry Gołkowice 2.23,47
21 Kamil Kunrad Ustroń 2.41,18
25 Jakub Foniok Chybie 2.50,74




Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności