www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







POWERADE GARMIN BIKE MARATHON - KORBIELÓW 19/08/2012


Wczoraj w Korbielowie odbyły się siódme zawody z cyklu 'Powerade Garmin Bike Marathon'.
Z naszych kolarzy tym razem najlepiej zaprezentował się Grzegorz Kubaczka ze Skoczowa, który zajął czwarte miejsce na najkrótszym dystansie Mini. Szósty na metę dojechał Leszek Małyjurek z Jaworzynki.
Z kolei na królewskim dystansie Giga na dziewiętnastej pozycji uplasował się Krzysztof Pilch z Wisły. Inny mieszkaniec Wisły - Marek Dudkiewicz był dwudziesty drugi, a zarazem drugi w kategorii czterdziestolatków.



Wyniki:

Giga - dystans: 63,0 km / przewyższenie 2630 m

Klasyfikacja generalna (ukończyło 124 zawodników)

1 Bogdan Czarnota Kross Racing Team 3:39.05
2 Bartosz Janowski Dobre Sklepy Rowerowe - Author 3:45.41
3 Arkadiusz Krzesiński RKK OpteMTB 3:53.46
4 Michał Ficek Gomola Trans Airco 3:53.51
5 Sebastian Swat Swat Team 3:58.43
6 Tomasz Jajonek Dobre Sklepy Rowerowe - Author 3:59.05
.
19 Krzysztof Pilch Wisła / Gomola Trans Airco 4:31.30
22 Marek Dudkiewicz Wisła / Murapol Twomark Specialized 4:34.18
33 Szymon Sikora Pierściec / Murapol Twomark Specialized 4:44.45
72 Adam Zachurzok Chybie / PAMblutop Taurus Zielony Zaułek 5:26.40


Kategoria M-2 (19-30 lat)

1 Bartosz Janowski Dobre Sklepy Rowerowe - Author 3:45.41
2 Arkadiusz Krzesiński RKK OpteMTB 3:53.46
3 Michał Ficek Gomola Trans Airco 3:53.51
.
11 Krzysztof Pilch Wisła / Gomola Trans Airco 4:31.30
17 Szymon Sikora Pierściec / Murapol Twomark Specialized 4:44.45
27 Adam Zachurzok Chybie / PAMblutop Taurus Zielony Zaułek 5:26.40


Kategoria M-4 (41-50 lat)

1 Janusz Banasiak Murapol Twomark Specialized 4:30.32
2 Marek Dudkiewicz Wisła / Murapol Twomark Specialized 4:34.18
3 Robert Michal Czechy 4:54.53



Mega - dystans: 48,0 m / przewyższenie 2109 m

Klasyfikacja generalna (ukończyło 307zawodników)

1 Aleksander Dorożała MBike Factory Team 2:58.33
2 Mateusz Zoń Kross Racing Team 2:58.43
3 Piotr Wilk Dobre Sklepy Rowerowe - Author 3:05.38
4 Mateusz Rybczyński Rybczyński s. Oliver MTB Team 3:06.21
5 Dariusz Mirosław Velonews.pl - Niepokonani Uvex 3:09.23
6 Robert Wawryka Warbud - Warto Budować 3:12.27
.
87 Jacek Dutka Jasienica 4:16.51
91 Wojciech Śliwka Ustroń 4:19.02
98 Paweł Gomola Brenna / Gomola Trans Airco 4:24.26
114 Mateusz Dziadek Brenna / Gomola Trans Airco 4:33.10
146 Marcin Broda Międzyświeć / Gomola Trans Airco 4:48.27
157 Piotr Serafinowski Skoczów 4:52.36
261 Henryk Gomola Skoczów 5:56.52
294 Jarosław Dawidowicz Jastrzębie Zdrój 6:42.06


Kategoria M-2 (19-30 lat)

1 Aleksander Dorożała MBike Factory Team 2:58.33
2 Mateusz Zoń Kross Racing Team 2:58.43
3 Piotr Wilk Dobre Sklepy Rowerowe - Author 3:05.38
.
47 Mateusz Dziadek Brenna / Gomola Trans Airco 4:33.10


Kategoria M-3 (31-40 lat)

1 Mateusz Rybczyński Rybczyński s. Oliver MTB Team 3:06.21
2 Dariusz Mirosław Velonews.pl - Niepokonani Uvex 3:09.23
3 Robert Wawryka Warbud - Warto Budować 3:12.27
.
35 Wojciech Śliwka Ustroń 4:19.02
52 Marcin Broda Międzyświeć / Gomola Trans Airco 4:48.27
118 Jarosław Dawidowicz Jastrzębie Zdrój 6:42.06


Kategoria M-4 (41-50 lat)

1 Sławomir Bartnik Gomola Trans Airco 3:54.50
2 Marek Kolacha Gomola Trans Airco 3:59.36
3 Grzegorz Brzozowski Kowale 4:02.06
.
8 Jacek Dutka Jasienica 4:16.51
11 Paweł Gomola Brenna / Gomola Trans Airco 4:24.26
25 Piotr Serafinowski Skoczów 4:52.36


Kategoria M-6 (55 lat i więcej)

1 Sławomir Knieć Radom 4:26.01
2 Bogdan Pszenica Sandvik Team 4:37.33
3 Jacek Wichłacz Bikeacademy.pl 4:45.32
.
7 Henryk Gomola Skoczów 5:56.52



Mini - dystans: 28,9 m / przewyższenie 1304 m

Klasyfikacja generalna (ukończyło 120 zawodników)

1 Piotr Frankowicz AAC Wido-Profil Profidea Specialized 2:00.34
2 Marek Alchimowicz Gomola Trans Airco 2:01.00
3 Daniel Skóra Piekary Śląskie 2:01.44
4 Grzegorz Kubaczka Skoczów / AG-Architekci 2:08.31
5 Michał Pękala UKS Krzywaczka 2:08.56
6 Leszek Małyjurek Jaworzynka 2:09.56
.
28 Remigiusz Ciupek Ustroń 2:41.50
37 Damian Łacek Jaworzynka 2:50.45
76 Sylwia Kubala-Śliwka Ustroń 3:33.21
87 Adam Szarek Jastrzębie Zdrój / Carambol 3:43.16


Kategoria K-3 (31 lat i więcej)

1 Aneta Imielska Smolec 2:49.39
2 Paulina Szelewicz Bikeholicy Tines Team 2:55.11
3 Elwira Kuziel Wrocław 3:19.43
.
5 Sylwia Kubala-Śliwka Ustroń 3:33.21


Kategoria M-1 (do lat 18)

1 Alan Szczepaniak Rakso Bike Team 2:16.21
2 Piotr Frątczak White MTB Team Biała 2:16.39
3 Michał Bitner Wilamowice 2:22.57
.
8 Damian Łacek Jaworzynka 2:50.45


Kategoria M-2 (19-30 lat)

1 Daniel Skóra Piekary Śląskie 2:01.44
2 Michał Pękala UKS Krzywaczka 2:08.56
3 Marek Długołęcki Northtec-Bike Team 2:11.15
.
22 Adam Szarek Jastrzębie Zdrój / Carambol 3:43.16


Kategoria M-3 (31 lat i więcej)

1 Piotr Frankowicz AAC Wido-Profil Profidea Specialized 2:00.34
2 Marek Alchimowicz Gomola Trans Airco 2:01.00
3 Grzegorz Kubaczka Skoczów / AG-Architekci 2:08.31
4 Leszek Małyjurek Jaworzynka 2:09.56
.
11 Remigiusz Ciupek Ustroń 2:41.50




Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności