www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







BIKEMARATON 2012 - MYŚLENICE 01/09/2012


Dzisiaj w Myślenicach rozegrano jedenaste zawody w maratonie rowerowym z cyklu 'Bikemaraton 2012'.
Bardzo dobrze podczas tej imprezy spisał się Krzysztof Grudzień z Ustronia, który zajął ósme miejsce w klasyfikacji generalnej średniego dystansu - Mega.
Z kolei Wojciech Oświęcimski z Ustronia uplasował się na czterdziestej czwartej pozycji na dystansie Mini, zajmując zarazem trzecią lokatę w kategorii juniorów.


Wyniki:

Mega Maraton - dystans: 42 km (ukończyło: 227 zawodników)


Klasyfikacja generalna

1 Tomasz Sikora Głogoczów 2:10.14
2 Paweł Wiendlocha Gliwice 2:19.05
3 Michał Cąpała Gliwice 2:20.07
4 Adam Galman Gliwice 2:22.16
5 Marcin Wróbel Wrocław 2:23.24
6 Martyn Kasperczyk Lubliniec 2:25.07
. ... ... ...
8 Krzysztof Grudzień Ustroń 2:26.51
61 Piotr Serafinowski Skoczów 3:16.07
206 (18*) Dorota Serafinowska Skoczów 4:45.34

* klasyfikacja generalna kobiet


Kategoria K-40 (41-50 lat)

1 Dorota Liczner Wrocław 3:51.03
2 Maria Tyszecka Jelenia Góra 4:07.11
3 Małgorzata Rajczyba Wrocław 4:42.14
4 Dorota Serafinowska Skoczów 4:45.34


Kategoria M-3 (31-40 lat)

1 Tomasz Sikora Głogoczów 2:10.14
2 Paweł Wiendlocha Gliwice 2:19.05
3 Adam Galman Gliwice 2:22.16
. ... ... ...
6 Krzysztof Grudzień Ustroń 2:26.51


Kategoria M-4 (41-50 lat)

1 Jacek Gotowczyc Strzelce Krajeńskie 2:45.37
2 Zbigniew Wycisk Rybnik 2:50.34
3 Sławomir Gosztyła Wrocław 2:57.59
. ... ... ...
8 Piotr Serafinowski Skoczów 3:16.07




Mini Maraton - dystans: 20 km (ukończyło: 190 zawodników)


Klasyfikacja generalna


1 Piotr Bierniawski Nowy Targ 0:44.58
2 Tomasz Cygoń Węgierska Górka 0:45.44
3 Paweł Talik Cięcina 0:46.09
4 Mateusz Tylek Głogoczów 0:47.14
5 Erwin Siatka Siepraw 0:47.53
6 Marcin Motyka Zawada 0:48.00
. ... ... ...
44 Wojciech Oświęcimski Ustroń 0:57.30
115 Wacław Plisz Cieszyn 1:11.37
137 Leszek Szlauer Goleszów 1:19.01
174 Krzysztof Kasztura Cieszyn 1:33.39


Kategoria M-1 (17-18 lat)

1 Grzegorz Bagiński Bielawa 0:51.14
2 Adam Głowacz Rubnik 0:55.45
3 Wojciech Oświęcimski Ustroń 0:57.30


Kategoria M-4 (41-50 lat)

1 Wojciech Muś Rybnik 0:50.52
2 Wojciech Ścierski Tychy 0:51.21
3 Krzysztof Waszkiewicz Dąrowa Górnicza 0:52.01
. ... ... ...
18 Wacław Plisz Cieszyn 1:11.37
24 Krzysztof Kasztura Cieszyn 1:33.39


Kategoria M-5 (51-60 lat)

1 Zbigniew Domżalski Ruda Śląska 0:54.25
2 Adam Malurdy Ruda Śląska 0:57.25
3 Piotr Pacut Kalwaria 0:57.29
. ... ... ...
14 Leszek Szlauer Goleszów 1:19.01





Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności