www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







POWERADE GARMIN BIKE MARATHON - ZAWOJA 02/09/2012


Wczoraj w Zawoi odbyły się ósme zawody z cyklu 'Powerade Garmin Bike Marathon'.
Z naszych kolarzy tym razem najlepiej zaprezentował się Krzysztof Pilch, który zajął czwarte miejsce w klasyfikacji generalnej królewskiego dystansu Giga. Ponadto mieszkaniec Wisły był trzeci w swojej grupie wiekowej, podobnie jak inny wiślanin, Marek Dudkiewicz.

Z kolei na najkrótszym dystansie Mini siódmy był Grzegorz Kubaczka ze Skoczowa, który zarazem uplasował się na trzeciej pozycji w gronie mężczyzn powyżej 30 roku życia.
Na podium stanęła również Sylwia Kubala-Śliwka z Ustronia, która zajęła drugie miejsce w swojej grupie wiekowej i trzecie w klasyfikacji generalnej kobiet.



Wyniki:

Giga - dystans: 63,6 km / przewyższenie 2512 m

Klasyfikacja generalna (ukończyło 91 zawodników)

1 Bartosz Janowski Dobre Sklepy Rowerowe - Author 4:26.24
2 Mirosław Borycki Murapol Twomark Specialized 4:29.17
3 Jacek Skonieczny SCS OSOZ Racing Team 4:33.32
4 Krzysztof Pilch Wisła / Gomola Trans Airco 4:34.11
5 Robert Ciechacki ASE Team 4:40.00
6 Piotr Żebrowski PTR Dojlidy - Bydzia 4:40.12
.
19 Szymon Sikora Pierściec / Murapol Twomark Specialized 4:43.32
28 Marek Dudkiewicz Wisła / Murapol Twomark Specialized 5:15.06


Kategoria M-2 (19-30 lat)

1 Bartosz Janowski Dobre Sklepy Rowerowe - Author 4:26.24
2 Jacek Skonieczny SCS OSOZ Racing Team 4:33.32
3 Krzysztof Pilch Wisła / Gomola Trans Airco 4:34.11
.
5 Szymon Sikora Pierściec / Murapol Twomark Specialized 4:43.32


Kategoria M-4 (41-50 lat)

1 Adam Biewald Venutto Jewellery 4:40.36
2 Janusz Banasiak Murapol Twomark Specialized 4:55.41
3 Marek Dudkiewicz Wisła / Murapol Twomark Specialized 5:15.06




Mega - dystans: 44,6 m / przewyższenie 1629 m

Klasyfikacja generalna (ukończyło 288 zawodników)

1 Dariusz Poroś MTB Votum Team Wrocław 2:35.01
2 Grzegorz Hajda UKS Zawojak Zawoja 2:36.49
3 Piotr Wilk Dobre Sklepy Rowerowe - Author 2:38.35
4 Remigiusz Ciok Velonews.pl - Niepokonani Uvex 2:39.15
5 Lary Zębatka Velonews.pl - Niepokonani Uvex 2:40.25
6 Dariusz Mirosław Velonews.pl - Niepokonani Uvex 2:40.51
.
54 Mateusz Dziadek Brenna / Gomola Trans Airco 3:19.04
75 Wojciech Śliwka Ustroń 3:29.15
91 Jacek Dutka Jasienica 3:37.10
114 Ireneusz Miśkowiec Jastrzębie Zdrój / RS Knorr GK Team MTB 3:52.10


Kategoria M-2 (19-30 lat)

1 Grzegorz Hajda UKS Zawojak Zawoja 2:36.49
2 Piotr Wilk Dobre Sklepy Rowerowe - Author 2:38.35
3 Wojciech Stawarz Gomola Trans Airco 2:41.51
.
21 Mateusz Dziadek Brenna / Gomola Trans Airco 3:19.04


Kategoria M-3 (31-40 lat)

1 Dariusz Poroś MTB Votum Team Wrocław 2:35.01
2 Remigiusz Ciok Velonews.pl - Niepokonani Uvex 2:39.15
3 Lary Zębatka Velonews.pl - Niepokonani Uvex 2:40.25
.
30 Wojciech Śliwka Ustroń 3:29.15
45 Ireneusz Miśkowiec Jastrzębie Zdrój / RS Knorr GK Team MTB 3:52.10


Kategoria M-4 (41-50 lat)

1 Grzegorz Brzozowski Kowale 3:12.54
2 Marek Kolacha Gomola Trans Airco 3:17.06
3 Bjorn Furu FidelTronik 3:19.04
.
10 Jacek Dutka Jasienica 3:37.10




Mini - dystans: 16,1 m / przewyższenie 545 m

Klasyfikacja generalna (ukończyło 111 zawodników)

1 Tomasz Dymacz Rowerowanie.pl 0:52.52
2 Marek Alchimowicz Gomola Trans Airco 0:54.56
3 Grzegorz Walczak MKS 11 Formicki Bike Jelenia Góra 0:56.31
4 Alan Szczepaniak Rakso Bike Team 0:56.34
5 Michał Pękala UKS Krzywaczka 0:56.44
6 Michał Bitner Wilamowice 0:57.10
7 Grzegorz Kubaczka Skoczów / AG-Architekci 0:57.43
. ... ... ...
35 Artur Juszczak Jastrzębie Zdrój 1:12.59
50 Damian Szyndler Skoczów 1:18.06
66 Sylwia Kubala-Śliwka Ustroń 1:27.37


Kategoria K-3 (31 lat i więcej)

1 Aneta Imielska Smolec 1:12.00
2 Sylwia Kubala-Śliwka Ustroń 1:27.37
3 Grażyna Kidoń Brzezinka 1:28.48


Kategoria M-3 (31 lat i więcej)

1 Marek Alchimowicz Gomola Trans Airco 0:54.56
2 Grzegorz Walczak MKS 11 Formicki Bike Jelenia Góra 0:56.31
3 Grzegorz Kubaczka Skoczów / AG-Architekci 0:57.43
. ... ... ...
14 Artur Juszczak Jastrzębie Zdrój 1:12.59
21 Damian Szyndler Skoczów 1:18.06





Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności