www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







IV LUTNIA BIKE MARATHON 03/09/2012


Katarzyna Szczurek z Krakowa, Rafał Nogowczyk z Wisły oraz Marcin Knapek z Cieszyna zostali zwycięzcami czwartej edycji Lutnia Bike Maraton, która odbyła się wczoraj w Zamarskach.
W zawodach dzieci i młodzieży triumfowali: Wiktoria Kamecka, Wiktoria Pilak, Weronika Wiecheć, Hanna Kamecka, Tomasz Cienciała, Antoni Olszar, Kacper Donocik oraz Michał Adamczyk.


Wyniki:


Wyścig kobiet - dystans: 15 km

1 Katarzyna Szczurek Kraków 0:57.30
2 Ewa Karchniwy GMG Gliwice 1:00.23
3 Klaudia Mirowska Hard Bike Ustroń 1:11.47
4 Sławomira Gajdzik Mikołów 1:12.14
5 Gabriela Gibiec Cieszyn 1:19.41
6 Katarzyna Serafinowska Opony-Serafinowski.pl Skoczów 1:20.01
7 Katarzyna Klimsza Cieszyn 1:22.29
8 Katarzyna Martynowicz Gliwice 1:24.09
9 Teresa Szołtysik Ruda Śląska 1:27.52
10 Magdalena Stużyńska Jastrzębie Zdrój 1:27.52
11 Małgorzata Adamczyk Jastrzębie Zdrój 1:31.13
12 Sylwia Suchy Górki Wielkie 2:08.30


Kategoria K-1 (16-30 lat)

1 Ewa Karchniwy GMG Gliwice 1:00.23
2 Gabriela Gibiec Cieszyn 1:19.41
3 Katarzyna Serafinowska Opony-Serafinowski.pl 1:20.01
4 Magdalena Stużyńska Jastrzębie Zdrój 1:27.52


Kategoria K-2 (31-50 lat)

1 Katarzyna Szczurek Kraków 0:57.30
2 Klaudia Mirowska Hard Bike Ustroń 1:11.47
3 Sławomira Gajdzik Mikołów 1:12.14
4 Katarzyna Klimsza Cieszyn 1:22.29
5 Katarzyna Martynowicz Gliwice 1:24.09
6 Małgorzata Adamczyk Jastrzębie Zdrój 1:31.13
7 Sylwia Suchy Górki Wielkie 2:08.30


Kategoria K-3 (51 lat i więcej

1 Teresa Szołtysik Ruda Śląska 1:27.52



Wyścig mężczyzn - dystans: 30 km

1 Rafał Nogowczyk Wisła 1:36.39
2 Szymon Sikora Pierściec 1:38.35
3 Krzysztof Grudzień Ustroń 1:41.08
4 Grzegorz Kubaczka Skoczów 1:43.16
5 Michał Szewczyk Cieszyn 1:45.10
6 Adrian Woźnica Połomia 1:48.31
7 Piotr Gajdzik Mikołów 1:49.42
8 Tomasz Kropka Cieszyn 1:50.18
9 Piotr Piwoński Tomazi Bike Jastrzębie 1:50.18
10 Artur Bucki Gliwice 1:51.13
11 Janusz Nieboras Dzięgielów 1:51.34
12 Arkadiusz Brychcy Świerklany 1:51.34
13 Marek Adamczyk Jastrzębie Zdrój 1:53.23
14 Tomasz Cieślar AZS AWF Katowice 1:53.29
15 Adam Szewczyk Cieszyn 1:53.40
16 Marcin Cholewa Ustroń 1:56.46
17 Dariusz Ślusarek Bielsko-Biała 1:57.07
18 Piotr Samolewski Tomazi Bike Jastrzębie 2:02.24
19 Piotr Serafinowski Opony-Serafinowski.pl Skoczów 2:04.06
20 Stanisław Kamecki Jastrzębie Zdrój 2:06.06
21 Andrzej Piotrowski Jastrzębie Zdrój 2:06.54
22 Ryszard Hodura Zamarski 2:07.38
23 Damian Gamża Skrzyszów 2:08.34
24 Zbigniew Półtorak Tomazi Bike Jastrzębie 2:09.51
25 Tomasz Skurzok ZS im. W. Szybińskiego Cieszyn 2:10.27
26 Kamil Gamża Skrzyszów 2:11.00
27 Andrzej Martynowicz Gliwice 2:11.22
28 Łukasz Ostolski Tomazi Bike Jastrzębie 2:11.51
29 Artur Brachaczek Cieszyn 2:14.59
30 Tomasz Brycki Tomazi Bike Jastrzębie 2:15.04
31 Artur Juszczak Jastrzębie Zdrój 2:15.06
32 Karol Małysz Stara Wieś 2:15.27
33 Ireneusz Skawski Chorzów 2:16.27
34 Michał Ganszer Bielsko-Biała 2:22.19
35 Wojciech Boczoń Zamarski 2:23.46
36 Kamil Wiaderny Ruda Śląska 2:25.44
37 Mirosław Staniek Ustroń 2:27.50
38 Mirosław Wójciak Katowice 2:28.13
39 Tadeusz Spilok Ustroń 2:30.12
40 Krzysztof Mierzyński Cieszyn 2:33.21
41 Robert Lewandowski Rybnik 2:34.55
42 Grzegorz Borus Dream Team Panorama 2:35.00
43 Daniel Boruta Zamarski 2:37.12
44 Adam Cieślar Berkner Team Cieszyn 2:37.52
45 Włodzimierz Herda Cieszyn 2:40.12
46 Grzegorz Pastwa Jasienica 2:40.17
47 Leszek Tomala Bąków 2:41.42
48 Jerzy Ganszer Speleoklub Bielsko-Biała 3:01.59
49 Jarosław Machnik Katowice 2:52.03
50 Maricn Mastalski Bielsko-Biała 3:24.00
- Andrzej Janik MTB Victoria Pogwizdów DNF
- Remigiusz Miśkowiec Kraków DNF
- Jacek Czyż Dream Team Panorama DNF
- Piotr Gawlikowski Dream Team Panorama DNF
- Janusz Janik Pogwizdów DNF
- Tomasz Kamecki Jastrzębie Zdrój DNF
- Damian Szołtysik RKG Nocek DNF
- Krzysztof Pilch Wisła DNF
- Witold Waleszczyński Pawłowice DNF
- Piotr Pilak Zamarski DNF


Kategoria M-1 (16-25 lat)


1 Michał Szewczyk Cieszyn 1:45.10
2 Adrian Woźnica Połomia 1:48.31
3 Piotr Piwoński Tomazi Bike Jastrzębie 1:50.18
4 Tomasz Cieślar AZS AWF Katowice 1:53.29
5 Adam Szewczyk Cieszyn 1:53.40
6 Piotr Samolewski Tomazi Bike Jastrzębie 2:02.24
7 Damian Gamża Skrzyszów 2:08.34
8 Tomasz Skurzok ZS im. W. Szybińskiego Cieszyn 2:10.27
9 Kamil Gamża Skrzyszów 2:11.00
10 Michał Ganszer Bielsko-Biała 2:22.19
11 Kamil Wiaderny Ruda Śląska 2:25.44
12 Daniel Boruta Zamarski 2:37.12
13 Maricn Mastalski Bielsko-Biała 3:24.00


Kategoria M-2 (26-35 lat)

1 Rafał Nogowczyk Wisła 1:36.39
2 Szymon Sikora Pierściec 1:38.35
3 Grzegorz Kubaczka Skoczów 1:43.16
4 Tomasz Kropka Cieszyn 1:50.18
5 Arkadiusz Brychcy Świerklany 1:51.34
6 Łukasz Ostolski Tomazi Bike Jastrzębie 2:11.51
7 Artur Juszczak Jastrzębie Zdrój 2:15.06
8 Karol Małysz Stara Wieś 2:15.27
9 Leszek Tomala Bąków 2:41.42


Kategoria M-3 (36-45 lat)

1 Krzysztof Grudzień Ustroń 1:41.08
2 Piotr Gajdzik Mikołów 1:49.42
3 Artur Bucki Gliwice 1:51.13
4 Janusz Nieboras Dzięgielów 1:51.34
5 Marek Adamczyk Jastrzębie Zdrój 1:53.23
6 Marcin Cholewa Ustroń 1:56.46
7 Dariusz Ślusarek Bielsko-Biała 1:57.07
8 Stanisław Kamecki Jastrzębie Zdrój 2:06.06
9 Andrzej Piotrowski Jastrzębie Zdrój 2:06.54
10 Ryszard Hodura Zamarski 2:07.38
11 Zbigniew Półtorak Tomazi Bike Jastrzębie 2:09.51
12 Artur Brachaczek Cieszyn 2:14.59
13 Tomasz Brycki Tomazi Bike Jastrzębie 2:15.04
14 Wojciech Boczoń Zamarski 2:23.46
15 Mirosław Staniek Ustroń 2:27.50
16 Mirosław Wójciak Katowice 2:28.13
17 Robert Lewandowski Rybnik 2:34.55
18 Grzegorz Borus Dream Team Panorama 2:35.00
19 Włodzimierz Herda Cieszyn 2:40.12
20 Grzegorz Pastwa Jasienica 2:40.17
21 Jarosław Machnik Katowice 2:52.03


Kategoria M-4 (46-55 lat)

1 Piotr Serafinowski Opony-Serafinowski.pl Skoczów 2:04.06
2 Andrzej Martynowicz Gliwice 2:11.22
3 Tadeusz Spilok Ustroń 2:30.12
4 Adam Cieślar Berkner Team Cieszyn 2:37.52
5 Jerzy Ganszer Speleoklub Bielsko-Biała 3:01.59


Kategoria M-5 (56 lat i więcej)

1 Krzysztof Mierzyński Cieszyn 2:33.21



Wyścig mężczyzn (Mini) - dystans: 15 km

1 Marcin Knapek Cieszyn 0:57.28
2 Marcin Figielski Cieszyn 1:04.19
3 Ireneusz Macura Pogwizdów 1:06.02
4 Wojciech Oświęcimski Ustroń 1:08.10
5 Wojciech Spilok Skoczów 1:08.12
6 Michał Klimsza Cieszyn 1:13.48
7 Józef Salecki Goleszów 1:16.41
8 Wacław Plisz Cieszyn 1:18.32
9 Krzysztof Kaszutra Cieszyn 1:26.16



Wyścigi młodzieżowe


Dziewczęta - Gimnazja

1 Wiktoria Kamecka Jastrzębie Zdrój 1:33.19


Dziewczęta - Szkoły Podstawowe (klasy V-VI)

1 Wiktoria Pilak Zamarski 0:05.18
2 Aleksandra Krzyżanek Pogwizdów 0:05.49
3 Sandra Wiecheć Zamarski 0:06.05


Dziewczęta - Szkoły Podstawowe (klasy III-IV)

1 Karolina Wiecheć Zamarski 0:03.12
2 Anna Szczypka Zamarski 0:04.05


Dziewczęta - Szkoły Podstawowe (klasy I-II)

1 Hanna Kamecka Jastrzębie Zdrój 0:03.27



Chłopcy - Gimanzja

1 Tomasz Cienciała Zamarski 1:07.27
2 Mateusz Nieboras Dzięgielów 1:08.09
3 Adam Klimosz Zamarski 1:11.39
4 Grzegorz Jakubiec Cieszyn 1:27.12
5 Piotr Pniok Zamarski 1:33.05
6 Daniel Żebrok Zamarski 1:51.11
- Jakub Wojnar Cieszyn DNF


Chłopcy - Szkoły Podstawowe (klasy V-VI)

1 Antoni Olszar Cieszyn 0:03.26
2 Patryk Boczoń Zamarski 0:03.51
3 Kamil Żebrok Zamarski 0:04.25
4 Sylwester Hodura Zamarski 0:04.37
5 Paweł Adamczyk Jastrzębie Zdrój 0:04.05
6 Krzysztof Donocik Zamarski 0:05.01


Chłopcy - Szkoły Podstawowe (klasy III-IV)

1 Igor Donocik Zamarski 0:03.18
2 Jakub Klimosz Zamarski 0:03.20
3 Igor Lewandowski Rybnik 0:05.09


Chłopcy - Szkoły Podstawowe (klasy I-II)

1 Michał Adamczyk Jastrzębie Zdrój 0:02.44
2 Mikołaj Wiśniewski Pogórze 0:03.31
3 Jacek Drewek Brzezówka 0:03.47
4 Radosław Hodura Zamarski 0:04.00
5 Jakub Klimosz Zamarski 0:04.48
6 Michał Kamecki Jastrzębie Zdrój 0:05.30
7 Karol Kawik . 0:07.07
8 Jakub Drewek Brzezówka 0:08.20





Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności