www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







V CROSS BIKE W DZIĘGIELOWIE 09/09/2012


Blisko setka zawodników wzięła udział w piątej edycji imprezy rowerowej Cross Bike w Dzięgielowie.
Na dłuższym dystansie Mega triumfowali Katarzyna Szczurek z Krakowa oraz Mateusz Zoń z Żywca. Z kolei na trasie Mini najlepsi okazali się Klaudia Mirowska z Ustronia i Tomasz Juchniewicz z Gdyni.


Wyniki:


Dystans Mega - 45 km


Klasyfikacja generalna kobiet

1 Katarzyna Szczurek Kraków 2:16.13
2 Małgorzata Mazurek Warszawa 2:18.46
3 Paula Hinczewska Mława 2:50.11
4 Marta Kamińska Gdańsk 3:10.26


Kategoria M-1 (16-30 lat)

1 Małgorzata Mazurek Warszawa 2:18.46
2 Paula Hinczewska Mława 2:50.11


Kategoria M-2 (31 lat i starsze)

1 Katarzyna Szczurek Kraków 2:16.13
2 Marta Kamińska Gdańsk 3:10.26



Klasyfikacja generalna mężczyzn

1 Mateusz Zoń Żywiec 1:49.15
2 Szymon Biel Żywiec 1:54.24
3 Szymon Sikora Pierściec 1:58.03
4 Krzysztof Grudzień Ustroń 1:59.04
5 Adam Zachurzok Chybie 2:03.02
6 Rafał Kapuściński Sosnowiec 2:05.51
7 Marcin Cholewa Ustroń 2:07.23
8 Janusz Nieboras Dzięgielów 2:11.42
9 Robert Skrobol Pawłowice 2:12.15
10 Mariusz Kulawik Koszarawa 2:12.58
11 Łukasz Walewski Wrocław 2:14.34
12 Piotr Samolewski Jastrzębie Zdrój 2:14.52
13 Tomasz Syrek Rybnik 2:16.50
14 Mirosław Twardowski Pszów 2:18.02
15 Marek Adamczyk Jastrzębie Zdrój 2:19.17
16 Piotr Serafinowski Skoczów 2:25.21
17 Wiesław Gaszyński Bielsko-Biała 2:25.57
18 Rafał Murański Puńców 2:30.10
19 Artur Brachaczek Cieszyn 2:32.09
20 Zygmunt Kapała Tychy 2:34.07
21 Grzegorz Nicieja Puńców 2:34.10
22 Karol Niemiec Dzięgielów 2:42.52
23 Tomasz Nowak Dębowiec 2:46.00
24 Andrzej Gorgosz Skoczów 2:47.11
25 Tadeusz Spilok Ustroń 2:50.16
26 Mirosław Jarczyk Żory 2:51.40
27 Piotr Górniok Brenna 2:52.20
28 Krzysztof Mierzyński Cieszyn 2:56.41
29 Piotr Zastawny Żory 2:58.16
30 Wojciech Spilok Skoczów 2:58.51
31 Łukasz Broda Górki Wielkie 3:11.14
- Paweł Glajcar Dzięgielów  



Kategoria M-1 (16-30 lat)

1 Mateusz Zoń Żywiec 1:49.15
2 Szymon Biel Żywiec 1:54.24
3 Szymon Sikora Pierściec 1:58.03
4 Adam Zachurzok Chybie 2:03.02
5 Robert Skrobol Pawłowice 2:12.15
6 Łukasz Walewski Wrocław 2:14.34
7 Piotr Samolewski Jastrzębie Zdrój 2:14.52
8 Grzegorz Nicieja Puńców 2:34.10
9 Łukasz Broda Górki Wielkie 3:11.14
- Paweł Glajcar Dzięgielów  


Kategoria M-2 (31-40 lat)

1 Krzysztof Grudzień Ustroń 1:59.04
2 Marcin Cholewa Ustroń 2:07.23
3 Janusz Nieboras Dzięgielów 2:11.42
4 Mariusz Kulawik Koszarawa 2:12.58
5 Tomasz Syrek Rybnik 2:16.50
6 Mirosław Twardowski Pszów 2:18.02
7 Marek Adamczyk Jastrzębie Zdrój 2:19.17
8 Rafał Murański Puńców 2:30.10
9 Tomasz Nowak Dębowiec 2:46.00
10 Andrzej Gorgosz Skoczów 2:47.11
11 Piotr Górniok Brenna 2:52.20
12 Wojciech Spilok Skoczów 2:58.51


Kategoria M-3 (41 lat i starsi)

1 Rafał Kapuściński Sosnowiec 2:05.51
2 Piotr Serafinowski Skoczów 2:25.21
3 Wiesław Gaszyński Bielsko-Biała 2:25.57
4 Artur Brachaczek Cieszyn 2:32.09
5 Zygmunt Kapała Tychy 2:34.07
6 Karol Niemiec Dzięgielów 2:42.52
7 Tadeusz Spilok Ustroń 2:50.16
8 Mirosław Jarczyk Żory 2:51.40
9 Krzysztof Mierzyński Cieszyn 2:56.41
10 Piotr Zastawny Żory 2:58.16



Klasyfikacja generalna mężczyzn

1 Mateusz Zoń Żywiec 1:49.15
2 Szymon Biel Żywiec 1:54.24
3 Szymon Sikora Pierściec 1:58.03
4 Krzysztof Grudzień Ustroń 1:59.04
5 Adam Zachurzok Chybie 2:03.02
6 Rafał Kapuściński Sosnowiec 2:05.51
7 Marcin Cholewa Ustroń 2:07.23
8 Janusz Nieboras Dzięgielów 2:11.42
9 Robert Skrobol Pawłowice 2:12.15
10 Mariusz Kulawik Koszarawa 2:12.58
11 Łukasz Walewski Wrocław 2:14.34
12 Piotr Samolewski Jastrzębie Zdrój 2:14.52
13 Tomasz Syrek Rybnik 2:16.50
14 Mirosław Twardowski Pszów 2:18.02
15 Marek Adamczyk Jastrzębie Zdrój 2:19.17
16 Piotr Serafinowski Skoczów 2:25.21
17 Wiesław Gaszyński Bielsko-Biała 2:25.57
18 Rafał Murański Puńców 2:30.10
19 Artur Brachaczek Cieszyn 2:32.09
20 Zygmunt Kapała Tychy 2:34.07
21 Grzegorz Nicieja Puńców 2:34.10
22 Karol Niemiec Dzięgielów 2:42.52
23 Tomasz Nowak Dębowiec 2:46.00
24 Andrzej Gorgosz Skoczów 2:47.11
25 Tadeusz Spilok Ustroń 2:50.16
26 Mirosław Jarczyk Żory 2:51.40
27 Piotr Górniok Brenna 2:52.20
28 Krzysztof Mierzyński Cieszyn 2:56.41
29 Piotr Zastawny Żory 2:58.16
30 Wojciech Spilok Skoczów 2:58.51
31 Łukasz Broda Górki Wielkie 3:11.14
- Paweł Glajcar Dzięgielów  




Dystans Mini - 15 km


Klasyfikacja generalna kobiet

1 Klaudia Mirowska Skoczów 0:53.31
2 Natalia Herzyk Górki Wielkie 0:56.48
3 Katarzyna Serafinowska Skoczów 0:57.05
4 Joanna Marek Cieszyn 0:57.07
5 Katarzyna Klimsza Cieszyn 0:58.41
6 Dorota Serafinowska Skoczów 0:58.48
7 Małgorzata Adamczyk Jastrzębie Zdrój 1:01.09
8 Joanna Krzok Dzięgielów 1:03.40


Kategoria K-0 (do lat 15)

2 Natalia Herzyk Górki Wielkie 0:56.48


Kategoria K-1 (16-30 lat)

1 Katarzyna Serafinowska Skoczów 0:57.05
2 Joanna Marek Cieszyn 0:57.07
3 Joanna Krzok Dzięgielów 1:03.40


Kategoria K-2 (31 lat i starsze)

1 Klaudia Mirowska Skoczów 0:53.31
2 Katarzyna Klimsza Cieszyn 0:58.41
3 Dorota Serafinowska Skoczów 0:58.48
4 Małgorzata Adamczyk Jastrzębie Zdrój 1:01.09



Klasyfikacja generalna mężczyzn

1 Tomasz Juchniewicz Gdynia 0:37.14
2 Michał Szewczyk Cieszyn 0:38.58
3 Adam Zelek Cieszyn 0:39.19
4 Jan Grzempa Bielsko-Biała 0:40.11
5 Adam Szewczyk Cieszyn 0:41.17
6 Sylwester Jański Korwinów 0:43.02
7 Damian Łacek Jaworzynka 0:43.51
8 Tomasz Kamecki Jastrzębie Zdrój 0:44.45
9 Tomasz Skurzok Cieszyn 0:45.43
10 Marcin Świder Wisła 0:46.16
11 Wojciech Oświęcimski Ustroń 0:46.28
12 Tomasz Wojtaszewski Ustroń 0:46.34
13 Łukasz Żebrowski Godziszów 0:47.10
14 Piotr Glajcar Dzięgielów 0:47.13
15 Maciej Harok Dzięgielów 0:47.44
16 Mateusz Nieboras Dzięgielów 0:48.02
17 Antoni Olszar Cieszyn 0:48.06
18 Grzegorz Grzempa Bielsko-Biała 0:48.52
19 Przemysław Mitręga Cieszyn 0:50.58
20 Zbigniew Marek Cieszyn 0:51.04
21 Szymon Niemiec Dzięgielów 0:51.09
22 Krzysztof Heller Górki Wielkie 0:52.02
23 Jan Turoń Wisła 0:52.20
24 Jakub Urbaczka Cieszyn 0:52.30
25 Marcin Błędowski Cieszyn 0:52.31
26 Szymon Greń Dzięgielów 0:52.39
27 Damian Krzempek Dzięgielów 0:52.43
28 Paweł Podżorski Godziszów 0:53.21
29 Marian Żebrowski Ustroń 0:54.54
30 Bartłomiej Serafinowski Skoczów 0:55.11
31 Wacław Plisz Cieszyn 0:55.38
32 Rafael Mielke Bażanowice 0:55.45
33 Michał Klimsza Cieszyn 0:55.50
34 Maciej Wójcik Cieszyn 0:55.51
35 Krzysztof Kotrys Goleszów 0:56.37
36 Józef Salecki Goleszów 0:57.12
37 Leszek Szlaurer Goleszów 1:00.17
38 Bartłomiej Balcer Cieszyn 1:01.12
39 Dominik Knyps Skoczów 1:01.23
40 Władysław Sikora Ustroń 1:04.24
41 Janusz Janik Pogwizdów 1:04.27
42 Krzysztof Kasztura Cieszyn 1:04.51
43 Wojciech Krawczyk Skoczów 1:06.27
44 Piotr Gruszczyk Cieszyn 1:10.03
45 Krzysztof Cichy Górki Wielkie 1:10.48
46 Jerzy Niemczyk Dzięgielów 1:13.33
47 Marek Pawlas Cieszyn 1:20.42


Kategoria M-0 (do lat 15)

1 Piotr Glajcar Dzięgielów 0:47.13
2 Maciej Harok Dzięgielów 0:47.44
3 Mateusz Nieboras Dzięgielów 0:48.02
4 Antoni Olszar Cieszyn 0:48.06
5 Szymon Niemiec Dzięgielów 0:51.09
6 Bartłomiej Serafinowski Skoczów 0:55.11
7 Piotr Gruszczyk Cieszyn 1:10.03


Kategoria M-1 (16-30 lat)

1 Tomasz Juchniewicz Gdynia 0:37.14
2 Michał Szewczyk Cieszyn 0:38.58
3 Jan Grzempa Bielsko-Biała 0:40.11
4 Adam Szewczyk Cieszyn 0:41.17
5 Sylwester Jański Korwinów 0:43.02
6 Damian Łacek Jaworzynka 0:43.51
7 Tomasz Skurzok Cieszyn 0:45.43
8 Wojciech Oświęcimski Ustroń 0:46.28
9 Tomasz Wojtaszewski Ustroń 0:46.34
10 Krzysztof Heller Górki Wielkie 0:52.02
11 Jakub Urbaczka Cieszyn 0:52.30
12 Paweł Podżorski Godziszów 0:53.21
13 Marek Pawlas Cieszyn 1:20.42


Kategoria M-2 (31-40 lat)

1 Adam Zelek Cieszyn 0:39.19
2 Tomasz Kamecki Jastrzębie Zdrój 0:44.45
3 Marcin Świder Wisła 0:46.16
4 Łukasz Żebrowski Godziszów 0:47.10
5 Przemysław Mitręga Cieszyn 0:50.58
6 Zbigniew Marek Cieszyn 0:51.04
7 Marcin Błędowski Cieszyn 0:52.31
8 Szymon Greń Dzięgielów 0:52.39
9 Michał Klimsza Cieszyn 0:55.50
10 Bartłomiej Balcer Cieszyn 1:01.12
11 Dominik Knyps Skoczów 1:01.23
12 Wojciech Krawczyk Skoczów 1:06.27
13 Krzysztof Cichy Górki Wielkie 1:10.48


Kategoria M-3 (41 lat i starsi)

1 Grzegorz Grzempa Bielsko-Biała 0:48.52
2 Jan Turoń Wisła 0:52.20
3 Damian Krzempek Dzięgielów 0:52.43
4 Marian Żebrowski Ustroń 0:54.54
5 Wacław Plisz Cieszyn 0:55.38
6 Rafael Mielke Bażanowice 0:55.45
7 Maciej Wójcik Cieszyn 0:55.51
8 Krzysztof Kotrys Goleszów 0:56.37
9 Józef Salecki Goleszów 0:57.12
10 Leszek Szlaurer Goleszów 1:00.17
11 Władysław Sikora Ustroń 1:04.24
12 Janusz Janik Pogwizdów 1:04.27
13 Krzysztof Kasztura Cieszyn 1:04.51
14 Jerzy Niemczyk Dzięgielów 1:13.33




Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności