www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







OTWARTE MISTRZOSTWA BIELSKA-BIAŁEJ MTB 25/09/2012


Piotr Brzózka z Ustronia wygrał wyścig elity podczas Otwartych Mistrzostw Bielska-Białej MTB, które odbyły się w minioną niedzielę w Bielsku-Białej.
Na drugiej pozycji zawody ukończył starszy brat Piotra, Adrian.

Ale to nie jedyne zwycięstwo naszych kolarzy w Bielsku-Białej, bowiem kategorii młodzików najlepsi okazali się Emilia Mielke z Bażanowic oraz Antoni Olszar z Cieszyna.


Wyniki:


Kobiety - Elita

1 Aleksandra Dawidowicz CCC Polkowice 0:45.53
2 Anna Szafraniec CCC Polkowice 0:46.24
3 Katarzyna Solus-Miśkowiec Dek Meble Cyclo Korona Kielce 0:49.16
. ... ... ...
5 Anna Tomica Górki Wielkie 1:12.43


Mężczyźni - Elita

1 Piotr Brzózka JBG-2 Professional MTB Team 1:06.17
2 Adrian Brzózka JBG-2 Professional MTB Team 1:07.24
3 Bartłomiej Wawak JBG-2 Professional MTB Team 1:07.25
. ... ... ...
7 Szymon Sikora Pierściec 1:24.44
12 Andrzej Piotrowski Jastrzębie Zdrój + 1 okr.


Masters I (31-45 lat)

1 Remigiusz Ciok Velonews Niepokonani Uvex 0:43.35
2 Tomasz Pierwocha JBG-2 Professional MTB Team 0:43.56
3 Jacek Brzózka JBG-2 Professional MTB Team 0:46.57
. ... ... ...
5 Rafał Nogowczyk Wisła 0:48.52
6 Piotr Marszałek Marklowice Górne 0:50.27
7 Jacek Dutka Jasienica 0:57.01
12 Wojciech Spilok Skoczów 1:12.11


Masters II (46 lat i więcej)

1 Grzegorz Konieczny Buczkowice 0:37.01
2 Jarosław Łoboda Bystra 0:38.54
3 Piotr Ziemba Pszczyna 0:41.10
. ... ... ...
5 Tadeusz Spilok Ustroń 0:48.52
6 Raphael Mielke Bażanowice 0:51.44


Juniorzy (16-18 lat)

1 Patryk Adamkiewicz Żywiec 0:29.11
2 Łukasz Winiewski Wałbrzych 0:29.56
3 Krzysztof Bujalski Wałbrzych 0:31.20
. ... ... ...
6 Michał Szewczyk Cieszyn 0:35.23


Młodziczki I (13-15 lat)

1 Paulina Bajerska Bielsko-Biała 0:09.55
2 Justyna Kaczkowska Jaworze 0:10.25
3 Natalia Herzyk Górki Wielkie 0:10.56


Młodziczki I (10-12 lat)

1 Emilia Mielke Bażanowice 0:05.33
2 Jagoda Bednarczyk . 0:05.40
3 Ewa Dymek . 0:05.42


Młodzicy I (10-12 lat)

1 Antoni Olszar Cieszyn 0:09.24
2 Michał Kwiatek Nawojowa Góra 0:10.02
3 Adrian Sitko Łąka 0:10.12
. ... ... ...
7 Dawid Mielke Bażanowice 0:12.32




Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności