www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







POWERADE GARMIN BIKE MARATHON - ISTEBNA 30/09/2012


Adrian Brzózka z Ustronia wygrał królewski dystans Giga podczas finałowych zawodów w kolarstwie górskim z cyklu 'Powerade Garmin Bike Marathon 2012', które odbyły się wczoraj w Istebnej.
Na dziewiątej pozycji uplasował się ojciec Adriana, Jacek Brzózka, który zarazem triumfował w kategorii 'czterdziestolatków'.


Wyniki:


Giga - dystans: 74,3 km / przewyższenie 2323 m

Klasyfikacja generalna (ukończyło 202 zawodników)

1 Adrian Brzózka Ustroń / JBG-2 Professional MTB Team 3:27.46
2 Ondřej Fojtík Toyota Dolák MTB 3:31.46
3 Bartosz Janowski Dobre Sklepy Rowerowe - Author 3:32.17
4 Radosław Rękawek Kross Racing Team 3:35.46
5 Bogdan Czarnota Kross Racing Team 3:38.48
6 Tomasz Drożdż JBG-2 Professional MTB Team 3:40.58
.
9 Jacek Brzózka Ustroń / JBG-2 Professional MTB Team 3:54.15
17 Szymon Sikora Pierściec / Murapol Twomark Specialized 4:02.31
21 Krzysztof Pilch Wisła / Gomola Trans Airco 4:07.25
44 Marek Dudkiewicz Wisła / Murapol Twomark Specialized 4:19.58
105 Jacek Dutka Jasienica 4:51.03
132 Maciej Pońc Cieszyn / Team 360 stopni 5:07.39
146 Andrzej Piotrowski Jastrzębie Zdrój / Gomola Trans Airco 5:18.56
191 Artur Brachaczek Cieszyn 6:19.17

 
Kategoria M-2 (19-30 lat)

1 Adrian Brzózka Ustroń / JBG-2 Professional MTB Team 3:27.46
2 Bartosz Janowski Dobre Sklepy Rowerowe - Author 3:32.17
3 Tomasz Drożdż JBG-2 Professional MTB Team 3:40.58
.
11 Szymon Sikora Pierściec / Murapol Twomark Specialized 4:02.31
14 Krzysztof Pilch Wisła / Gomola Trans Airco 4:07.25

 
Kategoria M-4 (41-50 lat)

1 Jacek Brzózka Ustroń / JBG-2 Professional MTB Team 3:54.15
2 Janusz Banasiak Murapol Twomark Specialized 4:08.30
3 Adam Biewald Wenutto Jewellery Sport 4:10.42
4 Marek Dudkiewicz Wisła / Murapol Twomark Specialized 4:19.58
.
12 Jacek Dutka Jasienica 4:51.03
18 Maciej Pońc Cieszyn / Team 360 stopni 5:07.39
23 Andrzej Piotrowski Jastrzębie Zdrój / Gomola Trans Airco 5:18.56
32 Artur Brachaczek Cieszyn 6:19.17

 
 Pełne wyniki - załącznik poniżej

http://www.sport.olza.pl/public/Giga Istebna.pdf



Na dystansie Mega najlepszy okazał się Dominik Grządziel z miejscowości Węgrzce. Najlepszy z naszych zawodników Rafał Nogowczyk z Wisły dojechał do mety na dziesiątej pozycji.


Mega  - dystans: 53,4 km / przewyższenie 1813 m

Klasyfikacja generalna (ukończyło 476 zawodników)

1 Dominik Grządziel Dobre Sklepy Rowerowe - Author 2:45.47
2 Dariusz Poroś MTB Votum Team Wrocław 2:46.34
3 Paweł Urbańczyk Dobre Sklepy Rowerowe - Author 2:48.59
4 Wojciech Stawarz Gomola Trans Airco 2:49.33
5 Dariusz Mirosław Velonews.pl Niepokonani Uvex 2:50.33
6 Maciej Rybczyński Rybczyński s. Oliver MTB Team 2:51.13
.
10 Rafał Nogowczyk Wisła 2:54.03
62 Mateusz Dziadek Brenna / Gomola Trans Airco 3:20.43
108 Marcin Cholewa Ustroń / Eurospar 3:38.26
119 Adam Zachurzok Chybie / Pamblutop Merida Taurus 3:42.35
123 Wojciech Śliwka Ustroń 3:43.22
181 Paweł Gomola Brenna / Gomola Trans Airco 3:59.32
189 Ireneusz Miśkowiec Górki Wielkie / RS Knorr Gorący Kubek 4:02.35
240 Adam Sztefek Ustroń 4:18.09
256 Marcin Broda Międzyświeć 4:21.51
312 Tomasz Cieślar Wisła / Metalplast Stolarka 4:34.34
361 Piotr Janusz Rudzica 4:55.48
373 Tadeusz Spilok Ustroń 5:00.28
406 Damian Szyndler Skoczów 5:13.35
418 Bartłomiej Jędrzejek Wisła 5:19.01

 
Kategoria M-1 (do 18 lat)

1 Piotr Cierpiał KS Strzyżów MTB Team 2:59.08
2 Patryk Szymański Gomola Trans Airco 3:04.49
3 Radosław Durał Velonews.pl Niepokonani Uvex 3:05.19
.
11 Bartłomiej Jędrzejek Wisła 5:19.01

 
Kategoria M-2 (19-30 lat)

1 Dominik Grządziel Dobre Sklepy Rowerowe - Author 2:45.47
2 Wojciech Stawarz Gomola Trans Airco 2:49.33
3 Michał Cesarczyk MTB Votum Team Wrocław 2:53.04
.
27 Mateusz Dziadek Brenna / Gomola Trans Airco 3:20.43
47 Adam Zachurzok Chybie / Pamblutop Merida Taurus 3:42.35
92 Tomasz Cieślar Wisła / Metalplast Stolarka 4:34.34
101 Piotr Janusz Rudzica 4:55.48

 
Kategoria M-3 (31-40 lat)

1 Dariusz Poroś MTB Votum Team Wrocław 2:46.34
2 Paweł Urbańczyk Dobre Sklepy Rowerowe - Author 2:48.59
3 Dariusz Mirosław Velonews.pl Niepokonani Uvex 2:50.33
.
7 Rafał Nogowczyk Wisła 2:54.03
39 Marcin Cholewa Ustroń / Eurospar 3:38.26
43 Wojciech Śliwka Ustroń 3:43.22
66 Ireneusz Miśkowiec Górki Wielkie / RS Knorr Gorący Kubek 4:02.35
85 Adam Sztefek Ustroń 4:18.09
93 Marcin Broda Międzyświeć 4:21.51
 

Kategoria M-4 (41-50 lat)

1 Peter Benko CK Energia 3:12.13
2 Marcin Reczyński KSPO Kraków Racing Team 3:12.39
3 Sławomir Bartnik Gomola Trans Airco 3:14.28
.
25 Paweł Gomola Brenna / Gomola Trans Airco 3:59.32
71 Damian Szyndler Skoczów 5:13.35

 
Kategoria M-6 (55 lat i starsi)

1 Piotr Sozański Kraków 3:17.23
2 Zbigniew Krzeszowiec Dobre Sklepy Rowerowe - Author 3:24.09
3 Sławomir Knieć Radom 4:00.37
.
11 Tadeusz Spilok Ustroń 5:00.28


 Pełne wyniki - załącznik poniżej

http://www.sport.olza.pl/public/Mega Istebna.pdf




Z kolei na najkrótszym dystanie Mini zwycięstwo odniósł Michał Kucewicz z Bytomia. Na dziewiątym miejscu uplasował się najlepszy z naszych zawodników - Leszek Małyjurek z Jaworzynki.
Warto wspomnieć, że trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej kobiet zajęła Anna Kaczmarzyk z Istebnej. Ponadto na podium w swoich kategoriach wiekowych staneły Wiktoria Kamecka z Jastrzębia Zdroju oraz Klaudia Mirowska z Ustronia.


Mini - dystans: 23,8 km / przewyższenie 905 m

Klasyfikacja generalna (ukończyło 170 zawodników)

1 Michał Kucewicz Gedore Cycling Team 1:19.58
2 Bartosz Bejm Corratec Team 1:22.31
3 Piotr Frankowicz AAC Wido-Profil Profidea Specjalized 1:23.05
4 Marek Alchimowicz Gomola Trans Airco 1:24.42
5 Grzegorz Walczak MKS 11 Formicki Bike Jelenia Góra 1:25.22
6 Alan Szczepaniak Rakso Bike Team 1:26.59
.
9 Leszek Małyjurek Jaworzynka 1:29.28
30 Artur Olszak Ustroń 1:43.01
38 Marcin Świder Wisła 1:47.44
40 Patryk Ligocki Istebna 1:47.48
41 Artur Juszczak Jastrzębie Zdrój 1:47.55
45 Jan Łacek Jaworzynka 1:50.06
46 Remigiusz Ciupek Ustroń 1:50.23
47 Tomasz Wojtaszewski Ustroń 1:50.24
49 Anna Kaczmarzyk Istebna 1:52.34
57 Dawid Szkutek Pogwizdów 1:55.40
90 Klaudia Mirowska Ustroń 2:10.18
91 Sylwia Kubala-Śliwka Ustroń 2:10.22
98 Szczepan Moskała Górki Wielkie / Gomola Trans Airco 2:14.29
118 Wiktoria Kamecka Jastrzębie Zdrój 2:23.56
155 Krzysztof Kasztura Cieszyn 2:51.28

 
Klasyfikacja generalna kobiet

1 Dagmara Drabik Choma Team 1:45.11
2 Ewa Karchiwny Smolnica 1:47.46
3 Anna Kaczmarzyk Istebna 1:52.34
4 Sandra Stylec Onecom Berkner Racing Team 1:24.42
5 Natalia Kołodziej TSR Team 2:02.46
6 Magdalena Ziemba Bike Team Pszczyna 2:05.08
.
10 Klaudia Mirowska Ustroń 2:10.18
11 Sylwia Kubala-Śliwka Ustroń 2:10.22
16 Wiktoria Kamecka Jastrzębie Zdrój 2:23.56

 
Kategoria K-1 (do lat 18)

1 Wiktoria Faroń TSR Team 2:21.06
2 Wiktoria Kamecka Jastrzębie Zdrój 2:23.56
3 Angelika Oliwa UKS Krzywaczka 1:47.46

 
Kategoria K-2 (19-30 lat)

1 Dagmara Drabik Choma Team 1:45.11
2 Ewa Karchiwny Smolnica 1:47.46
3 Anna Kaczmarzyk Istebna 1:52.34

 
Kategoria K-3 (31 lat i starsze)

1 Katarzyna Rosińska Team Wolsztyn 2:07.48
2 Sławomira Gajdzik Hades Team Mikołów 2:09.24
3 Klaudia Mirowska Ustroń 2:10.18
4 Sylwia Kubala-Śliwka Ustroń 2:10.22

 
Kategoria M-1 (do lat 18)

1 Alan Szczepaniak Rakso Bike Team 1:26.59
2 Michał Bitner Wilamowice 1:30.43
3 Paweł Prudło Choma Team 1:33.51
.
7 Patryk Ligocki Istebna 1:47.48

 
Kategoria M-2 (19-30 lat)

1 Michał Kucewicz Gedore Cycling Team 1:19.58
2 Bartosz Bejm Corratec Team 1:22.31
3 Bartosz Moskwa MKS 11 Formicki Bike Jelenia Góra 1:29.25
.
13 Tomasz Wojtaszewski Ustroń 1:50.24
15 Dawid Szkutek Pogwizdów 1:55.40

 
Kategoria M-3 (31 lat i starsi)

1 Piotr Frankowicz AAC Wido-Profil Profidea Specjalized 1:23.05
2 Marek Alchimowicz Gomola Trans Airco 1:24.42
3 Grzegorz Walczak MKS 11 Formicki Bike Jelenia Góra 1:25.22
.
5 Leszek Małyjurek Jaworzynka 1:29.28
17 Artur Olszak Ustroń 1:43.01
20 Marcin Świder Wisła 1:47.44
21 Artur Juszczak Jastrzębie Zdrój 1:47.55
24 Jan Łacek Jaworzynka 1:50.06
25 Remigiusz Ciupek Ustroń 1:50.23
49 Szczepan Moskała Górki Wielkie / Gomola Trans Airco 2:14.29
77 Krzysztof Kasztura Cieszyn 2:51.28

 
 Pełne wyniki - załącznik poniżej

http://www.sport.olza.pl/public/Mini Istebna.pdf





Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2019 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności

Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku,

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Klikając „Przejdź do serwisu” lub zamykając okno, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody.

Polityka prywatności

  1. Dane osobowe przekazywane w formularzach dostępnych na naszej stronie internetowej przetwarzane są:
    • zgodnie z przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych,
    • zgodnie z wdrożoną Polityką bezpieczeństwa w zakresie przetwarzania danych osobowych.
  2. Administratorem Państwa danych osobowych jest Stowarzyszenie Rozwoju i Współpracy Regionalnej „Olza” z siedzibą przy ul. Rynek 18, 43-400 Cieszyn, tel. 338578720, adres email: biuro@olza.pl
  3. Z Inspektorem Ochrony danych osobowych można skontaktować się pod numerem telefonu 338578720 wew. 23, drogą pocztową: ul. Rynek 18, 43-400 Cieszyn.
  4. Stowarzyszenie ma prawo przetwarzać Państwa dane osobowe zamieszczane w formularzach wyłącznie w celach, do których formularze te zostały udostępnione, tj.: rejestrowania użytkowników i kontaktowania się w celach zgodnych z treścią przesłanej do nas wiadomości, a także na potrzeby dochodzenia ewentualnych roszczeń przed sądem oraz w celach archiwalnych i statystycznych.
  5. Stowarzyszenie ma prawo udostępniać dane osobowe podmiotom upoważnionym na podstawie właściwych przepisów prawa, a także dostawcom usług bazodanowych na podstawie stosownych umów.
  6. Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Stowarzyszenie przez okres niezbędny do zrealizowania celu, w jakim zostały zebrane, z tym że Stowarzyszenie zastrzega sobie prawo do przetwarzania Państwa danych również przez okres wymagany do dochodzenia ewentualnych roszczeń przed sądem, a także prowadzenia spraw archiwalnych i statystycznych.
  7. Każda osoba, której dane dotyczą ma prawo do bezpłatnego:
    • dostępu do danych,
    • sprostowania nieprawidłowych i uzupełnienia niekompletnych danych,
    • żądania usunięcia danych,
    • żądania ograniczenia przetwarzania,
    • wniesienia skargi do organu nadzorczego,
    • usunięcia danych osobowych, co może nastąpić na skutek cofnięcia zgody, w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  8. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, jednak konsekwencją ich niepodania będzie brak możliwości zrealizowania celów, o których mowa w punkcie 4 polityki prywatności.