www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







BIKEMARATON 2012 - ŚWIERADÓW ZDRÓJ 07/10/2012


Wczoraj w Świeradowie Zdroju odbyły się ostatnie zawody w maratonie rowerowym z cyklu 'Bikemaraton 2012'.
Z naszych zawodników na podium stanęła Maria Pawłowska z Ustronia, która zajęła trzecie miejsce w kategorii młodziczek na najkrótszym dystansie Mini.


Wyniki:

Mega Maraton - dystans: 42 km (ukończyło: 454 zawodników)


Klasyfikacja generalna

1 Bogdan Czarnota Żywiec 1:38.19
2 Mariusz Kozak Gliwice 1:38.28
3 Patryk Kaczmarczyk Szklarska Poręba 1:38.45
4 Dariusz Zasada Jelenia Góra 1:40.53
5 Mikołaj Jurkowlaniec Wrocław 1:41.17
6 Michał Cąpała Gliwice 1:41.46
. ... ... ...
17 Krzysztof Grudzień Ustroń 1:48.20
56 Marcin Cholewa Ustroń 1:58.36


Kategoria M-3 (31-40 lat)

1 Bogdan Czarnota Żywiec 1:38.19
2 Marcin Wróbel Wrocław 1:43.49
3 Ireneusz Gruszczyński Jelenia Góra 1:43.50
. ... ... ...
9 Krzysztof Grudzień Ustroń 1:48.20
23 Marcin Cholewa Ustroń 1:58.36



Mini Maraton - dystans: 29 km (ukończyło: 420 zawodników)


Klasyfikacja generalna


1 Piotr Iciaszek Wałbrzych 1:07.47
2 Patryk Adamkie Skórzewo 1:08.41
3 Rafał Drozdek Nowa Sól 1:09.33
4 Miroslav Medek Czechy 1:10.04
5 Aleksander Kwiatek Nawojowa Góra 1:10.23
6 Adam Zemła Gliwice 1:10.41
. ... ... ...
98 Jan Pawłowski Ustroń 1:27.02
114 Janusz Lewandowski Koniaków 1:30.50
227 Wacław Plisz Cieszyn 1:46.54
285 Leszek Szlauer Goleszów 1:58.42
354 Krzysztof Kasztura Cieszyn 2:16.47
402 (59*) Maria Pawłowska Ustroń 2:41.12

* klasyfikacja generalna kobiet


Kategoria KM (do lat 14)

1 Matylda Szczecińska Wrocław 1:51.07
2 Dominika Drukarska Środa Wielkopolska 1:59.45
3 Maria Pawłowska Ustroń 2:41.12


Kategoria MM (do lat 14)

1 Adam Kuś Wieluń 1:21.49
2 Maciej Ścierski Tychy 1:25.05
3 Łukasz Paździor Przyłęk 1:26.03
4 Jan Pawłowski Ustroń 1:27.02


Kategoria M-4 (41-50 lat)

1 Mariusz Włochal Wałbrzych 1:16.57
2 Karol Rychilk Wieluń 1:18.33
3 Jarosław Fafuła Wrocław 1:21.12
. ... ... ...
36 Wacław Plisz Cieszyn 1:46.54
59 Krzysztof Kasztura Cieszyn 2:16.47


Kategoria M-5 (51-60 lat)

1 Sławomir Kulej Jelenia Góra 1:16.31
2 Stefan Dziedzic Wałbrzych 1:18.55
3 Zbigniew Domżalski Ruda Śląska 1:23.41
. ... ... ...
9 Janusz Lewandowski Koniaków 1:30.50
27 Leszek Szlauer Goleszów 1:58.42




Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności