www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







UPHILL MTB BESKIDY 2012 - WIELKI POŁOM 09/10/2012


Vlastimil Cichý z grupy Androit.cz wygrał finałowe zawody w rowerowej czasówce górskiej 'Uphill MTB Beskidy 2012', które rozegrano w minioną sobotę słowackiej miejscowości Raková.
Z naszych zawodników na Wielki Połom (1067 m n.p.m.) najszybciej wjechał Patryk Mitręga z Brennej.

W poszczególnych kategoriach wiekowych najlepsi okazali się Natalia Herzyk z Górek Wielkich, Katarzyna Szczurek z Krakowa, Dorota Serafinowska ze Skoczowa, Antoni Olszar z Cieszyna, Filip Heczko z Trzyńca, Patryk Mitręga, Vratislav Pietrzyk (KaSK Vělopolí), Vlastimil Cichý, Czesław Huba z Cieszyna oraz Krzysztof Mierzyński z Cieszyna.

Warto wspomnieć, że tegoroczne zawody na Słowacji nie były wliczane do klasyfikacji generalnej 'Uphill MTB Beskidy'.


Wyniki:


Klasyfikacja generalna

1 Vlastimil Cichý Androit.cz 0:26.52
2 Vratislav Pietrzyk KaSK Vělopolí 0:27.57
3 Filip Heczko TJ TŽ Třinec 0:28.02
4 Karel Kubelka Písek 0:28.57
5 Patryk Mitręga Brenna 0:29.06
6 Michał Szewczyk Cieszyn / Belveder exclusiv 0:29.39
7 Robert Dovičič Androit.cz 0:30.05
8 Jan Gorzolka Nýdek 0:30.11
9 Vlastislav Waloszek Chimpanzee team 0:30.26
10 Marcin Stańczak Katowice 0:30.30
. ... ... ...
12 Adam Zelek Cieszyn 0:30.52
14 Kacper Tochowicz Goleszów 0:31.24
17 Janusz Nieboras Dzięgielów / Paluch Sport 0:31.43
18 Jacek Dutka Jasienica 0:32.04
19 Piotr Serafinowski Skoczów / Opony-Serafinowski.pl 0:33.48
21 Czesław Huba Cieszyn / Daveo.pl 0:34.12
25 Artur Juszczak Jastrzębie Zdrój 0:35.26
26 Stanisław Kamecki Tomazi Bike Jastrzębie 0:35.39
31 Wojciech Oświęcimski Ustroń / Opony-Serafinowski.pl 0:36.29
32 Antoni Olszar Cieszyn / Chimpanzee Team 0:36.44
36 Łukasz Ostolski Tomazi Bike Jastrzębie 0:37.53
38 Mateusz Nieboras Dzięgielów / Paluch Sport 0:39.06
41 Roman Wolski Wisła 0:39.28
42 Tomasz Brycki Tomazi Bike Jastrzębie 0:39.33
43 Roman Gaszczyk Ustroń 0:39.47
48 Sławomir Jurzykowski Ustroń 0:41.48
51 Krzysztof Mierzyński Cieszyn 0:43.45
56 Jacek Oświęcimski Ustroń 0:46.10
57 Dorota Serafinowska Skoczów / Opony-Serafinowski.pl 0:46.27
62 Iwona Krężelok Ustroń 0:48.17
63 Natalia Herzyk Górki Wielkie 0:48.21
64 Henryk Procner Wisła 0:48.22
67 Wiktoria Kamecka Tomazi Bike Jastrzębie 0:50.36
68 Józef Salecki Goleszów 0:51.30
74 Tomasz Kamecki Tomazi Bike Jastrzębie 1:06.41


Klasyfikacja generalna kobiet

1 Katarzyna Szczurek KKCiM Smok Kraków 0:34.47
2 Dorota Serafinowska Skoczów / Opony-Serafinowski.pl 0:46.27
3 Ivana Moskalová Čadca 0:47.38
4 Martina Cabuková Kysucké Nové Mesto 0:47.40
5 Iwona Krężelok Ustroń 0:48.17
6 Natalia Herzyk Górki Wielkie 0:48.21
. ... ... ...
8 Wiktoria Kamecka Tomazi Bike Jastrzębie 0:50.36


Kategoria K-1 (do lat 20)

1 Natalia Herzyk Górki Wielkie 0:48.21
2 Wiktoria Kamecka Tomazi Bike Jastrzębie 0:50.36


Kategoria K-2 (21-39 lat)

1 Katarzyna Szczurek KKCiM Smok Kraków 0:34.47
2 Ivana Moskalová Čadca 0:47.38
3 Iwona Krężelok Ustroń 0:48.17


Kategoria K-3 (40 lat i więcej)

1 Dorota Serafinowska Skoczów / Opony-Serafinowski.pl 0:46.27
2 Martina Cabuková Kysucké Nové Mesto 0:47.40
3 Ewa Wolny Ultra Beskid Sport Bielsko-Biała 0:49.22


Kategoria M-1 (do lat 14)

1 Antoni Olszar Cieszyn / Chimpanzee Team 0:36.44
2 Tomasz Glac Laliki 0:37.58
3 Mateusz Nieboras Dzięgielów / Paluch Sport 0:39.06


Kategoria M-2 (15-17 lat)

1 Filip Heczko TJ TŽ Třinec 0:28.02
2 Michał Szewczyk Cieszyn / Belveder exclusiv 0:29.39
3 Kacper Tochowicz Goleszów 0:31.24
. ... ... ...
5 Wojciech Oświęcimski Ustroń / Opony-Serafinowski.pl 0:36.29


Kategoria M-3 (18-29 lat)

1 Patryk Mitręga Brenna 0:29.06
2 Marcin Stańczak Katowice 0:30.30
3 Mateusz Sanetra Alda MTB Team 0:30.47


Kategoria M-4 (30-39 lat)

1 Vratislav Pietrzyk KaSK Vělopolí 0:27.57
2 Karel Kubelka Písek 0:28.57
3 Jan Gorzolka Nýdek 0:30.11
. ... ... ...
5 Adam Zelek Cieszyn 0:30.52
7 Janusz Nieboras Dzięgielów / Paluch Sport 0:31.43
9 Artur Juszczak Jastrzębie Zdrój 0:35.26
13 Łukasz Ostolski Tomazi Bike Jastrzębie 0:37.53
14 Roman Wolski Wisła 0:39.28
16 Sławomir Jurzykowski Ustroń 0:41.48
19 Tomasz Kamecki Tomazi Bike Jastrzębie 1:06.41


Kategoria M-5 (40-49 lat)

1 Vlastimil Cichý Androit.cz 0:26.52
2 Robert Dovičič Androit.cz 0:30.05
3 Jakub Piątek Gryf Dębica 0:31.14
4 Jacek Dutka Jasienica 0:32.04
5 Piotr Serafinowski Skoczów / Opony-Serafinowski.pl 0:33.48
. ... ... ...
7 Stanisław Kamecki Tomazi Bike Jastrzębie 0:35.39
9 Tomasz Brycki Tomazi Bike Jastrzębie 0:39.33
10 Roman Gaszczyk Ustroń 0:39.47
14 Jacek Oświęcimski Ustroń 0:46.10


Kategoria M-6 (50-59 lat)

1 Czesław Huba Cieszyn / Daveo.pl 0:34.12
2 Vladimir Paulech Raková 0:45.52
3 Josef Koleň Raková 0:45:53


Kategoria M-7 (60 lat i starsi)

1 Krzysztof Mierzyński Cieszyn 0:43.45
2 Jan Gorzolka Nýdek 0:46.00
3 Józef Wilczeński Kobiór 0:46.34
4 Józef Salecki Goleszów 0:51.30




Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności