www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







BIKE ATELIER MTB MARATON 2018 - GLIWICE 04/09/2018


Niezły start zanotowali nasi kolarze w ósmych w tym sezonie zawodach z cyklu 'Bike Atelier MTB Maraton', które odbyły się w minioną niedzielę w Gliwicach.

W rywalizacji na głównym dystansie Pro czternaste miejsce w klasyfikacji generalnej i trzecie w gronie 'czterdziestolatków' zajął Krzysztof Grudzień z Ustronia, natomiast Dorota Serafinowska ze Skoczowa była druga w swojej grupie wiekowej.

Z kolei na dystansie Hobby drugie lokaty w generalce wywalczyli Małgorzata Kustra-Kapol z Jastrzębia-Zdroju oraz Jakub Mizera z Jaworza. Oboje okazali się najlepsi w swoich kategoriach. Obok nich na podium stanęli: Ewa Gorzelany z Wisły, Janusz Lewandowski z Koniakowa oraz Jan Karasek z Jaworza.



Wyniki:


Pro - dystans: 69 km / przewyższenie 630 m

1 Wojciech Halejak Gliwice 2:19.40 Elita (1)
2 Dariusz Batek Zator 2:19.47 Elita (2)
3 Karol Rożek Kraków 2:20.05 Elita (3)
4 Michał Neumann Siemianowice Śląskie 2:22.37 Elita (4)
5 Karol Kucięba Będzin 2:22.38 M-19 (1)
6 Michał Kucewicz Bytom 2:22.51 M-30 (1)
. ... ... ... ...
14 Krzysztof Grudzień Ustroń 2:27.02 M-40 (3)
42 Stanisław Kraski Skrzyszów 2:39.00 M-40 (12)
45 Remigiusz Ciupek Ustroń 2:41.00 M-30 (9)
83 Krystian Stec Skoczów 2:50.43 M-30 (22)
84 Mariusz Skwark Jastrzębie-Zdrój 2:51.46 M-30 (23)
87 Maciej Pytlowany Jaworze 2:52.24 M-40 (29)
91 Piotr Serafinowski Skoczów 2:54.19 M-50 (10)
100 Jan Penkała Skoczów 2:57.24 M-50 (12)
104 Przemysław Janik Pierściec 2:58.04 M-30 (29)
184 (K-11) Dorota Serafinowska Skoczów 3:29.09 K-50 (2)


Hobby - dystans: 29 km / przewyższenie 205 m

1 Tomasz Pierwocha Bielsko-Biała 0:56.21 M-40 (1)
2 Jakub Mizera Jaworze 0:56.38 M-16 (1)
3 Adrian Boruta Żory 0:56.38 M-30 (1)
4 Szymon Stawowy Brzeszcze 0:56.39 M-19 (1)
5 Robert Skropol Pawłowice 0:56.55 M-19 (2)
6 Tomasz Tomera Katowice 0:57.02 M-16 (2)
. ... ... ... ...
8 Jan Karasek Jaworze 0:57.13 M-16 (3)
13 Patryk Mitręga Brenna 0:57.47 M-30 (4)
16 Grzegorz Kubaczka Skoczów 0:58.15 M-30 (5)
21 Szymon Boruta Pruchna 1:00.09 M-30 (7)
23 Tomasz Gawlas Górki Wielkie 1:00.22 M-16 (4)
27 Michał Szczepańczyk Międzyrzecze Dolne 1:00.37 M-19 (8)
34 Marek Kapica Gołkowice 1:01.20 M-30 (12)
35 Sylwester Szałański Jastrzębie-Zdrój 1:01.32 M-30 (13)
57 Andrzej Piotrowski Jastrzębie-Zdrój 1:03.27 M-40 (11)
63 Tomasz Kutarasiński Jasienica 1:03.40 M-40 (14)
103 (K-2) Małgorzata Kustra-Kapol Jastrzębie-Zdrój 1:05.21 K-40 (1)
109 Janusz Lewandowski Koniaków 1:05.41 M-60 (2)
113 Adam Pilch Wisła 1:05.48 M-40 (27)
124 Adam Opiekulski Jastrzębie-Zdrój 1:06.09 M-40 (30)
151 Sebastian Świątkowski Jastrzębie-Zdrój 1:08.04 M-30 (50)
152 Dawid Czarnocki Jastrzębie-Zdrój 1:08.04 M-19 (30)
162 Janusz Gomola Wisła 1:08.16 M-4 (40)
164 (K-6) Ewa Gorzelany Wisła 1:08.23 K-40 (3)
170 Krystian Dębek Jastrzębie-Zdrój 1:08.52 M-40 (43)
198 Marek Kaleta Ustroń 1:10.09 M-30 (69)
252 Marek Piskornik Wisła 1:12.11 M-19 (44)
257 (K-10) Anna Kaczmarzyk Istebna 1:12.21 M-30 (4)
269 Michał Piskornik Wisła 1:12.52 M-40 (72)
289 Mariusz Czyż Wisła 1:13.48 M-19 (48)
301 Marek Wala Jastrzębie-Zdrój 1:14.14 M-30 (104)
306 Marcin Urbańczyk Jastrzębie-Zdrój 1:14.32 M-19 (50)
309 Krystian Wójcik Goleszów 1:14.37 M-40 (89)
320 Łukasz Kwietniewski Kaczyce 1:15.07 M-30 (112)
345 Daniel Firla Skrbeńsko 1:16.11 M-30 (122)
353 Mirosław Staniek Ustroń 1:16.55 M-40 (105)
406 (K-23) Aneta Skwark Jastrzębie-Zdrój 1:19.53 K-30 (9)
413 (K-25) Sonia Klimecka Jastrzębie-Zdrój 1:20.24 K-19 (6)
422 Krzysztof Karwot Jastrzębie-Zdrój 1:20.51 M-30 (153)
451 (K-30) Beata Janik Pierściec 1:23.50 K-30 (11)
460 (K-34) Iwona Boś Wisła 1:24.56 K-40 (8)
503 Łukasz Szlązak Ustroń 1:33.14 M-40 (144)


Family - dystans: 29 km / przewyższenie 205 m

1 Jakub Dybał Wygiełzów 1:03.57 M-14 (1)
2 Oliwier Machura Bytom 1:04.19 M-14 (2)
3 Jakub Grycman Rybnik 1:04.56 M-14 (3)
4 Jakub Kiszel Rybnik 1:08.59 M-14 (4)
5 (K-1) Tatiana Gromada Gliwice 1:09.07 K-12 (1)
6 Maksymilian Cisak Rybnik 1:09.08 M-12 (1)
. ... ... ... ...
64 Karol Brycki Jastrzębie-Zdrój 1:37.07 M-0 (6)
66 Stanisław Boś Wisła 1:40.52 M-10 (13)
78 Katarzyna Wójcik Jastrzębie-Zdrój 1:56.43 K-10 (7)





Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2023 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności