www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







JOY RIDE FESTIWAL 2019 21/05/2019


W dniach 17-19 maja w Kluszkowcach odbył się Festiwal Rowerowy 'Małopolska JoyRide Festiwal'.
W zawodach nieźle zaprezentował Mikołąj Śliwka z Ustronia, który w swojej grupie wiekowej zwyciężył w Dual Slalomie oraz zajął drugie miejsce w downhillu.

Na drugim stopniu stanął także Sebastian Macura - drugi w zawodach Pucharu Polski w zjeździe rowerowym.


Wyniki:


DOWNHILL


Kobiety - Puchar Polski

1 Maja Liberda Bielsko-Biała 2.28,12
2 Patrycja Przybysławska Wrocław 2.33,58
3 Ewa Rygielska-Szymańska Warszawa 3.11,91
4 Monika Gaszczyk Brenna 3.12,38


Elita - Puchar Polski

1 Damian Konstanty Nowy Sącz 1.36,31
2 Sebastian Macura Cieszyn 1.36,90
3 Michał Ziobro Spytkowice 1.37,96
. ... ... ...
7 Arkadiusz Perin Ustroń 1.41,53
14 Mateusz Madzia Brenna 1.48,41


Hobby Full

1 Paweł Woźnica Kalwaria Zebrzydowska 1.42,39
2 Łukasz Grabowski Dobre Miasto 1.43,61
3 Hubert Halik Okocim 1.44,98
. ... ... ...
24 Michał Pomiećko Hażlach 1.53,52
25 Mateusz Bojko Cieszyn 1.53,84
42 Artur Panek Wisła 2.00,73


Kadet

1 Mikołaj Zembrzuski Olsztyn 1:50.45
2 Mikołaj Śliwka Ustroń 1:58.51
3 Jakub Kołodziej Kasina Wielka 2:05.36
. ... ... ...
5 Michał Kokolus Chybie 2:09.31
8 Dominik Stanoszek Chybie 2.16,55



DUAL SLALOM


Elita

1 Adrian Purzycki Kopytówka Finał
2 Kamil Gładysz Sanok Finał
3 Piotr Gaik Słopnice Mały Finał
. ... ... ...
12 Mateusz Madzia Brenna 1/8 finału
14 Mateusz Bojko Cieszyn 1/8 finału


Masters (30 lat i starsi)

1 Bartosz Giemza Rybnik Finał
2 Michał Kollbek Kraków Finał
3 Maciej Jodko Rzeszów Mały Finał
. ... ... ...
5 Wojciech Śliwka Ustroń 1/4 finału
14 Łukasz Skrzypczak Ustroń 1/4 finału


Junior (15-18 lat)

1 Artur Więcławek Kamienica Finał
2 Sebastian Podgórski Tylmanowa Finał
3 Damian Włodarczyk Limanowa Mały Finał
. ... ... ...
13 Dawid Juroszek Cieszyn 1/8 finału


Skrzaty (13-14 lat)

1 Mikołaj Śliwka Ustroń Finał
2 Sebastian Rytwński Bielsko-Biała Finał
3 Antoni Cukier Zakopane Mały Finał


Skrzaty (7-8 lat)

1 Michał Szlachetko Zakliczyn Finał
2 Oliwier Włodarczyk Limanowa Finał
3 Miłosz Gilewicz Bielsko-Biała Mały Finał
. ... ... ...
5 Mikołaj Juroszek Cieszyn 1/4 finału




ENDURO


Junior (15-20 lat)

1 Piotr Janik Zakopane 12.42,24
2 Maciej Miłek Zakopane 13.15,34
3 Andrzej Smereczyński Zakopane 13.31,48
. ... ... ...
5 Karol Skiba Jastrzębie-Zdrój 14.57,68


Senior (21-39 lat)
 
1 Robert Piekara Zakopane 11.59,01
2 Łukasz Szymczuk Boguszów-Górce 12.21,62
3 Marcin Motyka Zawada 12.38,22
. ... ... ...
18 Jakub Pinta Jasienica 14.02,69
51 Marek Pinta Jasienica 16.05,74
54 Krzysztof Dominik Jastrzębie-Zdrój 16.15,29
63 Rafał Koziołek Jasienica 17.17,06
64 Seweryn Macura Kowale 17.23,00


Masters (40+)

1 Mariusz Bryja Bukowina Tatrzańska 12.32,80
2 Paweł Reczek Rabka-Zdrój 12.49,30
3 Roman Kwaśny Bielsko-Biała 13.23,44
. ... ... ...
18 Tomasz Staciwiński Jaworze 18.00,63





Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności