www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







BIKE ATELIER MTB MARATON 2019 - OLKUSZ 03/06/2019


Spora grupa naszych kolarzy wzięła udział w czwartych w tym sezonie zawodach w maratonie rowerowym z cyklu 'Bike Atelier MTB Maraton', które odbyły się pierwszą niedzielę czerwca w Olkuszu.

Na królewskim dystansie 'Pro' najlepszą w gronie kobiet okazała się Anna Sadowska z Ustronia.

Na trasie Hobby trzeci w 'generalce' był Grzegorz Kubaczka ze Skoczowa.
W rywalizacji kobiet najlepsza okazała się Aleksandra Andrzejewska z Wisły, a na trzeciej pozycji została sklasyfikowana Małgorzata Kustra-Kapol z Jastrzębia-Zdroju.
Warto wspomnieć, że Andrzejewska, Kubaczka, a także Janusz Lewandowski z Koniakowa stanęli na najwyższym stopniu podium w swoich grupach wiekowych.

Wreszcie w rywalizacji najmłodszych (trasa Family) druga w gronie dziewcząt była Maria Pawłowska z Ustronia, natomiast Jakub Janik z Pierśćca był najlepszy w najmłodszej grupie chłopców.


Wyniki:


Pro - dystans: 64 km / przewyższenie 799 m

1 Piotr Krawczyk Dąbrowa Górnicza 2:23.52 M-20 (1)
2 Michał Ficek Mysłowice 2:24.07 M Elita (1)
3 Tomasz Dygacz Katowice 2:25.21 M-30 (1)
. ... ... ... ...
15 Krzysztof Grudzień Bładnice Dolne 2:32.26 M-40 (5)
30 Remigiusz Ciupek Ustroń 2:39.42 M-30 (10)
66 Piotr Serafinowski Skoczów 2:53.37 M-50 (7)
75 Zbigniew Kiszka Jastrzębie-Zdrój 2:55.19 M-40 (23)
76 (K-1) Anna Sadowska Ustroń 2:55.52 K Elita (1)
79 Wojciech Wardas Jasienica 2:56.15 M-40 (25)
83 Maciej Pytlowany Jaworze 2:57.50 M-40 (26)
93 Krystian Stec Skocxzów 3:02.45 M-30 (30)
126 Mariusz Skwark Jastrzębie-Zdrój 3:14.30 M-40 (44)
143 Rafał Rogacz Skoczów 3:20.08 M-40 (48)
146 Patryk Bażanowski Cisownica 3:21.39 M-30 (48)
181 Piotr Klimecki Jastrzębie-Zdrój 3:35.35 M-30 (53)
188 (K-12) Dorota Serafinowska Skoczów 3:39.03 K-50 (2)


Hobby - dystans: 28 km / przewyższenie 577 m

1 Szymon Stawowy Brzeszcze 1:01.32 M-20 (1)
2 Paweł Ścierski Tychy 1:02.55 M-40 (1)
3 Grzegorz Kubaczka Skoczów 1:03.19 M-30 (1)
. ... ... ... ...
5 Jakub Baszczyński Górki Wielkie 1:03.54 M-20 (2)
12 Patryk Mitręga Brenna 1:05.33 M-30 (5)
19 Tomasz Kutarasiński Jasienica 1:07.21 M-40 (3)
24 Marek Kapica Gołkowice 1:07.49 M-30 (11)
32 Tomasz Gawlas Górki Wielkie 1:09.27 M-20 (10)
35 (K-1) Aleksandra Andrzejewska Wisła 1:10.04 K-30 (1)
37 Michał Szczepańczyk Międzyrzecze Dolne 1:10.09 M-20 (12)
41 Sylwester Szałański Jastrzębie-Zdrój 1:10.20 M-30 (17)
47 Andrzej Piotrowski Jastrzębie-Zdrój 1:11.02 M-50 (2)
69 Jan Penkała Skoczów 1:13.14 M-50 (7)
87 Sebastian Świątkowski Jastrzębie-Zdrój 1:14.38 M-30 (28)
93 Janusz Gomola Wisła 1:14.53 M-40 (30)
94 (K-3) Małgorzata Kustra-Kapol Jastrzębie-Zdrój 1:14.56 K-40 (2)
102 Janusz Lewandowski Koniaków 1:15.40 M-60 (1)
104 Adam Zachurzok Chybie 1:15.50 M-30 (35)
106 Adam Pilch Wisła 1:16.24 M-40 (31)
147 Marcin Parot Jastrzębie-Zdrój 1:19.42 M-30 (56)
178 Dominik Babik Skoczów 1:21.35 M-40 (50)
192 (K-7) Anna Kaczmarzyk Istebna 1:22.22 K-30 (2)
200 Krystian Dębek Jastrzębie-Zdrój 1:22.51 M-40 (57)
246 Tomasz Markuzel Ustroń 1:25.40 M-20 (35)
266 Mariusz Czudek Skoczów 1:26.46 M-40 (83)
280 Dawid Czarnecki Jastrzębie-Zdrój 1:27.41 M-30 (100)
288 Łukasz Kwietniewski Kaczyce 1:28.00 M-30 (103)
299 Szymon Suchy Górki Wielkie 1:28.39 M-20 (43)
320 Michał Piskornik Wisła 1:29.38 M-40 (96)
322 Mariusz Swalski Jastrzębie-Zdrój 1:29.47 M-40 (97)
351 Tomasz Macura Pogwizdów 1:32.36 M-40 (104)
370 (K-17) Aneta Skwark Jastrzębie-Zdrój 1:33.43 K-30 (8)
372 Adam Cieślar Cieszyn 1:33.53 M-60 (9)
382 (K-20) Ewa Gorzelany Wisła 1:34.35 K-40 (5)
385 Mariusz Piskornik Wisła 1:34.51 M-20 (53)
419 (K-24) Magda Stużyńska Krostoszowice 1:36.50 K-30 (12)
420 (K-25) Lidia Kocyan Skoczów 1:37.01 K-40 (7)
446 Marek Wala Jastrzębie-Zdrój 1:39.12 M-30 (163)
578 (K-52) Sonia Klimecka Jastrzębie-Zdrój 2:08.33 K-30 (26)


Family - dystans: 28 km / przewyższenie 577 m

1 Marcin Nowakowski Gliwice 1:08.58 M-14 (1)
2 Igor Bożek Pyskowice 1:21.17 M-14 (2)
3 Jakub Styrna Szczyrk 1:21.55 M-14 (3)
. ... ... ... ...
12 (K-2) Maria Pawłowska Ustroń 1:31.12 K-14 (2)
18 Jakub Janik Pierściec 1:34.23 M-10 (1)
28 Bartosz Karski Cieszyn 1:43.16 M-10 (11)
32 Maciej Kuś Mazańcowice 1:45.08 M-14 (13)





Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności