www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







BIKE ADVENTURE 2019 03/07/2019


Mariusz Michałek z Istebnej zajął piąte, a Piotr Brzózka z Ustronia - ósme miejsce w etapowym maratonie rowerowym 'Bike Adventure' UCI S2, który rozegrano w dniach 29 czerwca - 2 lipca na trasach wokół Szklarskiej Poręby.
Gdyby nie problemy Michałka na trzecim i Brzózki - na pierwszym etapie wynik mógłby być jeszcze lepszy.

Przypomnijmy, że przed rokiem w tych zawodach triumfował Adrian Brzózka, a Mariusz Michałek był trzeci.


Klasyfikacja generalna (po IV etapach)

1 Martin Gluth Niemcy Superior XC Team 10:02.38
2 Kohei Yamamoto Japonia Dream Seeker MTB Racing Team + 4.44
3 Wojciech Halejak Polska JBG-2 CryoSpace + 7.36
4 Alexander Stadler Austria Intersport Mühl4Atlerbike Team + 10.20
5 Mariusz Michałek Polska JBG-2 CryoSpace + 13.53
6 Samuel Jirouš Czechy Česká spořitelna Specialized + 14.59
. ... ... ... ...
8 Piotr Brzózka Polska JBG-2 CryoSpace + 16.42


Pro 

1 Oskar Pluciński Rzeszów 10:53.40 M-2 (1)
2 Marcin Kawalec Wrocław + 4.31 M-2 (2)
3 Sven Pieper Niemcy + 9.58 M-4 (1)
4 Maciej Stanowicz Świebodzice + 9.59 M-2 (3)
5 Marcin Mokiejewski Wrocław + 11.18 M-2 (4)
6 Marcin Urbaniak Poznań + 18.57 M-2 (5)
. ... ... ... ...
58 Zbigniew Kiszka Jastrzębie-Zdrój + 3:29.17 M-4 (16)


Classic - dystans: 26 km

1 Andrzej Poczopko Olsztyn 4:51.55 M-4 (1)
2 Jarosław Wołosiuk Olsztyn + 4.06 M-2 (1)
3 Adrian Boruta Żory + 10.38 M-3 (1)
4 Sławomir Pituch Bytów + 14.09 M-3 (2)
5 Damian Ciba Rumia + 15.04 M-3 (3)
6 Tomasz Stępień Wodzisław Śląski + 24.55 M-4 (2)
. ... ... ... ...
47 Mariusz Skwark Jastrzębie-Zdrój + 1:25.37 M-3 (16)



I etap (29.06.2019)


Elita - dystans: 73 km

1 Martin Gluth Niemcy Superior XC Team 2:53.33
2 Felix Tritzsch Niemcy Focup Rapiro Racing + 1.16
3 Kohei Yamamoto Japonia Dream Seeker MTB Racing Team + 2.36
. ... ... ... ...
6 Mariusz Michałek Polska JBG-2 CryoSpace + 3.24
12 Piotr Brzózka Polska JBG-2 CryoSpace + 14.35


Pro - dystans: 73 km

1 Oskar Pluciński Rzeszów 3:10.20 M-2 (1)
2 Maciej Stanowicz Świebodzice + 0.11 M-2 (2)
3 Sven Pieper Niemcy + 1.35 M-4 (1)
. ... ... ... ...
77 Zbigniew Kiszka Jastrzębie-Zdrój + 11.18 M-4 (20)


Classic - dystans: 26 km

1 Andrzej Poczopko Olsztyn 0:59.43 M-4 (1)
2 Jarosław Wołosiuk Olsztyn + 0.22 M-2 (1)
3 Jakub Binkowski Poznań + 1.28 M-1 (1)
. ... ... ... ...
50 Mariusz Skwark Jastrzębie-Zdrój + 15.59 M-3 (16)



II etap (30.06.2019)


Elita - dystans: 58 km

1 Martin Gluth Niemcy Superior XC Team 2:20.17
2 Mariusz Michałek Polska JBG-2 CryoSpace + 0.21
3 Piotr Brzózka Polska JBG-2 CryoSpace + 0.49


Pro - dystans: 58 km

1 Maciej Stanowicz Świebodzice 2:23.04 M-2 (1)
2 Sven Pieper Niemcy + 0.12 M-4 (1)
3 Marcin Kawalec Wrocław + 0.55 M-2 (2)
. ... ... ... ...
65 Zbigniew Kiszka Jastrzębie-Zdrój + 49.21 M-4 (19)


Classic - dystans: 30 km

1 Andrzej Poczopko Olsztyn 1:15.38 M-4 (1)
2 Jarosław Wołosiuk Olsztyn + 1.32 M-2 (1)
3 Adrian Boruta Żory + 3.21 M-3 (1)
. ... ... ... ...
42 Mariusz Skwark Jastrzębie-Zdrój + 21.31 M-3 (14)



III etap (01.07.2019)


Elita - dystans: 62 km
 
1 Martin Gluth Niemcy Superior XC Team 2:32.01
2 Kohei Yamamoto Japonia Dream Seeker MTB Racing Team + 0.08
3 Piotr Brzózka Polska JBG-2 CryoSpace + 0.33
. ... ... ... ...
11 Mariusz Michałek Polska JBG-2 CryoSpace + 9.29


Pro - dystans: 62 km

1 Oskar Pluciński Rzeszów 2:42.28 M-2 (1)
2 Marcin Kawalec Wrocław + 0.37 M-2 (2)
3 Marcin Mokiejewski Wrocław + 2.51 M-2 (2)
. ... ... ... ...
64 Zbigniew Kiszka Jastrzębie-Zdrój + 53.32 M-4 (19)


Classic - dystans: 28 km

1 Andrzej Poczopko Olsztyn 1:11.17 M-4 (1)
2 Jarosław Wołosiuk Olsztyn + 1.32 M-2 (1)
3 Adrian Boruta Żory + 2.35 M-3 (1)
. ... ... ... ...
56 Mariusz Skwark Jastrzębie-Zdrój + 24.32 M-3 (20)



IV etap (02.07.2019)


Elita - dystans: 48 km
 
1 Martin Gluth Niemcy Superior XC Team 2:16.47
2 Wojciech Halejak Polska JBG-2 CryoSpace + 0.38
3 Mariusz Michałek Polska JBG-2 CryoSpace + 0.39
. ... ... ... ...
5 Piotr Brzózka Polska JBG-2 CryoSpace + 0.44


Pro - dystans: 48 km

1 Oskar Pluciński Rzeszów 2:25.36 M-2 (1)
2 Marcin Kawalec Wrocław + 0.04 M-2 (2)
3 Marcin Mokiejewski Wrocław + 0.14 M-2 (2)
. ... ... ... ...
46 Zbigniew Kiszka Jastrzębie-Zdrój + 39.24 M-4 (13)


Classic - dystans: 34 km

1 Andrzej Poczopko Olsztyn 1:29.17 M-4 (1)
2 Jarosław Wołosiuk Olsztyn + 0.40 M-2 (1)
3 Damian Ciba Rumia + 2.19 M-3 (1)
. ... ... ... ...
51 Mariusz Skwark Jastrzębie-Zdrój + 19.35 M-3 (16)





Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności