www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







BIKE ATELIER MTB MARATON 2019 - ŻYWIEC 03/09/2019


Niezły start zanotowali nasi kolarze w dziesiątych w tym sezonie zawodach w maratonie rowerowym z cyklu 'Bike Atelier MTB Maraton', które odbyły się w minioną niedzielę w Żywcu.

Na królewskim dystansie Pro trzecie miejsce zajął Potr Brzózka z Ustronia, który przegrał jedynie z kolegami z grupy JBG-2 CryoSpace Karolem Rożkiem i Wojciechem Halejakiem. Z kolei w rywalizacji kobiet najlepsza okazała się mieszkanka Ustronia Anna Sadowska.

Na krótszym dystansie Hobby po raz kolejny najlepszą w gronie kobiet okazała się Aleksandra Andrzejewska z Wisły.


Wyniki:


Pro - dystans: 47,5 km / przewyższenie 1481 m

1 Karol Rożek Kraków 2:11.07 M Pro (1)
2 Wojciech Halejak Gliwice 2:16.30 M Pro (2)
3 Piotr Brzózka Ustroń 2:18.39 M Pro (3)
4 Bogdan Czarnota Żywiec 2:19.49 M-40 (1)
5 Tomasz Dygacz Katowice 2:22.16 M-30 (1)
6 Mateusz Rejch Warszawa 2:25.23 M Pro (4)
. ... ... ... ...
16 Krzysztof Grudzień Bładnice Dolne 2:37.16 M-40 (3)
21 (K-1) Anna Sadowska Ustroń 2:41.29 K Pro (1)
22 Patryk Mitręga Brenna 2:41.42 M-30 (3)
23 Michał Wacławek Istebna 2:41.42 M-40 (4)
31 Damian Czekaj Jastrzębie-Zdrój 2:46.07 M-30 (8)
36 Arkadiusz Wawrzyczek Kończyce Małe 2:48.41 M-30 (12)
45 Jacek Brzózka Ustroń 2:51.34 M Pro (7)
46 Remigiusz Ciupek Ustroń 2:51.49 M-30 (17)
53 Michał Czyż Wisła 2:55.31 M-40 (21)
63 Zbigniew Kiszka Jastrzębie-Zdrój 2:59.39 M-40 (14)
80 Piotr Serafinowski Skoczów 3:10.11 M-50 (4)
135 (K-11) Anna Ślusarczyk Kostkowice 3:52.48 K-40 (4)
145 (K-14) Dorota Serafinowska Skoczów 4:14.48 K-50 (2)


Hobby - dystans: 27 km / przewyższenie 833 m

1 Tomasz Pierwocha Bielsko-Biała 1:22.38 M-40 (1)
2 Adrian Boruta Żory 1:23.53 M-30 (1)
3 Remigiusz Ciok Bielsko-Biała 1:24.15 M-40 (2)
4 Marcin Prochownik Żywiec 1:24.30 M-30 (2)
5 Mateusz Wielgos Gliwice 1:25.46 M-30 (3)
6 Mateusz Zoń Żywiec 1:27.04 M-30 (4)
. ... ... ... ...
16 Grzegorz Kubaczka Skoczów 1:34.37 M-30 (7)
18 Marek Kapica Gołkowice 1:34.48 M-30 (8)
25 Tomasz Kutarasiński Jasienica 1:37.15 M-40 (7)
29 Tomasz Gawlas Górki Wielkie 1:38.50 M-20 (6)
35 Sylwester Szałański Jastrzębie-Zdrój 1:40.08 M-30 (15)
39 (K-1) Aleksandra Andrzejewska Wisła 1:41.58 K-30 (1)
49 Łukasz Podżorski Wisła 1:45.18 M-20 (9)
54 Mateusz Skwark Jastrzębie-Zdrój 1:45.53 M-40 (15)
59 Andrzej Piotrowski Jastrzębie-Zdrój 1:46.59 M-50 (3)
60 Sebastian Szarowski Ustroń 1:47.00 M-20 (25)
70 Jan Penkała Skoczów 1:49.40 M-50 (5)
87 (K-3) Anna Kaczmarzyk Istebna 1:54.00 K-30 (3)
97 (K-4) Małgorzata Kustra-Kapol Jastrzębie-Zdrój 1:55.38 K-40 (1)
111 Kamil Swalski Jastrzębie-Zdrój 1:57.15 M-0 (9)
114 Szymon Suchy Górki Wielkie 1:57.38 M-20 (18)
155 Mieczysław Śliwka Ustroń 2:05.06 M-40 (45)
158 Michał Zachariasz Jastrzębie-Zdrój 2:06.14 M-20 (22)
167 Gracjan Płonka Górki Wielkie 2:08.15 M-0 (14)
181 Krzysztof Karwot Zebrzydowice 2:12.19 M-30 (71)
230 Tadeusz Spilok Ustroń 2:18.33 M-60 (6)
232 Łukasz Szlązak Ustroń 2:19.16 M-40 (68)
251 (K-10) Ewa Kubiak Ustroń 2:22.06 K-30 (4)
263 Tomasz Macura Pogwizdów 2:23.37 M-40 (78)
271 Michał Piskornik Wisła 2:25.34 M-40 (103)
286 (K-15) Aneta Skwark Jastrzębie-Zdrój 2:28.45 K-30 (6)
291 Daniel Miejłuk Skoczów 2:30.39 M-30 (112)
302 Łukasz Kwietniewski Kaczyce 2:32.24 M-30 (118)
308 (K-16) Natalia Janica Wieszczęta 2:33.55 K-40 (4)
326 Daniel Firla Skrbeńsko 2:38.44 M-30 (128)
327 Mariusz Czyż Wisła 2:39.06 M-20 (44)
344 Robert Polony Cieszyn 2:46.03 M-30 (135)
380 Leszek Szlauer Goleszów 3:05.49 M-60 (10)
397 Dawid Ćwięczek Cieszyn 3:33.17 M-0 (25)


Family - dystans: 20 km / przewyższenie 560 m

1 Marcin Nowakowski Gliwice 1:05.53 M 14-15 (1)
2 Antoni Śmich Rydułtowy 1:20.59 M 14-15 (2)
3 Marko Wilim Mszana 1:24.22 M 14-15 (3)
. ... ... ... ...
16 Jakub Janik Pierściec 1:37.57 M 10-11 (3)
22 Bartosz Karski Cieszyn 1:47.03 M 13-14 (7)
38 (K-9) Klaudia Suchy Górki Wielkie 2:11.23 K 10-11 (3)
39 Jan Janik Pierściec 2:13.19 M do 9 (6)





Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności