www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







BIKE ATELIER MTB MARATON 2019 - CZĘSTOCHOWA 06/10/2019


Niezły start zanotowali nasi kolarze w jedenastych w tym sezonie zawodach w maratonie rowerowym z cyklu 'Bike Atelier MTB Maraton', które odbyły się wczoraj w Kielcach.

Na królewskim dystansie Pro triumfował Adrian Brzózka z Ustronia.

Z kolei na krótszym dystansie Hobby siódmy w 'generalce' i trzeci w grupie 'trzydziestolatków' był Grzegorz Kubaczka ze Skoczowa. W klasyfikacji generalnej pań, po raz kolejny, najlepsza okazała się Aleksandra Andrzejewska z Wisły. Druga była Anna Kaczmarzyk z Istebnej.


W klasyfikacji końcowe cyklu w kategorii Pro Elite najlepszy okazał się Adrian Brzózka, a druga w kategorii kobiet była Anna Sadowska z Ustronia.
W generalce dystansu Hobby najlepszą kobietą okazała się Aleksandra Andrzejewska.


Wyniki:


Pro - dystans: 67 km / przewyższenie 692 m

1 Adrian Brzózka Ustroń 2:19.23 M Pro (1)
2 Mateusz Grabis Sarnów 2:20.08 M Pro (2)
3 Karol Rożek Kraków 2:23.51 M Pro (3)
4 Wojciech Halejak Gliwice 2:23.53 M Pro (4)
5 Mariusz Kozak Gliwice 2:24.13 M Pro (5)
6 Mariusz Michałek Istebna 2:24.14 M Pro (6)
. ... ... ... ...
21 Krzysztof Grudzień Bładnice Dolne 2:33.15 M-40 (4)
27 Jacek Brzózka Ustroń 2:36.39 M Pro (9)
38 Przemysław Bonusiak Jastrzębie-Zdrój 2:42.30 M-30 (9)
72 Remigiusz Ciupek Ustroń 2:57.11 M-30 (23)
105 Patryk Bażanowski Cisownica 3:17.38 M-30 (37)
125 Rafał Rogacz Skoczów 3:28.04 M-40 (31)
144 (K-17) Dorota Serafinowska Skoczów 3:47.15 K-50 (1)
- Piotr Brzózka Ustroń DNF  


Hobby - dystans: 30 km / przewyższenie 317 m

1 Paweł Ścierski Tychy 1:02.02 M-0 (1)
2 Tomasz Pierwocha Bielsko-Biała 1:02.05 M-40 (1)
3 Adrian Boruta Żory 1:02.08 M-30 (1)
4 Tomasz Jakubowski Bielsko-Biała 1:02.09 M-40 (2)
5 Szymon Stawowy Brzeszcze 1:02.09 M-20 (1)
6 Grzegorz Niesler Ruda Śląska 1:02.11 M-30 (2)
7 Grzegorz Kubaczka Skoczów 1:02.17 M-30 (3)
. ... ... ... ...
11 Tomasz Kutarasiński Jasienica 1:05.47 M-40 (5)
28 (K-1) Aleksandra Andrzejewska Wisła 1:09.34 K-30 (1)
37 Jan Penkała Skoczów 1:11.46 K-50 (3)
57 Andrzej Piotrowski Jastrzębie-Zdrój 1:13.02 M-50 (5)
61 Sebastian Chabowski Ustroń 1:13.19 M-30 (20)
71 Mariusz Skwark Jastrzębie-Zdrój 1:13.43 M-40 (18)
80 Adam Pilch Wisła 1:14.49 M-40 (23)
105 (K-2) Anna Kaczmarzyk Istebna 1:16.49 K-30 (2)
108 Janusz Lewandowski Koniaków 1:16.53 M-60 (4)
135 Dominik Babik Skoczów 1:18.55 M-40 (35)
138 Mariusz Czudek Skoczów 1:19.04 M-40 (37)
154 Szymon Suchy Górki Wielkie 1:20.02 M-20 (24)
187 Michał Zachariasz Jastrzębie-Zdrój 1:21.37 M-20 (28)
232 Tadeusz Spilok Ustroń 1:24.54 M-60 (8)
252 (K-9) Ewa Kubiak Ustroń 1:26.14 K-30 (5)
268 Daniel Miejłuk Skoczów 1:26.53 M-30 (104)
269 Gracjan Płonka Górki Wielkie 1:26.55 M-0 (19)
272 Michał Piskornik Wisła 1:27.19 M-40 (74)
275 Mariusz Czyż Wisła 1:27.26 M-20 (39)
325 (K-15) Aneta Skwark Jastrzębie-Zdrój 1:32.29 K-30 (8)
337 (K-18) Magda Stużyńska Krostoszowice 1:33.50 K-30 (10)
393 Rafał Suchy Górki Wielkie 1:43.47 M-40 (105)


Family - dystans: 30 km / przewyższenie 317 m

1 Maksymilian Wiśniowski Bielsko-Biała 1:14.04 M 14-15 (1)
2 Antoni Śmich Rydułtowy 1:18.17 M 14-15 (2)
3 Marcin Nowakowski Gliwice 1:18.41 M 14-15 (3)
. ... ... ... ...
15 Jakub Janik Pierściec 1:30.25 M 10-11 (2)
23 Bartosz Karski Cieszyn 1:38.51 M 12-13 (7)
45 Jan Janik Pierściec 2:00.09 M do 9 (5)
15 (K-3) Klaudia Suchy Górki Wielkie 2:07.28 K 14-15 (3)


Klasyfikacja generalna - 'nasi medaliści'


Dystans Pro (Elite)

1 miejsce - Adrian Brzózka (Ustroń) - klasyfikacja generalna mężczyzn
2 miejsce - Anna Sadowska (Ustroń) - klasyfikacja generalna kobiet


Dystans Pro

2 miejsce - Dorota Serafinowska (Skoczów) - kategoria K-50


Dystans Hobby

1 miejsce - Aleksandra Andrzejewska (Wisła) - klasyfikacja generalna kobiet

1 miejsce - Aleksandra Andrzejewska (Wisła) - kategoria K-30
1 miejsce - Janusz Lewandowski (Koniaków) - kategoria M-60
2 miejsce - Małgorzata Kustra-Kapol (Jastrzębie-Zdrój) - kategoria K-40
2 miejsce - Grzegorz Kubaczka (Skoczów) - kategoria M-30
3 miejsce - Anna Kaczmarzyk (Istebna) - kategoria K-30


Dystans Family

2 miejsce - Jakub Janik (Pierściec) - chłopcy 10-11 lat
3 miejsce - Maria Pawłowska (Ustroń) - dziewczęta 14-15 lat


Klasyfikacje końcowe:

http://www.sport.olza.pl/public/Dystans Pro Elita - Open.pdf

http://www.sport.olza.pl/public/Dystans Pro - Open(3).pdf

http://www.sport.olza.pl/public/Dystans Pro - kategorie.pdf


http://www.sport.olza.pl/public/Dystans Hobby - Open(2).pdf

http://www.sport.olza.pl/public/Dystans Hobby - Kategorie.pdf


http://www.sport.olza.pl/public/Dystans Family - Kategorie.pdf






Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2019 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności

Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku,

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Klikając „Przejdź do serwisu” lub zamykając okno, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody.

Polityka prywatności

  1. Dane osobowe przekazywane w formularzach dostępnych na naszej stronie internetowej przetwarzane są:
    • zgodnie z przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych,
    • zgodnie z wdrożoną Polityką bezpieczeństwa w zakresie przetwarzania danych osobowych.
  2. Administratorem Państwa danych osobowych jest Stowarzyszenie Rozwoju i Współpracy Regionalnej „Olza” z siedzibą przy ul. Rynek 18, 43-400 Cieszyn, tel. 338578720, adres email: biuro@olza.pl
  3. Z Inspektorem Ochrony danych osobowych można skontaktować się pod numerem telefonu 338578720 wew. 23, drogą pocztową: ul. Rynek 18, 43-400 Cieszyn.
  4. Stowarzyszenie ma prawo przetwarzać Państwa dane osobowe zamieszczane w formularzach wyłącznie w celach, do których formularze te zostały udostępnione, tj.: rejestrowania użytkowników i kontaktowania się w celach zgodnych z treścią przesłanej do nas wiadomości, a także na potrzeby dochodzenia ewentualnych roszczeń przed sądem oraz w celach archiwalnych i statystycznych.
  5. Stowarzyszenie ma prawo udostępniać dane osobowe podmiotom upoważnionym na podstawie właściwych przepisów prawa, a także dostawcom usług bazodanowych na podstawie stosownych umów.
  6. Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Stowarzyszenie przez okres niezbędny do zrealizowania celu, w jakim zostały zebrane, z tym że Stowarzyszenie zastrzega sobie prawo do przetwarzania Państwa danych również przez okres wymagany do dochodzenia ewentualnych roszczeń przed sądem, a także prowadzenia spraw archiwalnych i statystycznych.
  7. Każda osoba, której dane dotyczą ma prawo do bezpłatnego:
    • dostępu do danych,
    • sprostowania nieprawidłowych i uzupełnienia niekompletnych danych,
    • żądania usunięcia danych,
    • żądania ograniczenia przetwarzania,
    • wniesienia skargi do organu nadzorczego,
    • usunięcia danych osobowych, co może nastąpić na skutek cofnięcia zgody, w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  8. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, jednak konsekwencją ich niepodania będzie brak możliwości zrealizowania celów, o których mowa w punkcie 4 polityki prywatności.