www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







BIKE ATELIER MTB MARATON 2022 - ZDZIESZOWICE 16/05/2022


Wczoraj w Zdzieszowicach odbyły się drugie w tym sezonie zawody w maratonie rowerowym z cyklu 'Bike Atelier MTB Maraton'.
Po raz kolejny bardzo dobry start w tej imprezie zanotowali nasi zawodnicy.

W rywalizacji 'zawodowców' na królewskim dystansie Pro pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej kobiet zajęła Aleksandra Andrejewska. Z kolei w gronie 'amatorów' triumfował Adrian Brzózka z Ustronia.

W gronie zwycięzców znalazł się także Bartosz Ogórek ze Skoczowa, najlepszy w zmaganiach dzieci na dystansie Family.


Wyniki:


Pro (Elita) - dystans: 54 km / przewyższenie 1290 m

1 Paweł Bernas Sierakowice JBG-2 CryoSpace 1:53.00
2 Karol Rożek Kraków 7R Rowmix Team P/B 72D 1:53.47
3 Michał Palulta Strzelce Krajeńskie JBG-2 CryoSpace 1:53.47
. ... ... ... ...
6 Piotr Brzózka Ustroń JBG-2 CryoSpace 1:55.45
18 Mariusz Michałek Ustroń JBG-2 CryoSpace 2:00.09
19 (K-1) Aleksandra Andrzejewska Wisła CST Accent MTB Team 2:13.33


Pro - dystans: 54 km / przewyższenie 1290 m

1 Adrian Brzózka Ustroń 1:53.52 M 30-39 (1)
2 Karol Sładek Michałowice 2:00.09 M 30-39 (2)
3 Szymon Stawowy Brzeszcze 2:00.29 M 30-39 (3)
. .. .... .., ...
18 Damian Czekaj Jastrzębie-Zdrój 2:12.34 M 40-49 (4)
25 Jacek Brzózka Ustroń 2:14.50 M 60-64 (1)
36 Remigiusz Ciupek Ustroń 2:17.12 M 40-49 (10)
37 Szymon Bochenek Dębowiec 2:17.15 M 19-29 (5)
55 Tomasz Wojaszewski Ustroń 2:20.19 M 40-49 (18)
79 Janusz Nieboras Dzięgielów 2:25.54 M 40-49 (32)
81 Rafał Rogacz Skoczów 2:26.33 M 40-49 (33)
84 Bogdan Wicher Bażanowice 2:26.42 M 40-49 (36)
106 Wojciech Wardas Jasienica 2:34.32 M 40-49 (52)
157 Krystian Stec Skoczów 2:52.40 M 40-49 (72)
180 Krystian Dębek Jastrzębie-Zdrój 3:11.11 M 40-49 (83)
193 Czesław Tyrna Ustroń 3:59.32 M 50-59 (27)


Hobby - dystans: 34 km / przewyższenie 798 m

1 Adam Pelczar Kraków 1:13.50 M 16-18 (1)
2 Mateusz Wielgos Gliwice 1:14.24 M 30-39 (1)
3 Paweł Stanisz Zawoja 1:14.27 M 30-39 (2)
4 Grzegorz Kubaczka Skoczów 1:14.31 M 40-49 (1)
. ... ... ... ...
7 Michał Szczpeańczyk Międzyrzecze Dolne 1:15.54 M 19-29 (1)
9 Łukasz Podżorski Wisła 1:15.58 M 19-29 (2)
15 Damian Setnik Wisła 1:17.52 M 30-39 (5)
25 Rafał Łopatecki Jasienica 1:20.02 M 40-49 (7)
26 Marek Kapica Gołkowice 1:20.02 M 30-39 (10)
30 Jędrzej Ogórek Skoczów 1:21.26 M 16-18 (5)
36 Michał Szewczyk Cieszyn 1:22.26 M 19-29 (6)
51 Andrzej Procner Wisła 1:25.08 M 30-39 (19)
57 Dariusz Nowak Jaworze 1:25.42 M 40-49 (19)
65 Andrzej Piotrowski Jastrzębie-Zdrój 1:27.25 M 50-59 (4)
85 Sebastian Świątkowski Jastrzębie-Zdrój 1:29.04 M 30-39 (30)
99 Dawid Ćwięczek Cieszyn 1:30.46 M 19-29 (12)
113 Mariusz Czudek Skoczów 1:32.22 M 40-49 (39)
129 (K-2) Anna Kaczmarzyk Istebna 1:33.20 K 30-39 (1)
136 Janusz Lewandowski Koniaków 1:33.46 M 65-69 (1)
148 Adam Opiekulski Jastrzębie-Zdrój 1:34.47 M 40-49 (51)
176 Andrzej Ogórek Skoczów 1:37.19 M 40-49 (68)
187 Janusz Wojnar Jastrzębie-Zdrój 1:38.48 M 40-49 (72)
237 Michał Zachariasz Jastrzębie-Zdrój 1:44.46 M 19-29 (18)
275 Tadeusz Spilok Ustroń 1:48.50 M 65-69 (3)
287 Marcin Parot Jastrzębie-Zdrój 1:51.06 M 40-49 (109)
315 (K-24) Alicja Niemiec Wisła 1:57.29 K 19-29 (8)


Mini- dystans: 19 km / przewyższenie 436 m

1 Tomasz Szczeszak Dąbrowa Górnicza 0.52.57
2 Łukasz Folfoszyński Rybnik 0:54.26
3 Rafał Worek Kamesznica 0:55.21
. ... ... ...
14 Fabian Kukla Skoczów 1:02.53


Family - dystans: 19 km / przewyższenie 436 m

1 Bartosz Ogórek Skoczów 0:54.02 M 12-13 (1)
2 (K-1) Oliwia Skrzypiec Żory 0:54.51 K 12-13 (1)
3 Piotr Rensz Gliwice 0:54.53 M 12-13 (2)
. ... ... ... ...
10 Jakub Kula Jaworze 1:05.13 M 12-13 (5)





Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2022 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności