www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







WYŚCIG KOLARSKI W GOŁKOWICACH 25/09/2007


W miniony czwartek w Gołkowicach odbył się wyścig kolarski młodzieży szkolnej z Gminy Godów.
W gronie 99 zawodników najlepsi okazali się Patrycja Skutator, Judyta Błatoń, Magda Banot, Karol Kowol, Tymoteusz Skrzyszowski, Szymon Brzoza, Krzysztof Tarnowski, Dawid Błatoń oraz Aleksandra Dudek i Wojciech Oślizło.

Wyniki:


Szkoły Podstawowe

Dziewczęta - klasy V
1. Patrycja Stukator (SP Gołkowice)
2. Beata Adamczyk (SP Krostoszowice)
3. Klaudia Kubica (SP Godów)
4. Kinga Trafiał (SP Godów)
5. Justyna Serwotka (SP Godów)
6. Daria Kwiecień (SP Krostoszowice)

Dziewczęta - klasy VI
1. Judyta Błatoń (SP Godów)
2. Marta Krawczyk (SP Skrzyszów)
3. Klaudia Badaj (SP Łaziska)
4. Natalia Hojka (SP Skrbeńsko)
5. Magda Jureczko (SP Skrzyszów)
6. Weronika Nowak (SP Skrzyszów)

Chłopcy - klasy V
1. Karol Kowol (SP Łaziska)
2. Kamil Szkatuła (SP Łaziska)
3. Łukasz Przybyła (SP Godów)
4. Roman Hawel (SP Skrzyszów)
5. Kamil Tesarczyk (SP Krostoszowice)
6. Karol Szkatuła (SP Łaziska)
7. Mariusz Lenczyk (SP Skrzyszów)

Chłopcy - klasy VI
1. Tymoteusz Skrzyszowski (SP Skrzyszów)
2. Błażej Karasek (SP Gołkowice)
3. Marek Smok (SP Skrzyszów)
4. Andrzej Olszar (SP Godów)
5. Jarosław Wojaczek (SP Skrzyszów)
6. Cezary Czyż (SP Gołkowice)
7. Klaudiusz Gawlok (SP Krostoszowice)


Gimnazja

Dziewczęta
1. Magda Banot (Gimnazjum Skrzyszów)
2. Justyna Sztymelski (Gimnazjum Gołkowice)
3. Michalina Borowska (Gimnazjum Skrzyszów)
4. Karina Reclik (Gimnazjum Skrzyszów)

Chłopcy - klasy I
1. Szymon Brzoza (Gimnazjum Gołkowice)
2. Dawid Serwotka (Gimnazjum Skrzyszów)
3. Paweł Pieczka (Gimnazjum Gołkowice)
4. Jakub Grim (Gimnazjum Gołkowice)

Chłopcy - klasy II
1. Krzysztof Tarnowski (Gimnazjum Gołkowice)
2. Radosław Popek (Gimnazjum Skrzyszów)
3. Michał Mendrela (Gimnazjum Gołkowice)
4. Marek Marszolik (Gimnazjum Skrzyszów)
5. Przemysław Worach (Gimnazjum Gołkowice)
6. Michał Kłosek (Gimnazjum Gołkowice)
7. Daniel Herman (Gimnazjum Gołkowice)

Chłopcy - klasy III
1. Dawid Błatoń (Gimnazjum Gołkowice)
2. Paweł Błatoń (Gimnazjum Gołkowice)
3. Marek Stabla (Gimnazjum Gołkowice)
4. Damian Cholewik (Gimnazjum Gołkowice)
5. Paweł Hojka (Gimnazjum Gołkowice)
6. Adrian Wala (Gimnazjum Skrzyszów)
7. Mateusz Szczęsny GIM Skrzyszów)


Vip-y
1. Aleksandra Dudek
2. Radosława Adamczyk
3. Angelika Tlołka
4. Wojciech Oslizło
5. Stefan Banot
6. Leszek Micał




Autor: Informacja SRiWR "OLZA"


  Design & Copyright © 2005 - 2023 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności