KOLARSKA CZASÓWKA W ŻMIGRODZIE 03/05/2011

W pierwszy dzień maja odbył się X Kolarski Wyścig na Czas 'O Puchar Burmistrza Gminy Żmigród'.
Trasę o długości 19,3 km ze Żmigrodu przez Rudę Żmigrodzką do Żmigrodu najszybciej pokonał Jacek Jaremko z Wrocławia, który czasem 25 minut i 31 sekund pobił rekord zawodów.
Z naszych zawodników najwyżej sklasyfikowana została Aleksandra Młynek. Zawodniczka z Jastrzębia Zdroju zajęła piąte miejsce w kategorii kobiet do lat 40.

Zawody w Żmigrodzie zainaugurowały cykl imprez kolarskich 'Dobre Sklepy Rowerowe - Road Maraton'. Następna impreza tego cyklu - Maraton Szosowy o Puchar Równicy - zostanie rozegrana 15 maja w Ustroniu.