www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







TOUR DE POLOGNE AMATORÓW 07/08/2011


W miniony piątek amatorzy kolarstwa mogli zmierzyć swoje siły w Tour de Pologne Amatorów, który rozegrano na trasie z Bukowiny Tatrzańskiej przez Poronin, Ząb, Czerwienne, Biały Dunajec, Gliczarów do Bukowiny Tatrzańskiej.
W gronie blisko tysiąca uczestników zawodów świetnie spisał się Marek Adamczyk z Jastrzębia Zdroju, który zajął dziewiętnaste miejsce.

Wyniki:

Klasyfikacja generalna - dystans: 56 km

1Radosław LonkaIntermilk Adama Szalaty1:38.12
2Patryk StoszKluczbork1:38.19
3Patryk RzeźnikiewiczWLKS Krakus BBC Czaja1:39.13
4Piotr WilkDobre Sklepy Rowerowe - Author1:39.18
5Marcin KorzeniowskiSikorski Bikeboard Team1:39.52
6Mikołaj GutekMayday Team1:40.28
7Jakub PapierzMielec1:40.36
8Tomasz DróżdżWodzisław Śląski1:40.37
9Krzysztof LewandowskiTines Bikeholicy1:40.37
10Grzegorz TomasiakMayday Team Lublin1:41.51
.
19Marek AdamczykJastrzębie Zdrój1:43.19
225Bartłomiej PilchUstroń2:06.55
418Krzysztof WróbelJastrzębie Zdrój2:21.26
436Mariusz SkwarekJastrzębie Zdrój2:22.23
669Jerzy GreńStrumień2:44.35
674Małgorzata AdamczykJastrzębie Zdrój2:44.57
689Marek MazurJastrzębie Zdrój2:48.13
.Mariusz BubikCieszynnk


Klasyfikacja generalna kobiet

1Dorota WarczykLKK Start Tomaszów Maz.2:05.59
2Magdalena Kizerwetter-ŚwidaWarszawa2:06.32
3Ulhrike FuhrmannWarszawa2:10.00
4Joanna WołodźkoBGŻ Eska Team2:21.04
5Paulina WiszowataJastrzębie Łaskie2:24.19
6Beata MoćkoŚwiat Rowerów Racing Team2:25.28
.
15Małgorzata AdamczykJastrzębie Zdrój2:44.57



Kategoria K-3 (31-40 lat)

1Dorota WarczykLKK Start Tomaszów Maz.2:05.59
2Magdalena Kizerwetter-ŚwidaWarszawa2:06.32
3Joanna WołodźkoBGŻ Eska Team2:21.04
.
6Małgorzata AdamczykJastrzębie Zdrój2:44.57


Kategoria M-2 (19-30 lat)

1Patryk RzeźnikiewiczWLKS Krakus BBC Czaja1:39.13
2Piotr WilkDobre Sklepy Rowerowe - Author1:39.18
3Jakub PapierzMielec1:40.36
.
57Bartłomiej PilchUstroń2:06.55


Kategoria M-3 (31-40 lat)

1Radosław LonkaIntermilk Adama Szalaty1:38.12
2Marcin KorzeniowskiSikorski Bikeboard Team1:39.52
3Grzegorz TomasiakMayday Team Lublin1:41.51
.
5Marek AdamczykJastrzębie Zdrój1:43.19
129Mariusz SkwarekJastrzębie Zdrój2:22.23
195Marek MazurJastrzębie Zdrój2:48.13


Kategoria M-4 (41-50 lat)

1Jan ZugajNowogard1:43.12
2Krzysztof PodolskiPyskowice1:46.27
3Marek KalwatKielce1:46.30
.
82Krzysztof WróbelJastrzębie Zdrój2:21.26
142Jerzy GreńStrumień2:44.35




Autor: Informacja SRiWR "OLZA"


  Design & Copyright © 2005 - 2022 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności