www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







MISTRZOSTWA UKS W SKOKACH I KOMBINACJI 12/10/2010


W dniach 8-9 października w Szczyrku Skalitem odbyły się Mistrzostwa Uczniowskich Klubów Sportowych w skokach narciarskich i kombinacji norweskiej na igielicie.
W piątkowych zawodach dwuboistów nasi zawodnicy wywalczyli trzy medale: srebrne Bartosz Czyż i Antoni Juroszek (obaj UKS Centrum Wisła / KS Wisła Ustronianka), a brązowy Paweł Wąsek (LKS Olimpia Goleszów).
Z kolei w sobotnim konkursie skoków tytuł mistrzowski w swojej kategorii wiekowej zdobył Bartek Czyż.


Kombinacja norweska


Junior C (rocznik 1995-96)
1 skok - skocznia HS-106 (K-95) / bieg na 4800 m


1. Michał Milczanowski (ZTS Zakucie Zagórz)
skok (3) - 130,5 pkt. / bieg (8) - 18.38,0

2. Kacper Kupczak (UKS Węgierska Górka) - 0.56,0 straty
skok (11) - 115,0 pkt. / bieg (4) - 18.32,0

3. Jakub Wolny (UKS Orzeł Wilkowice) - 1.09,0
skok (1) - 137,0 pkt. / bieg (15) - 20.13,0

4. Michał Pytel (UKS Chochołów) - 1.16,0
skok (5) - 126,5 pkt. / bieg (12) - 19.38,0

5. Krzysztof Dziadoń (UKS Chochołów) - 1.30,0
skok (16) - 100,5 pkt. / bieg (1) - 18.08,0

6. Artur Łokaj (AZS Zakopane) - 1.42,0
skok (8) - 120,0 pkt. / bieg (12) - 19.38,0

7. Kamil Gałysa (AZS Zakopane) - 1.57,0
skok (2) - 131,0 pkt. / bieg (19) - 20.37,0

8. Damian Żyła (UKS Orzeł Wilkowice) - 2.01,0
skok (13) - 110,5 pkt. / bieg (11) - 19.19,0

9. Łukasz Podżorski (UKS Centrum Wisła) - 2.03,0
skok (4) - 129,0 pkt. / bieg (18) - 20.35,0

10. Piotr Byrski (UKS Krokus Ciche) - 2.28,0
skok (17) - 98,0 pkt. / bieg (9) - 18.56,0
...

24. Narek Jesajan (KS Wisła Ustronianka) - 7.29,0
skok (24) - 68,5 pkt. / bieg (22) - 20.50,0

26. Dominik Jurosz (UKS Centrum Wisła) - 8.39,0
skok (26) - 57,0 pkt. / bieg (27) - 22.23,0

27. Maciej Pszczoła (KS Wisła Ustronianka) - 8.49,0
skok (33) - 23,5 pkt. / bieg (16) - 20.10,0

28. Radosław Palion (UKS Centrum Wisła) - 9.36,0
skok (25) - 57,5 pkt. / bieg (30) - 23.22,0

31. Kamil Kurek (LKS Olimpia Goleszów) - 11.39,0
skok (34) - 3,5 pkt. / bieg (26) - 21.49,0



Junior D (rocznik 1997-98)
1 skok - skocznia HS-77 (K-70) / bieg na 3400 m


1. Dawid Jarząbek (UKS Błękitni Bańska Wyżna)
skok (1) - 115,9 pkt. / bieg (1) - 12.57,0

2. Antoni Juroszek (UKS Centrum Wisła) - 0.21,0 straty
skok (2) - 113,5 pkt. / bieg (2) - 13.12,0

3. Krystian Kołodziej (AZS Zakopane) - 1.32,0
skok (3) - 109,5 pkt. / bieg (5) - 14.12,0

4. Łukasz Bukowski (UKS Błękitni Bańska Wyżna) - 2.38,0
skok (10) - 81,8 pkt. / bieg (3) - 14.02,0

5. Jakub Jurosz (UKS Centrum Wisła) - 2.39,0
skok (4) - 95,6 pkt. / bieg (8) - 14.41,0

6. Daniel Mąka (LKS Poroniec Poronin) - 3.16,0
skok (5) - 93,4 pkt. / bieg (10) - 15.12,0

7. Paweł Gut (LKS Poroniec Poronin) - 3.21,0
skok (6) - 92,9 pkt. / bieg (11) - 15.16,0

8. Andrzej Pałasz (UKS Sołtysianie Stare Bystre) - 3.45,0
skok (11) - 69,0 pkt. / bieg (7) - 14.35,0

9. Stanisław Kos (AZS Zakopane) - 4.01,0
skok (9) - 82,7 pkt. / bieg (12) - 15.28,0

10. Mateusz Staszel (AZS Zakopane) - 4.11,0
skok (15) - 53,3 pkt. / bieg (6) - 14.18,0
...

13. Jakub Kurek (KS Wisła Ustronianka) - 4.51,0
skok (14) - 58,3 pkt. / bieg (9) - 15.11,0



Junior E (rocznik 1999 i młodsi)
1 skok - skocznia HS-44 (K-40) / bieg na 2500 m


1. Kacper Konior (UKS Orzeł Wilkowice)
skok (2) - 123,1 pkt. / bieg (4) - 7.54,0

2. Bartosz Czyż (UKS Centrum Wisła) - 0.11,0 straty
skok (1) - 124,6 pkt. / bieg (7) - 8.07,0

3. Paweł Wąsek (LKS Olimpia Goleszów) - 0.17,0
skok (3) - 121,0 pkt. / bieg (7) - 8.07,0

4. Tomasz Pilch (UKS Centrum Wisła) - 0.19,0
skok (4) - 120,7 pkt. / bieg (9) - 8.08,0

5. Paweł Okas (UKS Chochołów) - 0.22,0
skok (5) - 117,2 pkt. / bieg (6) - 8.04,0

6. Piotr Kudzia (UKS Orzeł Wilkowice) - 0.37,0
skok (8) - 109,1 pkt. / bieg (5) - 8.03,0

7. Damian Skupień (UKS Błękitni Bańska Wyżna) - 0.43,0
skok (7) - 112,0 pkt. / bieg (12) - 8.15,0

8. Łukasz Stawowy (PKS Olimpijczyk Gilowice) - 0.58,0
skok (6) - 114,3 pkt. / bieg (19) - 8.35,0

9. Artur Wacławiak (UKS Zagrody Stare Bystre) - 1.04,0
skok (17) - 72,7 pkt. / bieg (1) - 7.20,0

10. Bartłomiej Magdziak (LKS Poroniec Poronin) - 1.20,0
skok (18) - 72,2 pkt. / bieg (2) - 7.35,0
...

16. Szymon Jojko (UKS Centrum Wisła) - 1.54,0
skok (10) - 99,1 pkt. / bieg (24) - 9.01,0

23. Dawid Kurek (KS Wisła Ustronianka) - 2.41,0
skok (19) - 69,5 pkt. / bieg (21) - 8.51,0

24. Przemysław Kuszel (KS Wisła Ustronianka) - 2.48,0
skok (21) - 66,9 pkt. / bieg (22) - 8.53,0

33. Kamil Kocierz (LKS Olimpia Goleszów) - 4.38,0
skok (33) - 22,8 pkt. / bieg (28) - 9.17,0

34. Arkadiusz Jojko (UKS Centrum Wisła) - 4.40,0
skok (34) - 22,5 pkt. / bieg (29) - 9.19,0


Skoki narciarskie

Junior C (rocznik 1995-96) - skocznia HS-77 (K-70)

1 Krzysztof Leja UKS Sołtysianie Stare Bystre 264,3 pkt. 77,0 i 77,0 m
2 Bartłomiej Gąsienica-Laskowy AZS Zakopane 242,3 pkt. 72,0 i 74,5 m
3 Michał Milczanowski ZKS Zakucie Zagórz 237,1 pkt. 71,5 i 74,0 m
4 Kamil Gałysa AZS Zakopane 236,1 pkt. 72,0 i 73,5 m
5 Michał Pytel UKS Chochołów 235,2 pkt. 73,0 i 70,5 m
6 Michał Podżorski UKS Centrum Wisła 235,1 pkt. 71,0 i 72,0 m
7 Jakub Wolny UKS Orzeł Wilkowice 233,1 pkt. 73,5 i 69,5 m
8 Piotr Mojżesz UKS Orzeł Wilkowice 225,0 pkt. 68,5 i 71,5 m
9 Yuksel Faik Turcja 223,1 pkt. 67,5 i 73,0 m
10 Artur Łokaj UKS Węgierska Górka 222,2 pkt. 68,0 i 73,0 m
. ... ... ... ...
33 Narek Jesajan KS Wisła Ustronianka 141,6 pkt. 54,5 i 56,0 m
35 Dominik Jurosz UKS Centrum Wisła 136,0 pkt. 52,0 i 55,5 m
39 Radosław Palion UKS Centrum Wisła 112,3 pkt. 53,0 i 46,0 m
42 Maciej Pszczoła KS Wisła Ustronianka 90,3 pkt. 45,0 i 44,0 m
43 Kamil Kurek LKS Olimpia Goleszów 75,7 pkt. 43,5 i 40,0 m


Junior D (rocznik 1997-98) - skocznia HS-77 (K-70)

1 Dawid Jarząbek UKS Błękitni Bańska Wyżna 236,3 pkt. 73,5 i 70,5 m
2 Oskar Hafslund Norwegia 223,6 pkt. 68,5 i 72,0 m
3 Lars Afseth Norwegia 220,1 pkt. 69,0 i 69,0 m
3 Cintimar Irfan Turcja 220,1 pkt. 70,0 i 68,0 m
5 Antoni Juroszek UKS Centrum Wisła 219,6 pkt. 71,0 i 67,0 m
6 Krystian Kołodziej AZS Zakopane 209,3 pkt. 64,0 i 70,0 m
7 Paweł Gut LKS Poroniec Poronin 183,6 pkt. 63,0 i 62,5 m
8 Daniel Okas UKS Chochołów 180,1 pkt. 60,0 i 63,0 m
9 Demir Ayber Turcja 177,5 pkt. 63,5 i 59,0 m
10 Daniel Mąka LKS Poroniec Poronin 177,2 pkt. 61,5 i 62,0 m
. ... ... ... ...
12 Jakub Jurosz UKS Centrum Wisła 157,0 pkt. 58,5 i 56,5 m
16 Jakub Kurek KS Wisła Ustronianka 115,6 pkt. 49,5 i 51,0 m


Junior E (rocznik 1999 i młodsi) - skocznia HS-44 (K-40)

1 Bartosz Czyż UKS Centrum Wisła 242,5 pkt. 42,0 i 43,0 m
2 Paweł Okas UKS Chochołów 242,4 pkt. 42,5 i 42,0 m
3 Kacper Konior UKS Orzeł Wilkowice 240,8 pkt. 41,5 i 42,5 m
4 Paweł Wąsek LKS Olimpia Goleszów 240,0 pkt. 41,5 i 43,5 m
5 Damian Skupień UKS Błękitni Bańska Wyżna 226,7 pkt. 39,5 i 41,5 m
6 Tomasz Pilch UKS Centrum Wisła 211,0 pkt. 39,5 i 38,0 m
7 Łukasz Stawowy PKS Olimpijczyk Gilowice 207,6 pkt. 39,0 i 39,0 m
8 Piotr Kudzia UKS Orzeł Wilkowice 204,5 pkt. 39,0 i 38,5 m
9 Szymon Jojko UKS Centrum Wisła 195,9 pkt. 39,0 i 35,5 m
10 Jarosław Krzak PKS Olimpijczk Gilowice 190,9 pkt. 36,5 i 35,5 m
. ... ... ... ...
18 Przemysław Kuszel KS Wisła Ustronianka 138,5 pkt. 30,5 i 29,5 m
30 Dawid Kurek KS Wisła Ustronianka 95,0 pkt. 28,5 i 26,5 m
35 Kamil Kocierz LKS Olimpia Goleszów 55,5 pkt. 19,0 i 18,5 m
36 Arkadiusz Jojko UKS Centrum Wisła 41,0 pkt. 16,0 i 24,0 m





Autor: Informacja SRiWR "OLZA"


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności