www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







DWA ZWYCIĘSTWA NA ZAKOŃCZENIE PUCHARU JESIENI 17/10/2010


W dniach 15-16 października w Zakopanem rozegrano ostatnie zawody w skokach narciarskich i kombinacji norweskiej z cyklu 'Puchar Jesieni'.
Nasi zawodnicy bardzo dobrze zaprezentowali się w pierwszym dniu zawodów. W rywalizacji dwuboistów po raz trzeci zwyciężył Mateusz Wantulok (AZS AWF Katowice), który oczywiście został triumfatorem klasyfikacji generalnej.
Na najwyższym stopniu podium stanął również Piotr Żyła (KS Wisła Ustronianka) - najlepszy w konkursie na Średniej Krokwi, co dało mu przodownictwo w 'genaralce'. Niestety wczoraj na Wielkiej Krokwi nasz zawodnik uplasował się dopiero na dziewiątej pozycji, co zepchnęło go na drugie miejsce w klasyfikacji końcowej Pucharu Jesieni.

Wyniki:


Skoki narciarskie

Skocznia HS-94 (K-85) - 15.10.2010

1Piotr ŻyłaKS Wisła Ustronianka246,5 pkt.91,0 i 87,5 m
2Klemens MurańkaTS Wisła Zakopane241,5 pkt.88,5 i 87,0 m
3Wojciech Gąsienica-KotelnickiTS Wisła Zakopane240,5 pkt.88,0 i 87,0 m
4Andrzej ZapotocznyAZS Zakopane238,5 pkt.87,0 i 87,5 m
5Bartłomiej KłusekLKS Klimczok Bystra238,5 pkt.89,0 i 87,0 m
6Jakub KotAZS Zakopane238,0 pkt.86,5 i 87,0 m
7Tomasz ByrtKS Wisła Ustronianka236,0 pkt.90,0 i 86,0 m
7Grzegorz MiętusAZS Zakopane236,0 pkt.86,5 i 87,0 m
7Dawid KowalAZS Zakopane236,0 pkt.86,5 i 86,5 m
10Jan ZiobroUKS Regle Kościelisko229,0 pkt.86,0 i 86,5 m
11Mateusz WantulokAZS AWF Katowice228,0 pkt.85,0 i 84,0 m
12Aleksander ZniszczołKS Wisła Ustronianka225,5 pkt.85,0 i 84,5 m
13Artur KukułaKS Wisła Ustronianka224,0 pkt.82,5 i 86,5 m
14Rafał PolinkiewiczTS Wisła Zakopane223,0 pkt.82,5 i 85,5 m
15Krzysztof BiegunSS-R LKS Sokół Szczyrk221,5 pkt.82,0 i 85,5 m
15Kacper SkrobotTS Wisła Zakopane221,5 pkt.83,5 i 84,0 m
17Krzysztof LejaAZS Zakopane220,0 pkt.84,0 i 82,0 m
18Kacper SkrobotTS Wisła Zakopane217,5 pkt.83,0 i 83,5 m
19Jędrzej ŚcisłowiczLKS Klimczok Bystra207,0 pkt.83,5 i 78,0 m
20Mateusz CieślarKS Wisła Ustronianka206,0 pkt.79,5 i 81,5 m
21Mateusz MniszakAZS Zakopane197,0 pkt.80,0 i 77,5 m
22Michał PytelTS Wisła Zakopane196,0 pkt.81,0 i 75,5 m
23Piotr CzyżKS Wisła Ustronianka189,0 pkt.77,5 i 77,5 m
24Jakub WolnyLKS Klimczok Bystra187,0 pkt.77,0 i 76,0 m
25Mateusz KojzarKS Wisła Ustronianka185,0 pkt.77,5 i 75,0 m
26Konrad TurczakSS-R LKS Sokół Szczyrk181,0 pkt.80,0 i 71,5 m
27Łukasz PodżorskiKS Wisła Ustronianka177,5 pkt.78,0 i 72,0 m
28Michał PodżorskiKS Wisła Ustronianka176,5 pkt.76,0 i 72,0 m
29Bartłomiej Gąsienica LaskowyAZS Zakopane172,5 pkt.76,0 i 73,5 m
30Wojciech MarusarzAZS Zakopane167,5 pkt.77,5 i 68,5 m
....
41Szymon SzostokKS Wisła Ustronianka82,0 pkt.71,0 m
42Patryk DunajskiKS Wisła Ustronianka81,0 pkt.71,0 m
44Kamil ByrtKS Wisła Ustronianka79,5 pkt.70,0 m
57Antoni JuroszekKS Wisła Ustronianka66,5 pkt.64,5 m



Skocznia HS-134 (K-120) - 16.10.2010

1Grzegorz MiętusAZS Zakopane265,4 pkt.130,0 i 128,0 m
2Klemens MurańkaTS Wisła Zakopane265,0 pkt.129,0 i 128,5 m
3Andrzej ZapotocznyAZS Zakopane262,2 pkt.130,0 i 126,5 m
4Wojciech Gąsienica-KotelnickiTS Wisła Zakopane260,2 pkt.130,0 i 126,5 m
5Jakub KotAZS Zakopane250,8 pkt.126,0 i 125,0 m
6Dawid KowalAZS Zakopane228,9 pkt.120,5 i 120,0 m
7Tomasz ByrtKS Wisła Ustronianka228,8 pkt.126,0 i 115,0 m
8Artur KukułaKS Wisła Ustronianka227,4 pkt.122,5 i 118,0 m
9Piotr ŻyłaKS Wisła Ustronianka227,0 pkt.119,0 i 121,0 m
10Bartłomiej KłusekLKS Klimczok Bystra221,3 pkt.118,5 i 120,0 m
11Mateusz WantulokAZS AWF Katowice221,1 pkt.121,5 i 115,5 m
12Jan ZiobroUKS Regle Kościelisko217,9 pkt.115,5 i 120,0 m
13Rafał PolinkiewiczTS Wisła Zakopane213,0 pkt.119,0 i 116,0 m
14Mateusz KojzarKS Wisła Ustronianka212,3 pkt.123,0 i 110,5 m
15Krzysztof LejaAZS Zakopane206,2 pkt.119,0 i 110,0 m
16Krzysztof BiegunSS-R LKS Sokół Szczyrk204,7 pkt.115,0 i 114,0 m
17Kacper SkrobotTS Wisła Zakopane203,4 pkt.119,0 i 110,0 m
18Aleksander ZniszczołKS Wisła Ustronianka201,8 pkt.115,0 i 113,5 m
19Mateusz CieślarKS Wisła Ustronianka194,6 pkt.116,0 i 108,5 m
20Jędrzeh ŚcisłowiczLKS Klimczok Bystra188,7 pkt.114,5 i 107,0 m
21Bartłomiej Gąsienica LaskowyAZS Zakopane187,2 pkt.114,0 i 107,5 m
22Jakub PrzybyłaUKS Regle Kościelisko177,3 pkt.110,0 i 106,0 m
23Vladimir RoskoSłowacja170,0 pkt.105,5 i 107,0 m
24Mateusz MniszakAZS Zakopane167,8 pkt.108,5 i 102,5 m
25Marcin MiętusAZS Zakopane166,8 pkt.106,0 i 105,0 m
26Łukasz PodżorskiKS Wisła Ustronianka161,4 pkt.104,5 i 103,5 m
27Michał MilcznowskiZTS Zakucie Zagórz158,7 pkt.109,5 i 97,0 m
28Andrzej SzlembarskiAZS Zakopane157,8 pkt.107,0 i 99,0 m
29Paweł MurzynTS Wisła Zakopane146,4 pkt.116,0 i 117,5 m
30Piotr CzyżKS Wisła Ustronianka134,2 pkt.107,5 i 89,0 m
....
31Patryk DunajskiKS Wisła Ustronianka80,7 pkt.104,0 m
40Michał PodżorskiKS Wisła Ustronianka64,8 pkt.96,0 m
46Szymon SzostokKS Wisła Ustronianka56,9 pkt.93,0 m
50Kamil ByrtKS Wisła Ustronianka48,7 pkt.89,0 m



Kombinacja norweska (08.10.2010)
1 skok - skocznia HS-94 (K-85) / bieg na 5,6 km


1. Mateusz Wantulok (AZS AWF Katowice)
skok (2) - 114,0 pkt. (85,0 m) / bieg (1) - 20.54,9

2. Wojciech Marusarz (AZS Zakopane) - 2.13,2 straty
skok (9) - 96,0 pkt. (77,5 m) / bieg (4) - 21.56,1

3. Konrad Turczak (SS-R LKS Sokół Szczyrk) - 2.20,4
skok (5) - 101,5 pkt. (80,0 m) / bieg (7) - 22.25,3

4. Wojciech Gąsienica-Kotelnicki (TS Wisła Zakopane) - 2.32,8
skok (1) - 121,0 pkt. (88,0 m) / bieg (17) - 23.55,7

5. Robert Dziurkiewicz (AZS AWF Katowice) - 2.44,0
skok (13) - 85,0 pkt. (72,5 m) / bieg (3) - 21.42,9

6. Michał Podżorski (KS Wisła Ustronianka) - 3.33,6
skok (11) - 93,0 pkt. (76,0 m) / bieg (10) - 23.04,4

7. Karol Adamus (AZS AWF Katowice) - 4.09,7
skok (20) - 77,5 pkt. (69,5 m) / bieg (8) - 22.38,5

8. Krystian Gryczuk (LUKS Ski Lubawka) - 4.14,7
skok (23) - 68,0 pkt. (65,5 m) / bieg (5) - 22.05,6

9. Jan Zięba (TS Wisła Zakopane) - 4.24,4
skok (17) - 81,0 pkt. (71,0 m) / bieg (11) - 23.07,2

10. Marcin Budz (UKS Regle Kościelisko) - 4.28,5
skok (32) - 47,5 pkt. (56,0 m) / bieg (2) - 20.57,8
...

16. Mateusz Cieślar (KS Wisła Ustronianka) - 5.13,4
skok (7) - 100,5 pkt. (79,5 m) / bieg (20) - 25.14,3

20. Kamil Byrt (KS Wisła Ustronianka) - 6.41,6
skok (18) - 79,5 pkt. (70,0 m) / bieg (22) - 22.18,5

24. Łukasz Podżorski (KS Wisła Ustronianka) - 7.39,7
skok (8) - 97,0 pkt. (78,0 m) / bieg (28) - 27.26,6

25. Antoni Juroszek (KS Wisła Ustronianka) - 7.39,8
skok (24) - 66,5 pkt. (64,5 m) / bieg (23) - 25.24,7


Klasyfikacja końcowa Pucharu Jesieni

Skoki narciarskie (po 8 konkursach)

1Jakub KotAZS Zakopane561 pkt.
2Piotr ŻyłaKS Wisła Ustronianka554 pkt.
3Wojciech Gąsienica-KotelnickiTS Wisła Zakopane456 pkt.
4Bartłomiej KłusekLKS Klimczok Bystra342 pkt.
5Grzegorz MiętusAZS Zakopane316 pkt.
6Dawid KowalAZS Zakopane311 pkt.
7Jan ZiobroUKS Regle Kościelisko267 pkt.
8Klemens MurańkaAZS Zakopane234 pkt.
9Aleksander ZniszczołKS Wisła Ustronianka200 pkt.
10Mateusz WantulokAZS AWF Katowice196 pkt.
....
14Tomasz ByrtKS Wisła Ustronianka144 pkt.
16Artur KukułaKS Wisła Ustronianka117 pkt.
19Mateusz CieślarKS Wisła Ustronianka82 pkt.
21Mateusz KojzarKS Wisła Ustronianka78 pkt.
36Michał PodżorskiKS Wisła Ustronianka31 pkt.
38Szymon SzostokKS Wisła Ustronianka27 pkt.
40Łukasz PodżorskiKS Wisła Ustronianka20 pkt.
42Piotr CzyżKS Wisła Ustronianka19 pkt.
44Kamil ByrtKS Wisła Ustronianka12 pkt.
47Patryk DunajskiKS Wisła Ustronianka8 pkt.


Kombinacja norweska (po 4 zawodach)

1Mateusz WantulokAZS AWF Katowice380 pkt.
2Wojciech MarusarzAZS Zakopane230 pkt.
3Wojciech Gąsienica-KotelnickiTS Wisła Zakopane202 pkt.
4Konrad TurczakSS-R LKS Sokół Szczyrk174 pkt.
5Michał PodżorskiKS Wisła Ustronianka125 pkt.
5Marcin BudzUKS Regle Kościelisko125 pkt.
5Andrzej GąsienicaTS Wisła Zakopane125 pkt.
8Karol AdamusSS-R LKS Sokół Szczyrk113 pkt.
9Michał PyclikSS-R LKS Sokół Szczyrk110 pkt.
10Tomasz PochwałaTS Wisła Zakopane100 pkt.
....
16Kamil ByrtKS Wisła Ustronianka55 pkt.
16Mateusz CieślarKS Wisła Ustronianka55 pkt.
33Łukasz PodżorskiKS Wisła Ustronianka15 pkt.
34Narek JesajanKS Wisła Ustronianka12 pkt.
34Antoni JuroszekKS Wisła Ustronianka12 pkt.
37Dawid MacuraKS Wisła Ustronianka6 pkt.




Autor: Informacja SRiWR "OLZA"


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności