www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







ZAWODNICY WISŁY USTRONIANKI ZDOMINOWALI X MISTRZOSTWA BRANDENBURGII 31/10/2010


Zawodnicy Wisły Ustronianki szesnastokrotnie stawali na podium X Otwartych Mistrzostwach Brandenburgii w skokach narciarskich i kombinacji norweskiej, które odbyły się w dniach 30-31 października w Bad Freienwalde.

W rywalizacji skoczków podopieczni Jana Szturca i Wojciecha Tajnera zdobyli 6 złotych i 2 srebrne medale, a tytuły mistrzowskie wywalczyli Mateusz Cieślar, Michał Podżorski, Antoni Juroszek, Bartosz Czyż, Tomasz Pilch oraz Szymon Jojko.

Z kolei w zmaganiach dwuboistów bilans naszych zawodników to 5 złotych, 2 srebrne i 1 brązowy krążek. Na najwyższym stopniu podium stawali Mateusz Cieślar, Łukasz Podżorski, Antoni Juroszek, Jakub Jurosz i Szymon Jojko.


Wyniki:


SKOKI NARCIARSKIE

Rocznik 1991-92 - skocznia K-60

1Mateusz CieślarPolska / KS Wisła Ustronianka256,0 pkt.67,5 i 67,5 m
2Alexander KnissNiemcy / WSV Braunlage222,3 pkt.66,0 i 63,5 m
3Michel DahrmannNiemcy / WSV 1923 Bad Freienwalde213,7 pkt.57,5 i 60,5 m


Rocznik 1993-94 - skocznia K-60

1Michał PodżorskiPolska / KS Wisła Ustronianka245,5 pkt.65,5 i 64,5 m
2Konrad JanotaPolska / SS-R LKS Sokół Szczyrk242,6 pkt.67,0 i 64,5 m
3Lukas BeyerNiemcy / WSV Schmiedefeld229,2 pkt.65,5 i 62,0 m
4Patryk DunajskiPolska / KS Wisła Ustronianka219,7 pkt.60,5 i 60,0 m


Rocznik 1996 - skocznia K-60

1Martin BaumuntzNiemcy / SC Hammer251,8 pkt.66,5 i 68,0 m
2Łukasz PodżorskiPolska / KS Wisła Ustronianka248,7 pkt.65,5 i 65,0 m
3Mateusz HulbójPolska / PKS Olimpijczyk Gilowice236,6 pkt.63,0 i 63,5 m
....
8Dominik JuroszPolska / KS Wisła Ustronianka186,9 pkt.54,0 i 54,5 m
11Radosław PalionPolska / KS Wisła Ustronianka149,9 pkt.44,5 i 51,5 m
13Maciej PszczołaPolska / KS Wisła Ustronianka123,0 pkt.42,5 i 45,0 m


Rocznik 1997 - skocznia K-60

1Antoni JuroszekPolska / KS Wisła Ustronianka231,7 pkt.64,0 i 61,5 m
2Damian LasotaCzechy / TJ TŽ Třinec215,4 pkt.58,5 i 60,0 m
3Felix UhlmannNiemcy / SV Norsdich/Alpine Zschopau191,3 pkt.57,5 i 54,5 m


Rocznik 1998 - skocznia K-60

1Lukáš KantorCzechy / TJ TŽ Třinec241,1 pkt.65,0 i 64,0 m
2Jakub JuroszPolska / KS Wisła Ustronianka197,2 pkt.55,5 i 57,5 m
3Dominik KastelikPolska / PKS Olimpijczyk Gilowice183,4 pkt.55,0 i 53,5 m
....
12Jakub KurekPolska / KS Wisła Ustronianka89,5 pkt.35,0 i 40,0 m


Open - skocznia K-42

1Marcel RudolfNiemcy / WSV 1923 Bad Freienwalde188,1 pkt.40,0 i 38,0 m
2André HoffmannNiemcy / WSV 1923 Bad Freienwalde158,7 pkt.33,5 i 31,0 m
3Robin KirchoffNiemcy / SK Wernigerode147,6 pkt.29,0 i 29,0 m
....
6Michał DragonPolska / KS Wisła Ustronianka102,0 pkt.23,5 i 23,0 m


Rocznik 1999 - skocznia K-42

1Bartosz CzyżPolska / KS Wisła Ustronianka215,1 pkt.41,5 i 41,5 m
2Robert SzymeczekCzechy / TJ TŽ Třinec210,0 pkt.41,0 i 40,5 m
3Kacper KoniorPolska / LKS Klimczok Bystra193,6 pkt.38,5 i 37,0 m
....
9Przemysław KuszelPolska / KS Wisła Ustronianka134,8 pkt.29,5 i 29,0 m


Rocznik 2000 - skocznia K-42

1Tomasz PilchPolska / KS Wisła Ustronianka184,6 pkt.35,5 i 35,0 m
2Jarosław KrzakPolska / PKS Olimpijczyk Gilowice179,5 pkt.31,0 i 38,0 m
3Łukasz StawowyPolska / PKS Olimpijczyk Gilowice175,9 pkt.34,0 i 36,0 m


Rocznik 2001-2002 - skocznia K-21

1Szymon JojkoPolska / KS Wisła Ustronianka211,8 pkt.20,0 i 21,5 m
2Cedrik LangerNiemcy / WSV Braunlage208,1 pkt.20,5 i 20,5 m
3Patryk WątrobaPolska / PKS Olimpijczyk Gilowice203,1 pkt.19,0 i 19,5 m




KOMBINACJA NORWESKA



Rocznik 1991-92 (skok - skocznia K-60 / bieg na 5 km)

1. Mateusz Cieślar (Polska / KS Wisła Ustronianka)
skok (1) - 126,0 pkt. (67,5 m) / bieg (1) - 13.55,0

2. Alexander Kniss (Niemcy / WSV Braunlage) - 2.04,0 straty
skok (2) - 125,9 pkt. (66,0 m) / bieg (2) - 15.59,0



Rocznik 193-94 (skok - skocznia K-60 / bieg na 5 km)

1. Lukas Beyer (Niemcy / WSV Schmiedefeld)
skok (3) - 116,7 pkt. (65,5 m) / bieg (1) - 12.13,0

2. Michał Podżorski (Polska / KS Wisła Ustronianka) - 0.39,0
skok (1) - 124,2 pkt. (65,5 m) / bieg (2) - 13.16,0

3. Wojciech Fąferko (Polska / LKS Klimczok Bystra) - 3.48,0
skok (4) - 107,6 pkt. (59,0 m) / bieg (4) - 15.29,0



Rocznik 1996 (skok - skocznia K-60 / bieg na 3 km)

1. Łukasz Podżorski (Polska / KS Wisła Ustronianka)
skok (1) - 126,2 pkt. (65,5 m) / bieg (2) - 9.01,0

2. Mateusz Hulbój (Polska / PKS Olimpijczyk Gilowice) - 0.15,0
skok (2) - 117,7 pkt. (63,0 m) / bieg (1) - 8.56,0

3. Dominik Jurosz (Polska / KS Wisła Ustronianka) - 2.23,0
skok (5) - 92,6 pkt. (54,0 m) / bieg (3) - 10.12,0
...

7. Radosław Palion (Polska / KS Wisła Ustronianka) - 4.49,0
skok (6) - 64,3 pkt. (44,5 m) / bieg (7) - 12.09,0



Rocznik 1997 (skok - skocznia K-60 / bieg na 3 km)

1. Antoni Juroszek (Polska / KS Wisła Ustronianka)
skok (1) - 118,6 pkt. (64,0 m) / bieg (1) - 11.05,0



Rocznik 1998 (skok - skocznia K-60 / bieg na 3 km)

1. Jakub Jurosz (Polska / KS Wisła Ustronianka)
skok (1) - 97,2 pkt. (55,5 m) / bieg (3) - 10.00,0

2. Nils Albrecht (Niemcy / WSV Schmiedefeld) - 0.08,0
skok (5) - 73,7 pkt. (48,0 m) / bieg (1) - 9.12,0

3. Willy Hegelhaupt (Niemcy / SC Motors Zella-Melis) - 1.15,0
skok (6) - 66,0 pkt. (45,0 m) / bieg (2) - 9.51,0
...

9. Jakub Kurek (Polska / KS Wisła Ustronianka) - 25.00,0
skok (9) - 39,0 pkt. (35,0 m) / bieg (8) - 11.00,0



Rocznik 1998 i starsi (skok - skocznia K-42 / bieg na 3 km)

1. Marcel Rudolf (Niemcy / WSV 1923 Bad Freinwalde)
skok (1) - 97,7 pkt. (40,0 m) / bieg (1) - 8.28,0

2. Hans-Jörg Hochsattel (Niemcy / WSV 08 Ilmenau) - 4.18,0
skok (3) - 57,9 pkt. (25,5 m) / bieg (2) - 11.10,0
...

Michał Dragon (Polska / KS Wisła Ustronianka) - DNF
skok (4) - 52,6 pkt. (23,5 m) / bieg - DNF



Rocznik 1999 (skok - skocznia K-42 / bieg na 3 km)

1. Corvin Kühnel (Niemcy / WSV Braunlage)
skok (4) - 91,5 pkt. (37,0 m) / bieg (1) - 11.00,0

2. Kacper Konior (Polska / LKS Klimczok Bystra) - 0.27,0
skok (2) - 98,1 pkt. (38,5 m) / bieg (3) - 11.33,0

3. Tom Forbich (Niemcy / SC Motors Zella-Melis) - 0.32,0
skok (3) - 95,7 pkt. (37,5 m) / bieg (2) - 11.32,0
...

Bartosz Czyż (Polska / KS Wisła Ustronianka) - DNF
skok (1) - 107,3 pkt. (41,5 m) / bieg - DNF



Rocznik 2000 (skok - skocznia K-42 / bieg na 3 km)

1. Szymon Pawłowski (Polska / LKS Klimczok Bystra)
skok (3) - 85,8 pkt. (34,0 m) / bieg (1) - 15.07,0

2. Tomasz Pilch (Polska / KS Wisła Ustronianka) - 0.30,0
skok (1) - 93,4 pkt. (35,5 m) / bieg (2) - 15.55,0

3. Jarosław Krzak (Polska / PKS Olimpijczyk Gilowice) - 2.19,0
skok 4) - 79,6 pkt. (31,0 m) / bieg (3) - 17.11,0



Rocznik 2001-2002 (skok - skocznia K-21 / bieg na 2 km)

1. Szymon Jojko (Polska / KS Wisła Ustronianka)
skok (2) - 103,6 pkt. (20,0 m) / bieg (1) - 9.07,0

2. Leif Mika Hülser (Niemcy / WSV Braunlage) - 0.20,0
skok (4) - 93,6 pkt. (17,5 m) / bieg (1) - 9.07,0

3. Cedrik Lander (Niemcy / WSV Braunlage) - 0.32,0
skok (1) - 103,8 pkt. (20,5 m) / bieg (3) - 9.38,0




Autor: Informacja SRiWR "OLZA"


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności