www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







PUCHAR ZIMY W ZAKOPANEM
MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW
19/12/2010


W dniach 17-18 grudnia w Zakopanem rozegrano zawody w skokach narciarskich i kombinacji norweskiej o 'Puchar Zimy'.
W rywalizacji dwuboistów najlepszy okazał się Mateusz Wantulok (AZS AWF Katowice), który w pokonanym polu pozostawił między innymi koalicję rosyjskich kombinatorów.
Na podium stanął również Tomasz Byrt (KS Wisła Ustronianka) trzeci we wczorajszym konkursie skoków.

Wyniki:

Konkurs nr 1 - skocznia HS-94 (K-85) - 17.12.2010

1Klemens MurańkaTS Wisła Zakopane238,0 pkt.89,0 i 85,5 m
2Dawid KowalAZS Zakopane237,0 pkt.92,0 i 84,5 m
3Bartłomiej KłusekLKS Klimczok Bystra229,5 pkt.87,5 i 84,5 m
4Andrzej ZapotocznyAZS Zakopane227,0 pkt.86,5 i 84,0 m
5Jan ZiobroUKS Regle Kościelisko221,5 pkt.83,0 i 84,5 m
6Tomasz ByrtKS Wisła Ustronianka220,0 pkt.86,5 i 81,0 m
7Mateusz WantulokAZS AWF Katowice213,5 pkt.83,5 i 81,5 m
7Kamil SkrobotTS Wisła Zakopane213,5 pkt.84,0 i 81,0 m
9Mateusz KojzarKS Wisła Ustronianka213,0 pkt.83,0 i 82,5 m
9Vladislov PersijnzevRosja213,0 pkt.82,0 i 83,0 m
9Aleksander ZniszczołKS Wisła Ustronianka213,0 pkt.84,0 i 80,0 m
....
21Mateusz CieślarKS Wisła Ustronianka188,0 pkt.78,0 i 75,5 m
24Patryk DunajskiKS Wisła Ustronianka178,0 pkt.77,0 i 73,0 m
25Łukasz PodżorskiKS Wisła Ustronianka175,5 pkt.75,0 i 75,5 m
27Szymon SzostokKS Wisła Ustronianka162,5 pkt.75,0 i 69,0 m
34Michał PodżorskiKS Wisła Ustronianka143,0 pkt.68,0 i 68,5 m
36Kamil ByrtKS Wisła Ustronianka136,5 pkt.67,0 i 67,0 m
48Jakub JuroszKS Wisła Ustronianka83,0 pkt.56,5 i 55,0 m
52Radosław PalionKS Wisła Ustronianka55,0 pkt.52,0 i 46,0 m


Konkurs nr 2 - skocznia HS-94 (K-85) - 18.12.2010

1Andrzej ZapotocznyAZS Zakopane227,0 pkt.85,5 i 85,5 m
2Klemens MurańkaTS Wisła Zakopane225,5 pkt.84,5 i 85,5 m
3Tomasz ByrtKS Wisła Ustronianka224,5 pkt.84,0 i 85,5 m
4Jan ZiobroUKS Regle Kościelisko224,0 pkt.84,5 i 85,5 m
5Andriej PachinRosja223,5 pkt.84,5 i 85,5 m
6Bartłomiej KłusekLKS Klimczok Bystra220,0 pkt.83,5 i 84,5 m
7Mateusz WantulokAZS AWF Katowice219,0 pkt.57,0 i 58,5 m
8Grzegorz MiętusAZS Zakopane218,5 pkt.83,0 i 84,5 m
9Alexej RomaschovRosja215,0 pkt.83,0 i 83,5 m
9Dawid KowalAZS Zakopane215,0 pkt.92,0 i 84,5 m
....
13Aleksander ZniszczołKS Wisła Ustronianka212,0 pkt.82,0 i 82,5 m
21Mateusz KojzarKS Wisła Ustronianka190,5 pkt.76,5 i 78,5 m
24Mateusz CieślarKS Wisła Ustronianka181,0 pkt.76,0 i 75,5 m
27Szymon SzostokKS Wisła Ustronianka175,0 pkt.73,5 i 75,0 m
28Patryk DunajskiKS Wisła Ustronianka174,0 pkt.74,0 i 75,0 m
29Łukasz PodżorskiKS Wisła Ustronianka172,5 pkt.72,0 i 76,0 m
36Michał PodżorskiKS Wisła Ustronianka147,0 pkt.70,0 i 67,0 m
37Kamil ByrtKS Wisła Ustronianka146,0 pkt.68,0 i 69,0 m
38Antoni JuroszekKS Wisła Ustronianka136,0 pkt.64,0 i 69,0 m
51Jakub JuroszKS Wisła Ustronianka77,0 pkt.53,0 i 55,0 m
54Radosław PalionKS Wisła Ustronianka63,5 pkt.50,5 i 51,0 m



Kombinacja norweska
1 skok - skocznia HS-94 (K-85) / bieg na 10 km


1. Mateusz Wantulok (AZS AWF Katowice)
skok (4) - 108,5 pkt. / bieg (5) - 29.46,5

2. Aleksej Gubin (Rosja) - 0.03,2 straty
skok (6) - 97,5 pkt. / bieg (3) - 29.05,7

3. Vjatcheslav Barkov (Rosja) - 0.51,8
skok (12) - 85,5 pkt. / bieg (4) - 29.06,3

4. Robert Zakirov (Rosja) - 0.55,5
skok (15) - 81,5 pkt. / bieg (1) - 28.54,0

5. Michal Barinov (Rosja) - 0.56,8
skok (13) - 82,5 pkt. / bieg (2) - 28.59,3

6. Ernest Jachin (Rosja) - 1.48,4
skok (11) - 86,5 pkt. / bieg (6) - 30.06,5

7. Eugeny Klimov (Rosja) - 2.02,7
skok (1) - 112,5 pkt. / bieg (10) - 32.05,5

8. Michail Schilkov (Rosja) - 3.42,6
skok (9) - 89,5 pkt. / bieg (11) - 32.13,1

9. Timofry Borisov (Rosja) - 4.00,4
skok (13) - 82,5 pkt. / bieg (9) - 32.02,9

10. Ruslan Kariukin (Rosja) - 4.15,4
skok (10) - 87,5 pkt. / bieg (12) - 32.37,9
...

15. Mateusz Cieślar (KS Wisła Ustronianka) - 6.56,6
skok (7) - 96,5 pkt. / bieg (18) - 35.55,1

21. Michał Podżorski (KS Wisła Ustronianka) - 11.45,2
skok (17) - 70,5 pkt. / bieg (22) - 38.59,7

22. Kamil Byrt (KS Wisła Ustronianka) - 11.45,5
skok (19) - 68,0 pkt. / bieg (21) - 38.50,0


W ramach imprezy przeprowadzono w Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików.
Dwa srebrne medale podczas tej imprezy zdobył Łukasz Podżorski (KS Wisła Ustronianka).
Podopieczni Jana Szturca i Wojciech Tajnera najpierw stanął na drugim stopniu podium w piątkowym konkursie skoków na skoczni K-65, a następnie w zawodach w kombinacji norweskiej.


Skoki narciarskie - skocznia HS-72 (K-65) - 17.12.2010

1Jakub WolnyLKS Klimczok Bystra235,4 pkt.66,5 i 67,0 m
2Łukasz PodżorskiKS Wisła Ustronianka234,0 pkt.66,0 i 66,5 m
3Dawid JarząbekTS Wisła Zakopane233,0 pkt.66,5 i 66,0 m
4Michał PytelTS Wisła Zakopane228,0 pkt.65,5 i 67,0 m
5Mateusz HulbójPKS Olimpijczyk Gilowice226,0 pkt.66,5 i 66,0 m
6Damian ŻyłaLKS Klimczok Bystra225,2 pkt.65,0 i 65,5 m
7Andrzej StękałaAZS Zakopane223,4 pkt.66,5 i 64,5 m
8Piotr MojżeszLKS Klimczok Bystra219,9 pkt.65,0 i 66,0 m
9Stefan BlegaRumunia211,0 pkt.62,5 i 62,5 m
10Dawid OsińskiSS-R LKS Sokół Szczyrk204,9 pkt.61,5 i 62,0 m
....
15Jakub JuroszKS Wisła Ustronianka174,9 pkt.56,0 i 57,5 m
20Radosław PalionKS Wisła Ustronianka164,0 pkt.55,0 i 55,0 m



Kombinacja norweska (17.12.2010)
1 skok - skocznia HS-72 (K-65) . bieg na 5 km


1. Jakub Wolny (LKS Klimczok Bystra)
skok (1) - 117,6 pkt. (66,5 m) / bieg (4) - 14.25,8

2. Łukasz Podżorski (KS Wisła Ustronianka) - 0.09,5 straty
skok (3) - 116,4 pkt. (66,0 m) / bieg (5) - 14.30,3

3. Damian Żyła (LKS Klimczok Bystra) - 0.16,3
skok (5) - 112,0 pkt. (65,0 m) / bieg (3) - 14.20,1

4. Michał Pytel (TS Wisła Zakopane) - 0.58,4
skok (7) - 110,7 pkt. (65,5 m) / bieg (8) - 14.56,2

5. Dawid Osiński (SS-R LKS Sokół Szczyrk) - 0.58,8
skok (9) - 101,1 pkt. (61,5 m) / bieg (2) - 14.18,6

6. Dawid Jarząbek (TS Wisła Zakopane) - 1.20,7
skok (2) - 116,6 pkt. (66,5 m) / bieg (10) - 15.42,5

7. Krystian Karpiel (TS Wisła Zakopane) - 1.34,3
skok (11) - 89,8 pkt. (57,0 m) / bieg (1) - 14.09,1

8. Mateusz Hulbój (PKS Olimpijczyk Gilowice) - 1.41,7
skok (4) - 113,1 pkt. (66,5 m) / bieg (11) - 15.49,5

9. Artur Łokaj (SS-R LKS Sokół Szczyrk) - 1.51,2
skok (10) - 97,1 pkt. (61,5 m) / bieg (7) - 14.55,0

10. Jakub Bachleda Szeliga (TS Wisła Zakopane) - 2.47,1
skok (8) - 102,8 pkt. (62,0 m) / bieg (12) - 16.13,9
...

14. Jakub Jurosz (KS Wisła Ustronianka) - 6.38,8
skok (13) - 85,9 pkt. (56,5 m) / bieg (13) - 18.57,6

15. Radosław Palion (KS Wisła Ustronianka) - 7.27,3
skok (14) - 81,5 pkt. (55,0 m) / bieg (15) - 19.29,1




Autor: Informacja SRiWR "OLZA"


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności