www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







ZWYCIĘSTWO RAFAŁA ŚLIŻA W PUCHARZE JESIENI 12/09/2011


W dniach 9-10 września w Zakopanem rozegrano pierwsze zawody w skokach narciarskich i kombinacji norweskiej z cyklu 'Puchar Jesieni'.
Tradycyjnie nieźle w tej imprezie zaprezentowali się nasi zawodnicy.
W piątkowych zawodach w dwuboju drugie miejsce zajął Mateusz Wantulok (KS AZS AWF Katowice), natomiast w sobotnim konkursie skoków na Wielkiej Krokwi efektowne zwycięstwo odniósł Rafał Śliż (KS Wisła Ustronianka), pokonując drugiego Krzysztofa Miętusa (AZS Zakopane) o blisko 20 pkt.

Wyniki:


SKOKI NARCIARSKIE

Konkurs nr 1 – skocznia HS-94 (K-85) - 09.09.2011

1Krzysztof MiętusKS AZS Zakopane235,5 pkt.86,5 i 87,5 m
2Marcin BachledaTS Wisła Zakopane233,0 pkt.85,0 i 90,0 m
3Wojciech Gąsienica-KotelnickiTS Wisła Zakopane219,0 pkt.82,5 i 84,0 m
4Rafał ŚliżKS Wisła Ustronianka214,5 pkt.80,5 i 85,0 m
5Kamil GałysaKS AZS Zakopane213,0 pkt.85,5 i 80,0 m
5Tomasz PochwałaTS Wisła Zakopane213,0 pkt.81,5 i 82,5 m
7Szymon SzostokKS Wisła Ustronianka211,0 pkt.81,0 i 82,0 m
8Andrzej ZapotocznyKS AZS Zakopane208,5 pkt.81,0 i 81,5 m
9Damian UrbaśUKS Sołtysianie Stare Bystre203,5 pkt.81,5 i 79,5 m
10Mateusz KojzarKS Wisła Ustronianka202,0 pkt.80,0 i 80,0 m
11Wojciech MarusarzKS AZS Zakopane201,0 pkt.79,0 i 80,5 m
12Dawid KanikLKS Klimczok Bystra199,0 pkt.74,0 i 84,5 m
13Jan ZiobroWKS Zakopane198,0 pkt.83,5 i 88,0 m
13Stanisław BielaUKS Sołtysianie Stare Bystre198,0 pkt.80,5 i 77,5 m
13Mateusz WantulokAZS AWF Katowice198,0 pkt.76,0 i 81,5 m
16Kamil SkrobotTS Wisła Zakopane195,5 pkt.77,5 i 79,5 m
17Krzysztof BiegunSS-R LKS Sokół Szczyrk190,5 pkt.75,5 i 78,5 m
18Jakub PrzybyłaWKS Zakopane189,0 pkt.75,0 i 78,5 m
19Sebastian HebelSS-R LKS Sokół Szczyrk187,5 pkt.72,5 i 81,0 m
20Artur KukułaKS Wisła Ustronianka187,0 pkt.77,5 i 77,0 m
20Michał PodżorskiKS Wisła Ustronianka187,0 pkt.75,5 i 78,0 m
22Jędrzej ŚcisłowiczLKS Klimczok Bystra185,0 pkt.74,0 i 78,5 m
23Jakub WolnyLKS Klimczok Bystra184,0 pkt.79,0 i 73,5 m
24Rafał PolinkiewiczTS Wisła Zakopane183,5 pkt.76,0 i 76,0 m
24Bartosz Gąsienica-LaskowyKS AZS Zakopane183,5 pkt.75,0 i 77,0 m
24Konrad JanotaSS-R LKS Sokół Szczyrk183,5 pkt.75,0 i 77,5 m
27Michał PytelTS Wisła Zakopane178,5 pkt.81,5 i 69,0 m
28Andrzej StękałaKS AZS Zakopane176,5 pkt.74,5 i 74,0 m
29Krystian GryczukLUKS-Ski Lubawka167,5 pkt.73,5 i 71,0 m
30Marcin MiętusKS AZS Zakopane159,5 pkt.72,5 i 68,0 m
....
37Antoni JuroszekKS Wisła Ustronianka74,0 pkt.68,0 m
45Narek JesajanKS Wisła Ustronianka60,5 pkt.63,0 m


Konkurs nr 2 – skocznia HS-134 (K-120) - 10.09.2011

1Rafał ŚliżKS Wisła Ustronianka274,4 pkt.130,5 i 135,0 m
2Krzysztof MiętusKS AZS Zakopane255,7 pkt.121,0 i 138,0 m
3Marcin BachledaTS Wisła Zakopane253,5 pkt.124,0 i 128,5 m
4Łukasz RutkowskiTS Wisła Zakopane233,7 pkt.118,5 i 125,5 m
5Wojciech Gąsienica-KotelnickiTS Wisła Zakopane227,9 pkt.124,5 i 116,0 m
6Tomasz PochwałaTS Wisła Zakopane226,9 pkt.117,5 i 123,0 m
7Mateusz KojzarKS Wisła Ustronianka218,8 pkt.118,0 i 120,5 m
8Andrzej ZapotocznyKS AZS Zakopane216,3 pkt.116,5 i 122,0 m
9Jędrzej ŚcisłowiczLKS Klimczok Bystra213,6 pkt.122,5 i 112,0 m
10Damian UrbaśUKS Sołtysianie Stare Bystre212,2 pkt.115,5 i 118,5 m
11Szymon SzostokKS Wisła Ustronianka208,6 pkt.116,5 i 115,5 m
12Michał PytelTS Wisła Zakopane203,6 pkt.115,5 i 114,0 m
13Kamil GałysaKS AZS Zakopane200,1 pkt.109,0 i 120,5 m
14Wojciech MarusarzKS AZS Zakopane194,9 pkt.114,0 i 111,5 m
15Dawid KanikLKS Klimczok Bystra193,6 pkt.112,5 i 112,0 m
16Artur KukułaKS Wisła Ustronianka187,3 pkt.109,5 i 111,5 m
17Bartosz Gąsienica-LaskowyKS AZS Zakopane184,8 pkt.111,0 i 110,0 m
18Piotr ŚwierczekLKS Klimczok Bystra181,0 pkt.110,5 i 109,5 m
19Dawid JarząbekTS Wisła Zakopane169,0 pkt.106,0 i 106,5 m
20Krzysztof BiegunSS-R LKS Sokół Szczyrk167,6 pkt.108,5 i 106,0 m
21Rafał PolinkiewiczTS Wisła Zakopane167,5 pkt.101,5 i 111,0 m
22Kacper KupczakSS-R LKS Sokół Szczyrk165,6 pkt.105,5 i 106,5 m
23Jakub PrzybyłaWKS Zakopane165,3 pkt.105,0 i 106,0 m
24Sebastian HebelSS-R LKS Sokół Szczyrk163,5 pkt.102,0 i 110,5 m
25Stanisław BielaUKS Sołtysianie Stare Bystre158,9 pkt.103,0 i 105,0 m
26Jan ZiębaTS Wisła Zakopane158,0 pkt.103,5 i 104,0 m
27Konrad JanotaSS-R LKS Sokół Szczyrk157,6 pkt.110,0 i 97,0 m
28Krystian GryczukLUKS-Ski Lubawka137,7 pkt.90,0 i 106,5 m
29Andrzej ZaryckiLKS Poroniec Poronin137,4 pkt.100,0 i 98,0 m
30Piotr MojżeszLKS Klimczok Bystra131,6 pkt.101,0 i 96,0 m
31Michał PodżorskiKS Wisła Ustronianka125,9 pkt.98,0 i 95,0 m
....
36Antoni JuroszekKS Wisła Ustronianka104,9 pkt.89,0 i 94,0 m
43Narek JesajanKS Wisła Ustronianka69,0 pkt.82,0 i 83,0 m




KOMBINACJA NORWESKA - 09.09.2011
1 skok - skocznia HS-94 (K-85) / bieg na 6 km


1. Tomasz Pochwała (TS Wisła Zakopane)
skok (2) - 105,5 pkt. (81,5 m) / bieg (6) - 27.20,0

2. Mateusz Wantulok (AZS AWF Katowice) - 0.18,7 straty
skok (8) - 92,5 pkt. (76,0 m) / bieg (2) - 26.46,7

3. Krystian Gryczuk (LUKS Ski Lubawka) - 0.21,1
skok (11) - 86,5 pkt. (73,5 m) / bieg (1) - 26.25,1

4. Andrzej Zarycki (LKS Poroniec Poronin) - 1.24,4
skok (13) - 80,4 pkt. (70,5 m) / bieg (3) - 27.04,4

5. Wojciech Marusarz (KS AZS Zakopane) - 1.30,4
skok (6) - 99,0 pkt. (79,0 m) / bieg (7) - 28.24,4

6. Michał Pyclik (AZS AWF Katowice) - 1.36,5
skok (15) - 78,5 pkt. (71,0 m) / bieg (5) - 27.08,5

7. Wojciech Gąsienica-Kotelnicki (TS Wisła Zakopane) - 1.55,0
skok (1) - 107,5 pkt. (82,5 m) / bieg (15) - 29.23,0

8. Michał Podżorski (KS Wisła Ustronianka) - 2.18,5
skok (9) - 91,0 pkt. (75,5 m) / bieg (9) - 28.40,5

9. Jakub Przybyła (WKS Zakopane) - 2.41,2
skok (9) - 91,0 pkt. (75,0 m) / bieg (12) - 29.03,2

10. Damian Urbaś (UKS Sołtysianie Stare Bystre) - 3.00,9
skok (4) - 104,0 pkt. (81,5 m) / bieg (19) - 30.14,9
...

20. Narek Jesajan (KS Wisła Ustronianka) - 5.37,3
skok (20) - 60,5 pkt. (63,0 m) / bieg (18) - 29.57,3

23. Antoni Juroszek (KS Wisła Ustronianka) - 7.08,4
skok (16) - 74,0 pkt. (68,0 m) / bieg (26) - 32.22,4




Autor: Informacja SRiWR "OLZA"


  Design & Copyright © 2005 - 2019 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności

Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku,

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Klikając „Przejdź do serwisu” lub zamykając okno, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody.

Polityka prywatności

  1. Dane osobowe przekazywane w formularzach dostępnych na naszej stronie internetowej przetwarzane są:
    • zgodnie z przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych,
    • zgodnie z wdrożoną Polityką bezpieczeństwa w zakresie przetwarzania danych osobowych.
  2. Administratorem Państwa danych osobowych jest Stowarzyszenie Rozwoju i Współpracy Regionalnej „Olza” z siedzibą przy ul. Rynek 18, 43-400 Cieszyn, tel. 338578720, adres email: biuro@olza.pl
  3. Z Inspektorem Ochrony danych osobowych można skontaktować się pod numerem telefonu 338578720 wew. 23, drogą pocztową: ul. Rynek 18, 43-400 Cieszyn.
  4. Stowarzyszenie ma prawo przetwarzać Państwa dane osobowe zamieszczane w formularzach wyłącznie w celach, do których formularze te zostały udostępnione, tj.: rejestrowania użytkowników i kontaktowania się w celach zgodnych z treścią przesłanej do nas wiadomości, a także na potrzeby dochodzenia ewentualnych roszczeń przed sądem oraz w celach archiwalnych i statystycznych.
  5. Stowarzyszenie ma prawo udostępniać dane osobowe podmiotom upoważnionym na podstawie właściwych przepisów prawa, a także dostawcom usług bazodanowych na podstawie stosownych umów.
  6. Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Stowarzyszenie przez okres niezbędny do zrealizowania celu, w jakim zostały zebrane, z tym że Stowarzyszenie zastrzega sobie prawo do przetwarzania Państwa danych również przez okres wymagany do dochodzenia ewentualnych roszczeń przed sądem, a także prowadzenia spraw archiwalnych i statystycznych.
  7. Każda osoba, której dane dotyczą ma prawo do bezpłatnego:
    • dostępu do danych,
    • sprostowania nieprawidłowych i uzupełnienia niekompletnych danych,
    • żądania usunięcia danych,
    • żądania ograniczenia przetwarzania,
    • wniesienia skargi do organu nadzorczego,
    • usunięcia danych osobowych, co może nastąpić na skutek cofnięcia zgody, w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  8. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, jednak konsekwencją ich niepodania będzie brak możliwości zrealizowania celów, o których mowa w punkcie 4 polityki prywatności.