www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







LOTOS CUP - KOMBINATORZY RYWALIZOWALI W ZAKOPANEM 03/03/2019


W dniach 2-3 marca w Zakopanem odbyły się trzecie w tym sezonie zmagania dwuboistów w ramach Narodowego Programu Rozwoju Skoków Narciarskich i Kombinacji Norweskiej 'LOTOS Szukamy Następców Mistrza'.
Z grona naszych zawodników zdecydowanie najlepiej zaprezentował się Miłosz Krzempek (WSS Wisła), który triumfował w rywalizacji młodzików (Junior C).



Junior C (rocznik 2003-2004)
1 skok - skocznia HS-72 (K-65)  / bieg na 4 km


1. Miłosz Krzempek (WSS Wisła)
skok (1) - 105,0 pkt. (62,5 m) / bieg (5) - 11.54,94

2. Jan Liszka (AZS Zakopane) - 0.17,84 straty
skok (10) - 75,3 pkt. (52,0 m) / bieg (1) - 10.38,78

3. Bartłomiej Kuchta (LKS Poroniec Poronin) - 0.22,71
skok (4) - 88,8 pkt. (57,0 m) / bieg (2) - 11.26,65

4. Michał Jastrzębski (ZKN Sokół Zagórz) - 0.40,23
skok (3) - 90,2 pkt. (58,0 m) / bieg (4) - 11.48,17

5. Jan Galica (KS Evenement Zakopane) - 0.59,53
skok (5) - 87,8 pkt. (57,0 m) / bieg (6) - 12.00,47

6. Kamil Słodyczka (AZS Zakopane) - 1.06.67
skok (9) - 76,7 pkt. (53,0 m) / bieg (3) - 11.32,51
...

12. Jakub Wisełka (WSS Wisła) - 5.54.49
skok (15) - 50,2 pkt. (43,0 m) /  bieg (12) - 14.56,39

13. Gabriel Kukuczka (WSS Wisła) - 5.56,46
skok (12) - 70,2 pkt. (50,5 m) / bieg (13) - 16.01,4

14. Jakub Wantulok (WSS Wisła) - 8.15,87
skok (11) - 71,4 pkt. (51,0 m) / bieg (14) - 18.24,81'




Junior D (rocznik 2005-2006)
1 skok - skocznia HS-72 (K-65)  / bieg na 2,5 km


1. Tymoteusz Amilkiewicz (AZS Zakopane) 
skok (2) - 114,9 pkt. (66,0 m) / bieg (2) - 7.32,70

2. Klemens Joniak (LKS Poroniec Poronin) - 0.00,64 straty
skok (1) - 120,3 pkt. (69,5 m) / bieg (3) - 7.43,34

3. Andrzej Waliczek (TS Wisła Zakopane) - 0.53,43
skok (13) - 83,5 pkt. (55,0 m) / bieg (1) - 7.25,43

4. Jakub Cieślar (WSS Wisła) - 1.11,92
skok (11) - 86,4 pkt. (56,0 m) / bieg (4) - 7.48,62

5. Kacper Jarząbek (TS Wisła Zakopane - 1.30,17
skok (8) - 94,2 pkt. (58,0 m) / bieg (5) - 8.21,87

6. Mateusz Król (KS Evenement Zakopane - 1.55,71
skok (10) - 87,2 pkt. (56,0 m) / bieg (6) - 8.34,41

7. Wiktor Szozda (WSS Wisła) - 1.59,43
skok (3) - 106,9 pkt. (63,5 m) / bieg (9) - 9.16,13
...

17. Wojciech Cieślar (WSS Wisła) - 4.49,81
skok (9) - 91,2 pkt. (58,0 m) / bieg (17) - 11.36,51




Junior E (rocznik 2007 i młodsi)
1 skok - skocznia HS-38 (K-35)  / bieg na 1,25 km


1. Kacper Tomasiak (LKS Klimczok Bystra)
skok (1) - 99,4 pkt. (31,5 m) / bieg (1) - 4.03,57

2. Tymoteusz Dyduch (LKS Klimczok Bystra) - 0.23,25 straty
skok (2) - 89,7 pkt. (29,5 m) / bieg (2) - 4.11,82

3. Paweł Lichaj (TS Wisła Zakopane) - 0.50,57
skok (10) - 80,2 pkt. (27,0 m) / bieg (3) - 4.23,14

4. Łukasz Łukaszczyk (TS Wisła Zakopane) - 0.53,03
skok (6) - 83,3 pkt. (28,0 m) / bieg (5) - 4.30,60

5. Mikołaj Wantulok (WSS Wisła) - 1.02,41
skok (3) - 88,2 pkt. (29,5 m) / bieg (10) - 4.47,98

6. Hektor Kapustík (Słowacja) - 1.02,83
skok (8) - 81,7 pkt. (27,0 m) / bieg (6) - 4.38,40
...

14. Tymoteusz Cienciała (WSS Wisła) - 1.24,10
skok (6) - 83,3 pkt. (28,0 m) / bieg (20) - 5.01,67

30. Tomasz Samiec (WSS Wisła) - 2.20,78
skok (33) - 62,9 pkt. (24,0 m) / bieg (31) - 5.25,35

36. Kacper Wantulok (WSS Wisła) - 2.45,97
skok (22) - 72,8 pkt. (25,5 m) / bieg (43) - 6.06,54

40. Adam Pilch (WSS Wisła) - 2.54,08
skok (34) - 62,8 pkt. (23,0 m) / bieg (40) - 5.58,65

41. Wojciech Sikora (WSS Wisła) - 2.56,49
skok (30) - 68,2 pkt. (24,5 m) / bieg (44) - 6.10,06

42. (K-7).  Natalia Łupieżowiec (WSS Wisła) - 3.06,84
skok (48) - 49,8 pkt. (20,5 m) / bieg (39) - 5.50,41

44. Adam Łupieżowiec (WSS Wisła) - 3.13,86
skok (47) - 51,1 pkt. (21,0 m) / bieg (41) - 5.59,43

49. Kevin Kubień (WSS Wisła) - 4.08,69
skok (41) - 55,7 pkt. (22,0 m) / bieg (48) - 7.02,26





Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności