www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







LOTOS CUP - OSTATNIE W SEZONIE ZMAGANIA DWUBOISTÓW 14/03/2019


W dniach 12-13 marca na skoczniach w Szczyrku-Skalitem oraz trasach biegowych PZN Kubalonka rozegrano ostatnie w tym sezonie zawody Narodowego Programu Rozwoju Skoków Narciarskich i Kombinacji Norweskiej 'LOTOS Szukamy Następców Mistrza' w kombinacji norweskiej.
Z grona naszych zawodników najlepiej zaprezentował się Miłosz Krzempek (WSS Wisła), który zajął drugie miejsce w rywalizacji młodzików (Junior C).

W ramach imprezy odbyły się Mistrzostwa Polski Seniorów w kombinacji norweskiej. Pod nieobecność kadrowiczów w tym Adama Cieślara z Istebnej oraz Pawła Słowioka z Wisły (który w sobotę ogłosił decyzję o zakończeniu kariery sportowej) tytuł mistrzowski wywalczył Wojciech Marusarz (AZS Zakopane). Pozostałe miejsca na podium zajęli: Andrzej Szczechowicz i Mateusz Jarosz (obaj TS Wisła Zakopane).



Wyniki:


Junior C (rocznik 2003-2005)
1 skok - skocznia HS-77 (K-70) / bieg na 7,5 km


1. Bartłomiej Kuchta (LKS Poroniec Poronin)
skok (6) - 82,5 pkt. (60,0 m) / bieg (1) - 23.07,50

2. Miłosz Krzempek (WSS Wisła) - 0.22,18 straty
skok (2) - 99,9 pkt.(66,0 m) / bieg (4) - 24.38,68

3. Michał Jastrzębski (ZKN Sokół Zagórz) - 0.31,16
skok (3) - 93,8 pkt. (64,5 m) / bieg (3) - 24.24,13

4. Jan Liszka (AZS Zakopane) - 1.49.21
skok (13) - 57,5 pkt. (50,0 m) / bieg (2) - 23.16,71

5. Jan Galica (KS Evenement Zakopane) - 2.23,09
skok (5) - 84,9 pkt. (61,0 m) / bieg (7) - 25.39,69

6. Jan Cudzich (TS Wisła Zakopane) - 2.54,64
skok (9) - 75,3 pkt. (57,0 m) / bieg (6) - 25.33,14
...

13. Gabriel Kukuczka (WSS Wisła) - 10.04,34
skok (19) - 46,8 pkt. (47,0 m) / bieg (12) - 30.48,84

14. Jakub Wisełka (WSS Wisła) - 11.39,49
skok (14) - 57,4 pkt. (51,0 m) / bieg (14) - 33.05,09

15. Jakub Wantulok (WSS Wisła) - 14.54,53
skok (15) - 56,9 pkt. (51,0 m) / bieg (15) - 36.19,03




Junior D (rocznik 2005-2006) 
1 skok - skocznia HS-77 (K-70) / bieg na 5 km


1. Klemens Joniak (LKS Poroniec Poronin)
skok (1) -124,4 pkt. (75,5 m) / bieg (3) - 16.58,84

2. Tymoteusz Amilkiewicz (AZS Zakopane) - 0.24,02 straty
skok (4) - 108,4 pkt. (68,5 m) / bieg (1) - 16.19,86

3. Kacper Jarząbek (TS Wisła Zakopane) - 0.41,08
skok (2) - 115,4 pkt. (73,5 m) / bieg (4) - 17.04,88

4. Jakub Cieślar (WSS Wisła) - 2.39,39
skok (11) - 83,0 pkt. (60,0 m) / bieg (2) - 16.53,23

5. Andrzej Waliczek (TS Wisła Zakopane) - 3.04,02
skok (10) - 83,9 pkt. (61,0 m) / bieg (5) - 17.21,86

6. Wiktor Szozda (WSS Wisła) - 3.42,64
skok (6) - 105,7 pkt. (68,0 m) / bieg (10) - 19.27,48
...

12. Wojciech Cieślar (WSS Wisła) - 6.31,7
skok (3) - 111.1, pkt. (71,5 m) / bieg (14) - 22.38,54




Junior E (rocznik 2007 i młodsi)
1 skok - skocznia HS-44 (K-40) / bieg na 2,5 km


1. Tymoteusz Dyduch (LKS Klimczok Bystra) 
skok (1) - 123,6 pkt. (43,5 m) / bieg (1) - 9.06,23

2. Kacper Tomasiak (LKS Klimczok Bystra) - 0.16,13 straty
skok (1) - 123,6 pkt. (43,5 m) / bieg (3) - 9.22,36

3. Grzegorz Rafacz (AZS Zakopane) - 0.50,78
skok (6) - 103,3 pkt. (38,0 m) / bieg (4) - 9.24,01

4. Łukasz Łukaszczyk (TS Wisła Zakopane) - 1.04,91
skok (3) - 112,4 pkt. (41,5 m) / bieg (7) - 9.53,14

5. Michał Obtułowicz (KS Evenement Zakopane) - 1.14,59
skok (5) - 109,0 pkt. (40,0 m) / bieg (9) - 9.56,62

6 (K-1). Zuzanna Rapacz (KS Evenement Zakopane) - 1.22,61
skok (24) - 76,7 pkt. (32,0 m) / bieg (2) - 9.12,84
...

16. Wojciech Sikora (WSS Wisła) - 2.38,47
skok (9) - 97,8 pkt. (38,0 m) / bieg (22) - 11.02,70

25. Tomasz Samiec (WSS Wisła) - 3.11,46
skok (29) - 69,8 pkt. (30,5 m) / bieg (20) - 10.50,69

27. Mikołaj Wantulok (WSS Wisła) - 3.13,29
skok (19) - 85,3 pkt. (40,5 m) / bieg (25) - 11.17,52

32. Adam Pilch (WSS Wisła) - 4.23,28
skok (40) - 55,0 pkt. (30,5 m) / bieg (30) - 11.38,51

34. Kacper Wantulok (WSS Wisła) - 4.38,61
skok (20) - 82,6 pkt. (33,5 m) / bieg (35) - 12.38,84

37 (K-6). Natalia Łupieżowiec (WSS Wisła) - 5.16,71
skok (42) - 51,6 pkt. (26,0 m) / bieg (34) - 12.25,94

38. Adam Łupieżowiec (WSS Wisła) - 6.05,89
skok (44) - 39,3 pkt. (23,0 m) / bieg (37) - 12.55,12

39. Mateusz Majewski (WSS Wisła) - 6.10,80
skok (21) - 82,1 pkt. (33,5 m) / bieg (40) - 14.10,03



Warto wspomnieć, że w klasyfikacji końcowej Lotos Cupu Miłosz Krzempek zajął drugie miejsce w kategorii młodzików (Junior C).

Do pobrania - http://www.sport.olza.pl/public/Lotos Cup - Klasyfikacja generalna - kombinacja norweska.pdf




Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2019 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności

Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku,

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Klikając „Przejdź do serwisu” lub zamykając okno, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody.

Polityka prywatności

  1. Dane osobowe przekazywane w formularzach dostępnych na naszej stronie internetowej przetwarzane są:
    • zgodnie z przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych,
    • zgodnie z wdrożoną Polityką bezpieczeństwa w zakresie przetwarzania danych osobowych.
  2. Administratorem Państwa danych osobowych jest Stowarzyszenie Rozwoju i Współpracy Regionalnej „Olza” z siedzibą przy ul. Rynek 18, 43-400 Cieszyn, tel. 338578720, adres email: biuro@olza.pl
  3. Z Inspektorem Ochrony danych osobowych można skontaktować się pod numerem telefonu 338578720 wew. 23, drogą pocztową: ul. Rynek 18, 43-400 Cieszyn.
  4. Stowarzyszenie ma prawo przetwarzać Państwa dane osobowe zamieszczane w formularzach wyłącznie w celach, do których formularze te zostały udostępnione, tj.: rejestrowania użytkowników i kontaktowania się w celach zgodnych z treścią przesłanej do nas wiadomości, a także na potrzeby dochodzenia ewentualnych roszczeń przed sądem oraz w celach archiwalnych i statystycznych.
  5. Stowarzyszenie ma prawo udostępniać dane osobowe podmiotom upoważnionym na podstawie właściwych przepisów prawa, a także dostawcom usług bazodanowych na podstawie stosownych umów.
  6. Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Stowarzyszenie przez okres niezbędny do zrealizowania celu, w jakim zostały zebrane, z tym że Stowarzyszenie zastrzega sobie prawo do przetwarzania Państwa danych również przez okres wymagany do dochodzenia ewentualnych roszczeń przed sądem, a także prowadzenia spraw archiwalnych i statystycznych.
  7. Każda osoba, której dane dotyczą ma prawo do bezpłatnego:
    • dostępu do danych,
    • sprostowania nieprawidłowych i uzupełnienia niekompletnych danych,
    • żądania usunięcia danych,
    • żądania ograniczenia przetwarzania,
    • wniesienia skargi do organu nadzorczego,
    • usunięcia danych osobowych, co może nastąpić na skutek cofnięcia zgody, w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  8. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, jednak konsekwencją ich niepodania będzie brak możliwości zrealizowania celów, o których mowa w punkcie 4 polityki prywatności.