www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







LOTOS CUP KIDS - TRZY ZWYCIĘSTWA DWUBOISTÓW 31/12/2021


W dniach 28-29 grudnia na skoczniach w Wiśle Centrum oraz trasach biegowych PZN Kubalonka odbyły się drugie w tym sezonie zawody w kombinacji norweskiej LOTOS Cup Kids w ramach Narodowego Programu Rozwoju Skoków Narciarskich i Kombinacji Norweskiej - 'LOTOS Szukamy Następców Mistrza'.


W poszczególnych kategoriach najlepsi okazali się Oliwia Bury (WSS Wisła), Zuzanna Truchan (KS Chochołów), Adam Pilch (WSS Wisła) oraz Paweł Wałach (WSS Wisła).


Wyniki:


Dziewczęta (rocznik 2008-2009)
1 skok - skocznia HS-44 (K-40) / bieg na 2 km

1 Oliwia Bury WSS Wisła   s (3) - 58,8 pkt. b (1) - 13.34,6
2 Marta Ściborski WSS Wisła + 1.06,6 s (2) - 60,0 pkt. b (2) - 14.41,2
3 Kira Kapustíková Słowacja + 1.37,0 s (1) - 77,4 pkt. b (3) - 15.11,6



Dziewczęta młodsze (rocznik 2010 i młodsze)
1 skok - skocznia HS-24 (K-20) / bieg na 1 km

1 Zuzanna Truchan KS Chochołów   s (3) - 102,7 pkt. b (1) - 5.55,8
2 Zara Zelenčik KS Chochołów + 19,0 s (4) - 100,8 pkt. b (2) - 6.11,7
3 Antonina Bobak KS Eve-nement + 49,4 s (5) - 97,5 pkt.  b (3) - 6.36,8
4 Julia Fender LKS Klimczok Bystra + 1.03,0 s (2) - 108,1 pkt. b (5) - 7.07,4
5 Aleksandra Wójcik WSS Wisła + 1.28,4 s (10) - 86,3 pkt. b (4) - 6.57,6
6 Wiktoria Kubas WSS Wisła + 1.40,4 s (11) - 89,2 pkt. b (6) - 7.14,3
. ... ... ... ... ...
10 Patrycja Kobielusz WSS Wisła + 2.48,6 s (16) - 83,3 pkt. b (9) - 8.06,3
15 Paulina Knapik WSS Wisła + 5.10,2 s (14) - 65,8 pkt. b (15) - 10.06,2
16 Noemi Greń WSS Wisła + 6.25,0 s (17) - 45,6 pkt. b (16) - 10.48,3
18 Paulina De Mulder WSS Wisła + 10.10,9 s (18) - 39,8 pkt. b (18) - 14.24,8
19 Wiktoria Michalczuk WSS Wisła + 11.36,2 s (19) - 35,5 pkt. b (19) - 15.43,1



Chłopcy (rocznik 2010-2011) 
1 skok - skocznia HS-44 (K-40) / bieg na 2 km

1 Adam Pilch WSS Wisła   s (4) - 91,9 pkt. b (1) - 11.00,1
2 Bartłomiej Czech KS Chochołów + 26,4 s (2) - 100,5 pkt. b (2) - 11.42,9
3 Tomáš Zlevský Słowacja + 1.11,6 s (8) - 85,1 pkt. b (4) - 11.58,8
4 Adam Pabon TS Wisła Zakopane + 1.33,3 s (12) - 78,8 pkt. b (5) - 12.08,5
5 Matúš Polóny Słowacja + 1.40,5 s (15) - 67,3 pkt. b (3) - 11.53,9
6 Piotr Kukulski TS Wisła Zakopane + 1.47,0 s (5) - 89,8 pkt. b (7) - 12.43,2
7 Paweł Pierzchała WSS Wisła + 2.09,8 s (7) - 89,7 pkt. b (10) - 13.05,7
. ... ...   ... ...
11 Michał Cieślar WSS Wisła + 3.03,3 s (13) - 77,6 pkt. b (14)  13.36,3
15 Konrad Klimunt WSS Wisła + 3.26,2 s (24) - 58,8 pkt. b (12) - 13.23,4
19 Jakub Nawrocki WSS Wisła + 4.23,2 s (32) - 53,1 pkt. b (17) - 14.09,6
21 Benjamin Greń WSS Wisła + 4.30,5 s (19) - 63,1 pkt. b (22) - 14.35,9
24 Jan Małyjurek WSS Wisła + 4.41,1 s (31) - 54,2 pkt. b (19) - 14.29,6
25 Jan Wójcik WSS Wisła + 4.41,8 s (33) - 52,0 pkt. b (18) - 14.26,1
32 Franciszek Rzeszótko WSS Wisła + 6.56,7 s (15) - 67,3 pkt. b (33) - 17.10,0
35 Piotr Drobisz WSS Wisła + 7.29,7 s (34) - 49,9 pkt. b (33) - 17.10,0
38 Salvador Niemczyk WSS Wisła + 9.23,2 s (42) - 21,2 pkt. b (37) - 18.09,0
39 Allan Tkaczyk WSS Wisła + 10.40,7 s (5) - 89,8 pkt. b (39) - 21.36,8
- Wojciech Sikora WSS Wisła DNF s (25) - 58,5 pkt. b - DNS



Chłopcy młodsi (rocznik 2012 i młodsi)
1 skok - skocznia HS-24 (K-20) / bieg na 1 km

1 Paweł Wałach WSS Wisła   s (2) - 104,2 pkt. b (1) - 6.23,7
2 Peter Polóny Słowacja + 6,6 s (8) - 102,7 pkt. b (2) - 6.27,8
3 Mateusz Urbaś KS Chochołów + 21,0 s (11) - 95,3 pkt. b (3) - 6.30,3
4 Wiktor Sosna WSS Wisła + 39,1 s (4) - 103,3 pkt. b (4) - 7.01,3
5 Daniel Chowaniec KS Eve-nement  + 57,4 s (7) - 102,8 pkt. b (5) - 7.18,8
6 Grzegorz Gąsienica KS Eve-nement  + 1.26,4 s (4) - 103,3 pkt. b (6) - 7.48,7
7 Grzegorz Grzanka LKS Olimpia Goleszów + 1.38,1 s (1) - 106,0 0pkt. b (10) - 8.00,8
. ... ... ... ... ...
9 Bartosz Matuszny WSS Wisła + 1.55,4 s (19) - 85,8 pkt. b (7) - 7.49,2
10 Adam Nawrocki WSS Wisła + 2.00,3 s (20) - 85,1 pkt. b (9) - 7.53,1
11 Artur Drobosz WSS Wisła + 2.16,7 s (23) - 80,4 pkt. b (12) - 8.01,9
15 Marek Matuszny WSS Wisła + 2.51,4 s (21) - 83,8 pkt. b (14) - 8.42,1
19 Tadeusz Rzszótko WSS Wisła + 3.36,5 s (9) - 101,9 pkt. b (19) - 9.56,5
24 Michał Sobczyk WSS Wisła + 4.58,7 s (28) - 52,8 pkt. b (20) - 9.59,2
28 Oliwier Michalczuk WSS Wisła + 9.06,2 s (29) - 47,1 pkt. b (28) - 13.57,4





Autor: SRiWR 'OLZA' (Foto: Rafał Rusek)


  Design & Copyright © 2005 - 2022 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności