www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







LOTOS CUP 2022 - PIERWSZE ZAWODY KOMBINATORÓW 15/06/2022


W dniach 14-15 czerwca w Szczyrku rozegrano pierwsze zawody w dwuboju w ramach letniej edycji Narodowego Programu Rozwoju Skoków Narciarskich i Kombinacji Norweskiej - 'LOTOS Szukamy Następców Mistrza'.
W gronie zwycięzców zmagań znalazł się Mikołaj Wantulok (WSS Wisła), który triumfował w kategorii młodzików.
Z kolei Kamil Waszek (LKS Olimpia Goleszów) uplasował się na trzeciej pozycji w gronie juniorów młodszych.


Wyniki:
 

Open (Seniorzy i Juniorzy)
1 skok - skoczna HS-104 (K-95) / bieg na 4,8 km


1. Szczepan Kupczak (SS-R LZS Sokół Szczyrk) - 18.35,86
skok (1) - 126,0 pkt. (101,0 m) / bieg (1) - 18.35,86

2. Andrzej Szczehowicz (TS Wisła Zakopane) - 20.19,22
skok (2) - 101,0 pkt. (90,0 m) / bieg (2) - 18.44,22

3. Paweł Szyndlar (SS-R LZS Sokół Szczyrk) - 21.06,63
skok (3) - 93,5 pkt. (87,0 m) / bieg (3) - 19.03,63

4. Miłosz Krzempek (WSS Wisła) - 21.52,17
skok (4) - 91,5 pkt. (86,0 m) / bieg (4) - 19.41,17

5. Grzegorz Mitręga (WSS Wisła) - 22.48,32
skok (6) - 78,0 pkt. (80,0 m) / bieg (5) - 19.46,32

6. Bartłomiej Kuchta (LKS Poroniec Poronin) - 23.37,08
skok (5) - 80,5 pkt. (81,5 m) / bieg (7) - 20.44,08



Juniorzy młodsi (rocznik 2005-2006)
1 skok - skoczna HS-104 (K-95) / bieg na 3,6 km


1. Andrzej Waliczek (TS Wisła Zakopane) - 13.33,94
skok (2) - 104,5 pkt. (91,5 m) / bieg (2) - 14.30,94

2. Kacper Jarząbek (TS Wisła Zakopane) - 14.46,03
skok (1) - 105,5 pkt. (92,0 m) / bieg (3) - 14.46,03

3. Kamil Waszek (LKS Olimpia Goleszów) - 15.08,86
skok (5) - 87,0 pkt. (84,0 m) / bieg (1) - 14.16,86

4. Mikołaj Serwatowicz (TS Wisła Zakopane) -  15.43,55
skok (3) - 95,5 pkt. (88,0 m) / bieg (5) - 15.15,55

5. Szymon Dubiel (AZS Zakopane) - 16.07,46
skok (7) - 79,5 pkt. (81,0 m) / bieg (4) - 14.54,46

6. Jakub Cieślar (WSS Wisła) - 17.18,05
skok (9) - 63,5 pkt (74,0 m) / bieg (6) - 15.20,05
...

10. Tymoteusz Sikora (WSS Wisła) - 19.59,78
skok (10) - 59,0 pkt. (72,0 m) / bieg (8) - 17.49,78



Młodzicy (rocznik 2007-2008)
1 skok - skoczna HS-75 (K-70) / bieg na 2,4 km


1. Mikołaj Wantulok (WSS Wisła) - 9.50,16
skok (1) - 128,8 pkt. (76,5 m) / bieg (4) - 9.50,16

2. Jakub Karkalk (KS Chochołów) - 10.37,96
skok (2) - 115,3 pkt. (71,5 m) / bieg (5) - 10.09,96

3. Piotr Nowak (UKS Sołtysianie Stare Bystre) - 10.39,91
skok (9) - 94,6 pkt. (63,0 m) / bieg (1) - 9.27,91

4. Szymon Urbański (KS Eve-nement Zakopane) - 10.51,27
skok (11) - 89,2 pkt. (61,0 m) / bieg (2) - 9.28,27

5. Stanisław Wiercigroch (KS Eve-nement Zakopane) - 11.01,45
skok (5) - 106,1 pkt. (68,0 m) / bieg (6) - 10.13,45

6. Jan Krużołek (WSS Wisła) - 11.10,24
skok (14) - 87,1 pkt. (60,5 m) / bieg (3) - 9.43,24
...

20. Artur Misiura (WSS Wisła) - 14.12,20
skok (23) - 69,8 pkt. (54,0 m) / bieg (22) - 12.08,20




Chłopcy starsi (rocznik 2009-2010)
1 skok - skocznia HS-75 (K-70) / bieg na 1,2 km 


1. Marcin Galica (KS Eve-nement Zakopane) - 5.22,38
skok (5) - 103,3 pkt. (66,5 m) / bieg (1) - 4.49,38

2. Alan Zapotoczny (KS Eve-nement Zakopane) - 5.23,02
skok (2) - 114,1 pkt. (70,5 m) / bieg (4) - 5.08,02

3. Konrad Tomasiak (LKS Klimczok Bystra) - 5.25,03
skok (1) - 123,0 pkt. (75,0 m) / bieg (15) - 5.25,03

4. Bartłomiej Czech (KS Chochołów) - 6.00,76
skok (6) - 94,1 pkt. (63,0 m) / bieg (7) - 5.12,76

5. Mateusz Rus (LKS Klimczok Bystra) - 6.05,71
skok (3) - 106,6 pkt. (68,0 m) / bieg (20) - 5.38,71

6. Adam Pabon (TS Wisła Zakopane) - 6.28,50
skok (12) - 75,3 pkt. (56,5 m) / bieg (5) - 5.08,50
...

9. Kacper Wantulok (WSS Wisła) - 6.41,71
skok (8) - 83,3 pkt. (59,0 m) / bieg (17) - 5.34,71

18. Adam Łupieżowiec (WSS Wisła) - 7.12,01
skok (20) - 59,0 pkt. (50,0 m) / bieg (14) - 5.25,01

25. Michał Cieślar (WSS Wisła) - 7.57,75
skok (24) - 48,1 pkt. (45,5 m) / bieg (24) - 5.51,75






Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2022 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności