www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







CIESZYŃSKI 3 x 3 PIKNIK STREETBALL - GRAMY DLA JASIA 26/05/2019


Wczoraj w Cieszynie odbył się 3x 3 Piknik Streetball - 'Gramy dla Jasia'.
Głównym celem imprezy była zbiórka pieniędzy na rehabilitację 5-letniego Jasia, zawodnika Steli Cieszyn, poszkodowanego w wypadku samochodowym.

W turnieju głównym najlepsza okazała się drużyna DAAS Basket Hills, grająca w składzie: Grzegorz Szybowicz, Dawid Czerniak, Maciej Goryl oraz Michał Cichoń. 
Drugie miejsce zajęła ekipa Volves (Dominik Sikora, Dawid Balcar, Oliwier Botorek, Filip Tengler), a trzecie miejsce przypadło Strzelcom Opolskim (Pawel Reszczyński, Filip Spryszkiewicz, Jacke Krasa, Wojciech Czapla)


W kategoriach młodzieżowych na podium stanęli:


Kategoria U-17

1. Los Blazers Bucks
(Maciej Surzycki, Kacper Borus, Łukasz Łośko)

2. Chlupaté Vajca
(Dawid Trela, Wojciech Dragon, Kamil Skocz)

3. Dykta Team
(Filip Bobrzyk, Filip Kłoda, Krystian Zawadzki)



Kategoria U-15

1. Multiwitamina
(Oliwier Rak, Oliwier Gęborski, Paweł Ligocki) 

2. Panoczki skład:
(Tomasz Trela, Nikodem Holisz, Maksymilian Pękała_

3. Czarno na białym
(Mikołaj Szojda, Kacper Bieniek, Mateusz Pluta)



Kategoria U-12

1. Gryfindor
(Paweł Maciejewski, Filip Chlebiej, Maciej Skrokwolski, Seweryn Nowak)

2. Młode wilki
(Dominik Sikora, Dawid Balcer, Oliwier Botorek, Filip Tengler)

3. Multiwitamina
(Oliwier Rak, Oliwier Gęborski, Paweł Ligocki)



W trakcie imprezy na mikserze grał dj Chester, pokazy z piłkami robił Mieszko Włodarczyk, a gościem specjalnym była Ewelina Kobryn, z którą można było sobie zrobić zdjęcie, wziąć autograf, zapytać o jakiś ciekawy moment w karierze.

Nie zabrakło również konkurencji dodatkowych.
Zwycięzcą w konkursie skills Challenge (tor przeszkód z elementami koszykarskimi) został Maciej Stachowicz, natomiast w konkursie 'Piknikowa Trójka' triumfował Dawid Trela.



Wyniki:


Kategoria Open


Grupa A

Mam Zajawkę 3 x 3 - Outsiders - 14:10
50 Twarzy Grzybiarzy - Mocarze - 19:5

Mam Zajawkę 3 x 3 - Mocarze - 20:4
DAAS Basket Hills - Outsiders - 12:8

50 Twarzy Grzybiarzy - Mam Zajawkę 3 x 3 - 17:12
DAAS Basket Hills - Mocarze - 19:5

Outsider - Mocarze - 15:1
DAAS Basket Hills - 50 Twarzy Grzybiarzy - 21:15

50 Twarzy Grzybiarzy - Outsiders - 20:16
Mam Zajawkę 3 x 3 - DAAS Basket Hills - 21:15


Grupa B

Wątróbki - Wolves - 7:5
Basket 3 x 3 Bytom - Nadwaga Squad - 18:9

Wolves - Basket 3 x 3 Bytom - 11:8
Wątróbki - Nadwaga Squad - 17:5

Wolves - Nadwaga Squad - 11:9
Wątróbki - Basket 3 x 3 Bytom - 9:6


Półfinały
Wolves - 50 Twarzy Grzybiarzy - 21:18
BAAS Basket Hills - Wątróbki - 16:14

o 3 miejsce
Wątróbki - 50 Twarzy Grzybiarzy - 18:15

Finał
DAAS Basket Hills - Wolves - 21:13




Kategoria U-17


Faza grupowa 

Los Blazers Bucks - Pompa Team - 12:3
Chlupaté Vajca - Wiesz o co chodzi - 14:12

Pompa Team - Wiesz o co chodzi - 13:11
LoS Blazers Bucks - Dykta Team - 10:8

Dykta Team - Wiesz o co chodzi - 15:5
Chlupaté Vajca - Pompa Team - 13:11

Chlupaté Vajca - Dykta Team - 9:6
Los Blazers Bucks - Wiesz o co chodzi - 17:10

Chlupaté Vajca - Los Blazers Team - 11:10
Dykta Team - Pompa Team - 14:7


Półfinały
Chlupaté Vajca - Pompa Team - 15:12
Los Blazers Team - Dykta Team - 6:4

o 3 miejsce
Dykta Team - Pompa Team - w.o.

Finał
Los Blazers Team - Chlupaté Vajca - 14:9




Kategoria U-15


Faza grupowa

Panoczki - Arbuzaki - 13:4
Multiwitamina - Czarno na białym - 16:3

Multiwitamina - Arbuzaki - 12:2
Czarno na białym - Panoczki - 11:5

Czarno na białym - Arbuzaki - 10:7
Mutliwitamina - Panoczki - 9:4


Półfinały
Multiwitamina - Arbuazaki - 18:1
Panoczki - Czarno na białym - 10:7

o 3 miejsce
Czarno na białym - Arbuzaki - w.o.

Finał
Multiwitamina - Panoczki - 16:13




Kategoria U-13


Grupa A

Fryteczki - er dzordan - 11:6
Młode wilki - Zezie - 12:1

Młode wilki - er dzordan - 18:4
All Star - Fryteczki - 14:4

Er dzordan - Zezie - 8:6
Młode wilki - All Star - 9:8

All Star - Zezie - 10:6
Młode wilki - Fryteczki - 16:2

Fryteczki - Zezie - 9:7
All Star - er dzordan - 12:3


Grupa B

Gryfindor - Złote stelaki - 19:3
Strzelce Opolskie - Cztery zguby - 6:4

Gryfindor - Cztery zguby - 16:8
Strzelce Opolskie - Złote stelaki - 13:6

Cztery zguby - Złote stelaki - 10:6
Gryfindor - Strzelce Opolskie - 19:4


Półfinały
Młode wilki - Strzelce Opolskie - 12:7
Gryfindor - All Star - 14:3

o 3 miejsce
Strzelce Opolskie - All Star - 5:3

Finał
Gryfindor - Młode wilki - 16:7




Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2019 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności

Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku,

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Klikając „Przejdź do serwisu” lub zamykając okno, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody.

Polityka prywatności

  1. Dane osobowe przekazywane w formularzach dostępnych na naszej stronie internetowej przetwarzane są:
    • zgodnie z przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych,
    • zgodnie z wdrożoną Polityką bezpieczeństwa w zakresie przetwarzania danych osobowych.
  2. Administratorem Państwa danych osobowych jest Stowarzyszenie Rozwoju i Współpracy Regionalnej „Olza” z siedzibą przy ul. Rynek 18, 43-400 Cieszyn, tel. 338578720, adres email: biuro@olza.pl
  3. Z Inspektorem Ochrony danych osobowych można skontaktować się pod numerem telefonu 338578720 wew. 23, drogą pocztową: ul. Rynek 18, 43-400 Cieszyn.
  4. Stowarzyszenie ma prawo przetwarzać Państwa dane osobowe zamieszczane w formularzach wyłącznie w celach, do których formularze te zostały udostępnione, tj.: rejestrowania użytkowników i kontaktowania się w celach zgodnych z treścią przesłanej do nas wiadomości, a także na potrzeby dochodzenia ewentualnych roszczeń przed sądem oraz w celach archiwalnych i statystycznych.
  5. Stowarzyszenie ma prawo udostępniać dane osobowe podmiotom upoważnionym na podstawie właściwych przepisów prawa, a także dostawcom usług bazodanowych na podstawie stosownych umów.
  6. Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Stowarzyszenie przez okres niezbędny do zrealizowania celu, w jakim zostały zebrane, z tym że Stowarzyszenie zastrzega sobie prawo do przetwarzania Państwa danych również przez okres wymagany do dochodzenia ewentualnych roszczeń przed sądem, a także prowadzenia spraw archiwalnych i statystycznych.
  7. Każda osoba, której dane dotyczą ma prawo do bezpłatnego:
    • dostępu do danych,
    • sprostowania nieprawidłowych i uzupełnienia niekompletnych danych,
    • żądania usunięcia danych,
    • żądania ograniczenia przetwarzania,
    • wniesienia skargi do organu nadzorczego,
    • usunięcia danych osobowych, co może nastąpić na skutek cofnięcia zgody, w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  8. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, jednak konsekwencją ich niepodania będzie brak możliwości zrealizowania celów, o których mowa w punkcie 4 polityki prywatności.