www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







WIŚLAŃSKI 3 x 3 PIKNIK STREETBALL 10/06/2019


W miniony weekend w Wiśle odbył się 3 x 3 Piknik Stretball.

W turnieju głównym wzięło udział dwanaście zespołów, z grona których najlepszy okazał się Byle Team w składzie: Łukasz Lewiński, Kacper Majka, Krzysztof Kurdubski i Łukasz Szczypka.
Pozostałe miejsca na podium zajęły: Łyse Grzmoty (Patryk Wieczorek, Dawid Boryka, Maciej Koćma) oraz HK Ziomki (Miłosz Żebrowki, Bartłomiej Szady, Dominik Pastuszka, Mateusz Żebrok).
 
Warto wspomnieć, że w ćwierćfinale zwycięskiej ekipie postawiły Dziewczyny, czyli Marcelina Strządała, Marlena Jurzica i Natalia Rusińska. Ostatecznie Byle Team wygrał zaledwie o trzy punkty (21:18).

W pozostałych grupach wiekowych triumfowały zespoły: Noobaday (Anna Grobrczyk, Aleksandra Durkalec, Edyta Poznar, Wiktoria Wróbel), Cytrynki (Julia Gęsiarz, Natalia Kwiecień, Emilia Szczepaniak) oraz MKS Katowice (Kamil Szczypka, Jakub Lis, Mateusz Lis, Mateusz Stefańczyk).

Nie zabrakło również konkurencji dodatkowych.
Zwycięzcą w konkursie skills Challenge (tor przeszkód z elementami koszykarskimi) został Kamil Nowacki, w konkursie 'Piknikowa Trójka' triumfowała Marlena Jurzica, natomiast w konkursie wsadów najlepszy okazał się Aleksander Maślanka.



Wyniki:


OPEN

Grupa A
DAAS Basket Hills - Bogdany - 15:11
Łyse Grzmoty - Bogdany - 17:11
Łyse Grzmoty - DAAS Baket Hills - 17:15

Grupa B
Byle Team - SoHot - 15:5
Byle Team - Mi To Tito - 14:12
SoHot - Mi to Tito - 13:8

Grupa C
HK Ziomki - Małe Punkty - 21:13
Znak Zapytania - Małe Punkty - 11:6
HK Ziomki - Znak Zapytania - 15:14

Grupa D
3 jest więcej niż 2 - CB KU AZS UJ - 21:6
3 jest więcej niż 2 - Dziewczyny - 21:3
Dziewczyny - CB KU AZS UJ - 10:9


Ćwierćfinały
Łyse Grzmoty - Znak Zapytania - 16:8
3 jest więcej niż 2 - SoHot - 17:11
Byle Team - Dziewczyny - 21:18
HK Ziomki - DAAS Basket Hills - 12:10

Półfinały
Łyse Grzmoty - 3 jest więcej niż 2 - 19:10
Byle Team - HK Ziomki - 17:13

o 3 miejsce
HK Ziomki - 3 jest więcej niż 2 - 21:15 

Finał
Byle Team - Łyse Grzmoty - 21:16



DZIEWCZĘTA U-17

Finał
Nobadaj  - MNW - 9:7



DZIEWCZĘTA U-14

Grupa A
Rodzinka Świnki Pepy - Team Parys - 12:4
Cytrynki - Team Parys - 12:7
Rodzinka Świnki Pepy - Cytrynki - 7:5

Grupa B
Ino Wieś - Dewolaje - 5:2
Kopalnioki - Laseczki Vanili - 13:7
Kopalnioki - Ino Wieś - 12:7
Laseczki Vanili - Dewolaje - 10:9
Laseczki Vanili - Ino Wieś - 12:8
Devolaje - Kopalnioki - 9:7


Półfinały
Laseczki Vanili - Rodzinka Świnki Pepy - 10:9
Cytrynki - Kopalnioki - 11:9

o 3 miejsce
Rodzinka Świnki Pepy - Kopalnioki - 12:11

Finał
Cytrynki - Laseczki Vanili - 11:10




KATEGORIA U-12

Faza grupowa

Kucyki Pony - Basket Stars - 9:5
MKS Katowice - Brenna - 12:2

Brenna - Basket Stars - 6:5
Kucyki Pony - Ustrońskie Lwice - 11:2

Ustrońskie Lwice - Brenna - 7:6
MKS Katowice - Basket Stars - 12:3

MKS Katowice - Ustrońskie Lwice - 11:7
Kucyki Pony - Brenna - 5:4

MKS Katowice - Kucyki Pony - 14:11
Basket Stars - Ustrońskie Lwice - 7:6


Półfinały
MKS Katowice - Basket Stars - w.o.
Kucyki Pony - Ustrońskie Lwice - 5:4

o 3 miejsce
Ustrońskie Lwice - Basket Stars - w.o.

Finał
MKS Katowice - Kucyki Pony - 18:8




Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności