www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







XXVI OOM - BRĄZ KOSZYKARZY 08/03/2020


Koszykarska reprezetnacja Śląska wywalczyła brązowe medale na XXVI Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w sportach zimowych 'Śląskie 2020'.
W meczu o trzecie miejsce podopieczni Jarosława Jakubca pokonali kadrę województwa wielkopolskiego - 84:51 (28:11, 19:11, 22:14, 15:15).
Barw brązowych medalistów bronili w Szczyrku trzej zawodnicy cieszyńskiej Steli: Samuel KuczeraMateusz Czarnojan oraz Jeremiasz Santarius. W dzisiejszym pojedynku Mateusz zdobył cztery punkty, zebrał dwanaście piłek, zaliczył trzy asysty oraz jeden przechwyt; Samuel zdobył dwa punkty, zebrał cztery piłki i zaliczył jeden blok, natomiast Jeremiasz zdobył dwa punky, zebrał trzy piłki oraz zanotował dwie asysty.


Wyniki:


Grupa A

Wielkopolskie - Kujawsko-Pomorskie - 80:64 (19:12, 23:20, 20:14, 18:18)
Śląskie - Małopolskie - 74:71 (23:11, 20:28, 17:18, 14:14)

Małopolskie - Kujawsko-Pomorskie - 99:66 (27:13, 20:20, 34:10, 18:23)
Wielkopolskie - Śląskie - 85:84 (20:24, 25:17, 14:27, 26:16)

Wielkopolskie - Małopolskie - 87:71 (32:13, 16:28, 18:16, 21:14)
Śląskie - Kujawsko-Pomorskie - 79:55 (19:11, 12:17, 30:13, 18:14)


1 Wielkopolskie 3 6 pkt. 252:219
2 Śląskie 3 5 pkt. 237:211
3 Małopolskie 3 4 pkt. 241:227
4 Kujawsko-Pomorskie 3 3 pkt. 185:258




Grupa B

Dolnośląskie - Zachodniopomorskie - 105:63 (31:16, 27:10, 24:22, 23:15)
Pomorskie - Mazowieckie - 91:85 (23:15, 30:14, 14:28, 24:28)

Mazowieckie - Zachodniopomorskie - 89:56 (22:22, 16:11, 22:12, 29:11)
Pomorskie - Dolnośląskie - 98:65 (26:13, 27:22, 17:19, 28:11)

Mazowieckie - Dolnośląskie - 89:51 (25:13, 22:10, 18:14, 24:14)
Pomorskie - Zachodniopomorskie - 105:52 (26:12, 16:8, 29:14, 34:18)

 
1 Pomorskie 3 6 pkt. 294:202
2 Mazowieckie 3 5 pkt. 263:198
3 Dolnośląskie 3 4 pkt. 221:250
4 Zachodniopomorskie 3 3 pkt. 171:299


o utrzymanie w Dywizji A
Dolnośląskie - Kujawsko-Pomorskie - 95:52 (17:4, 35:7, 16:20, 27:21)
Małopolskie - Zachodniopomorskie - 86:67 (36:19, 15:19, 13:11, 22:18)


Półfinały
Pomorskie - Śląskie - 82:79 (18:25, 27:21, 18:15, 20:18)
Mazowieckie - Wielkopolskie - 90:53 (22:17, 23:13, 26:12, 19:11)


o 3 miejsce
Śląskie - Wielkopolskie - 84:51 (28:11, 19:11, 22:14, 15:15)

Finał
Mazowieckie - Pomorskie - 93:63 (28:15, 24:10, 19:17, 22:21)





Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności