www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







WIŚLAŃSKIE CZWARTKI LEKKOATLETYCZNE PO RAZ DRUGI 10/06/2009


W czwartek, 4 czerwca na stadionie 'Startu' w Wiśle odbyły się drugie zawody z cyklu 'Wiślańskie Czwartki Lekkoatletyczne'.
W imprezie przeznaczonej dla najmłodszych adeptów królowej sportu rywalizowali uczniowie szkół z Ustronia i Wisły

Wyniki


Dziewczęta - klasy IV (rocznik 1998 i młodsze)

Bieg na 60 m

1 Katarzyna Cieślar SP-5 Wisła 10,2
2 Karolina Podżorska UKS Centrum Wisła 10,4
3 Patrycja Bańka SP-6 Ustroń 11,0
4 Anna Czyż UKS Centrum Wisła 12,8


Bieg na 300 m

1 Karolina Podżorska UKS Centrum Wisła 1.00,9
2 Natalia Szturc SP-1 Wisła 1.01,6


Skok w dal

1 Karolina Podżorska UKS Centrum Wisła 3.45
2 Patrycja Czyż SP-5 Wisła 3.20
3 Katarzyna Cieślar SP-5 Wisła 3.14
4 Patrycja Bańka SP-6 Ustroń 3.10


Rzut piłeczką palantową

1 Patrycja Czyż SP-5 Wisła 21.5
2 Karolina Podżorska UKS Centrum Wisła 16.5
2 Anna Czyż UKS Centrum Wisła 16,5



Chłopcy - klasy IV (rocznik 1998 i młodsi)

Bieg na 60 m

1 Radosław Sobczyk UKS Centrum Wisła 8,7
2 Marcin Czyż SP-6 Ustroń 8,8
3 Grzegorz Murdzia SP-5 Wisła 10,3
4 Jan Czyż UKS Centrum Wisła 10,5
5 Tymoteusz Michalec SP-2 Wisła 10,7
6 Jeremiasz Bujok UKS Centrum Wisła 10,9
7 Daniel Kocima SP-2 Wisła 11,0
8 Adam Czyż UKS Centrum Wisła 11,1
9 Tomasz Cieślar SP-2 Wisła 11,6


Bieg na 300 m

1 Marcin Czyż SP-6 Ustroń 0.53,5
2 Mieczysław Palion SP-1 Wisła 0.59,1
3 Przemysław Kiraga SP-1 Wisła 1.00,1


Bieg na 1000 m

1 Radosław Sobczyk UKS Centrum Wisła 3.43,9
2 Mirosław Wałach SP-1 Wisła 3.44,5
3 Gerard Świeży SP-6 Ustroń 4.14,9
4 Tomasz Cieślar SP-2 Wisła 5.03,5
5 Daniel Kocima SP-2 Wisła 5.12,0


Skok w dal

1 Radosław Sobczyk UKS Centrum Wisła 4.30
2 Marcin Czyż SP-6 Ustroń 4.10
3 Arkadiusz Jaworski SP-6 Ustroń 3.62
4 Gerard Świeży SP-6 Ustroń 3.50
5 Adam Czyż UKS Centrum Wisła 3.48
6 Jan Czyż UKS Centrum Wisła 3.44
7 Jeremiasz Bujok UKS Centrum Wisła 3.38
8 Tomasz Cieślar SP-2 Wisła 3.10
9 Daniel Kocima SP-2 Wisła 3.06


Rzut piłeczką palantową

1 Kamil Zygmański SP-5 Wisła 36.5
2 Grzegorz Murdzia SP-5 Wisła 30.5
3 Mirosław Wałach SP-1 Wisła 30.0
3 Arkadiusz Jaworski SP-6 Ustroń 30.0
5 Tomasz Samiec SP-5 Wisła 26.5
6 Tomasz Cieślar SP-2 Wisła 24.0
7 Feliks Pilch SP-5 Wisła 23.5
8 Tymoteusz Michalec SP-2 Wisła 23.0
9 Mieczysław Palion SP-1 Wisła 19.5
10 Daniel Kocima SP-2 Wisła 17.5
11 Jeremiasz Bujok UKS Centrum Wisła 12.0



Dziewczęta - klasy V (rocznik 1997)

Bieg na 60 m

1 Dominika Pilch SP-2 Wisła 8,8
2 Debora Bujok SP-5 Wisła 11,5
2 Sara Cichoń SP-5 Wisła 11,5


Skok w dal

1 Dominika Pilch SP-2 Wisła 4.14
2 Debora Bujok SP-5 Wisła 3.00


Rzut piłeczką palantową

1 Agnieszka Murdzia SP-5 Wisła 22.0
2 Sara Cichoń SP-5 Wisła 20.0



Chłopcy - klasy V (rocznik 1997)

Bieg na 60 m

1 Mateusz Fuchs SP-1 Wisła 9,9
1 Mateusz Turoń SP-1 Wisła 9,9
3 Przemysław Czyż UKS Centrum Wisła 10,3
4 Oskar Chilewski SP-1 Wisła 10,4
5 Mariusz Czyż UKS Centrum Wisła 10,9


Bieg na 300 m

1 Łukasz Szalbot SP-1 Wisła 0.56,9


Skok w dal

1 Przemysław Czyż UKS Centrum Wisła 3.94
2 Mariusz Czyż UKS Centrum Wisła 3.21


Rzut piłeczką palantową

1 Mateusz Fuchs SP-1 Wisła 41.5
2 Oskar Chilewski SP-1 Wisła 36.0
3 Mariusz Czyż UKS Centrum Wisła 28.0



Dziewczęta - klasy VI (rocznik 1996)

Bieg na 60 m

1 Justyna Kłoda SP-5 Ustroń 8,7
PK Monika Krysta G-2 Ustroń 9,3
2 Beata Szarzec SP-1 Wisła 9,5
PK Edyta Kral G-2 Ustroń 9,7
3 Karolina Tomosz SP-5 Wisła 9,9
4 Joanna Szalbot SP-1 Wisła 10,1


Bieg na 600 m

1 Klaudia Miedziak SP-1 Wisła 2.29,8


Rzut piłeczką palantową

1 Patrycja Czyż SP-5 Wisła 41.0
2 Karolina Podżorska SP-1 Wisła 26.0



Chłopcy - klasy VI (rocznik 1996)

Bieg na 60 m

PK Filip Tomiczek G-2 Ustroń 8,2


Bieg na 300 m

1 Michał Pilch SP-1 Wisła 0.59,4


Skok w dal

PK Filip Tomiczek G-2 Ustroń 4.80


Rzut piłeczką palantową

1 Jakub Skałuba SP-5 Wisła 29.5



Źródło: www.wisla.pl




Autor: Informacja SRiWR "OLZA"


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności