www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







MEDALE LEKKOATLETÓW NA MAKROREGIONIE 12/06/2009


W miniony weekend w Bielsku-Białej odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów i Juniorów Młodszych, w których wzięli udział lekkoatleci z województw śląskiego i opolskiego.
Bardzo dobrze podczas tych zawodów spisali się nasi lekkoatleci.

Na najwyższym stopniu podium stanęli tyczkarze – juniorka Magdalena Molek (MKS Ustroń), juniorka młodsza Natalia Krupińska (UKS Olimp Mazańcowice), junior Tomasz Klyta (MKS Ustroń) oraz junior młodszy Artur Świerkot (UKS Olimp Mazańcowice).

Pozostałe medale zdobyli juniorzy młodsi. Srebrne wywalczyli Kinga Szafarczyk (LKS Pogórze) w biegu na 300 m, Iwona Cieślar (MKS Ustroń) w skoku wzwyż, Magdalena Wojdyło (MKS Ustroń) w skoku o tyczce i Rafał Rybiński (UKS Olimp Mazańcowice) również w skoku o tyczce, a brązowe tyczkarze: Karolina Madzia (UKS Olimp Mazańcowice) i Michał Kłoda (MKS Ustroń) oraz kulomiot Michał Haratyk (KS Sprint Bielsko-Biała).

Wyniki:


Juniorki

Skok o tyczce

PKAneta MolekMKS Ustroń3.30
1Magdalena MolekMKS Ustroń3.30
PKMonika CyganekMKS Ustroń2.90




Juniorzy

Bieg na 800 m

1Michał FilipiakLUKS Podium Kup1.58,77
2Mariusz KubiakLUKS Podium Kup1.58,78
3Szymon SzymiczekMKS SMS Victoria Racibórz2.02,95
.
9Jakub IwańskiMKS Centrum Dzięgielów2.09,96


Skok o tyczce

PKJarosław HerokAZS AWF Kraków4.90
1Tomasz KrytaMKS Ustroń4.00
PKMateusz NowakMKS Ustroń3.30




Juniorki młodsze

Bieg na 3000 m

1Natalia KondysLUKS MGOKSiR Korfantów11.04,31
2Kinga SzafarczykLKS Pogórze11.36,94
3Magdalena KrzyżakUKS Diament Jedynka Wodzisław11.40,01


Bieg na 400 m przez płotki

1Marta FurmańskaUKS MOS Opole1.04,83
2Marlena GielataMKS MOS Katowice1.08,50
3Anna KaniaMOSiR MKS Mysłowice1.11,56
4Anna MatuszkaLKS Pogórze1.14,28


Skok wzwyż

1Agnieszka MajUKS MOS Opole1.55
2Iwona CieślarMKS Ustroń1.55
3Joanna BudzikMKS SMS Victoria Racibórz1.50
.
PK (7)Monika KrystaMKS Ustroń1.35
PK (7)Edyta KralMKS Ustroń1.30


Skok o tyczce

1Natalia KrupińskaUKS Olimp Mazańcowice3.60
2Magdalena WojdyłoMKS Ustroń2.90
3Karolina MadziaUKS Olimp Mazańcowice2.50
-Patrycja NyczUKS Olimp Mazańcowicebez wys.


Siedmiobój

1Nicoletta NowackaMKS MOS Płomień Sosnowiec4110 pkt.
2Natalia PełkaMKS MOS Katowice3775 pkt.
3Joanna SadoUKS MOS Opole3693 pkt.
.
9Sylwia AdamikLKS Pogórze1602 pkt.
10Kinga BulandraLKS Pogórze1571 pkt.


Wyniki Sylwii Adamik
100 m przez płotki - 18,80
200 m - 31,00
Kula - 6.60
Skok wzwyż - 1.36
800 m - x
Rzut oszczepem - x
Skok w dal - x

Wyniki Kingi Bulandry
100 m p. pł - 17,79
200 m - 30,23
Kula - 6.91
Skok wzwyż - 1.15
800 m - x
Rzut oszczepem - x
Skok w dal - x



Juniorzy młodsi

Bieg na 800 m

1Dawid WaloskiKS Energetyk Jaworzno1.56,83
2Tomas GreschutzLUKS Podium Kup1.57,94
3Adam BieleckiGKS Piast Gliwice1.59,17
.
10Michał IwańskiMKS Centrum Dzięgielów2.13,62


Skok o tyczce

1Artur ŚwierkotUKS Olimp Mazańcowice4.10
2Rafał RybińskiUKS Olimp Mazańcowice4.00
3Michał KłodaMKS Ustroń3.70


Pchnięcie kulą (5 kg)

1Krzysztof BrzozowskiMKS MOS Płomień Sosnowiec19.96
2Kamil ŁazowskiMMKS Kędzierzyn-Koźle17.15
3Michał HaratykKS Sprint Bielsko-Biała16.01




Autor: Informacja SRiWR "OLZA"


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności